Samsung UE60J6240

kerad77

New member
Ktoś może podesłać zdjęcie w którym miejscu w MS jest ilość godzin przepracowana?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

kerad77

New member
Przecież wyżej wstawiłem zdjęcie.
No właśnie jakoś mi się w TT nie wyświetla
54702959353bb83950f37aa0d482b353.jpg


Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

kris1992

New member
Rozszerzone menu w sekcji option
IMG_20170114_234427.jpg


Nie zmieniam bo szkoda mi gwarancji niestety.

Ale daje potwierdzenie że jest opcja zmiany modelu jak inni na forach od sąsiadów piszą aby zmienić SW na wyższy model gdzie odblokowywujemy sobie 3D i suwaki.
 
Ostatnia edycja:

skalam

New member
No i w końcu się udało. Mam dostępne dwa suwaki w AMP :) Ale obraz 3D nadal mam taki czerwonawy. Czekam na okulary. Jak dotrą to zobaczę jak obraz wygląda po ich założeniu.
 

halny81

New member
U mnie w rozszerzonym menu serwisowym niestety nie ma opcji SW Model.
Mam matryce 50D1. Może to i płyta główna mają znaczenie.
 

skalam

New member
Do wejścia w rozszerzone menu serwisowe użyjcie aplikacji na smartfona. Wciśnijcie kombinację klawiszy INFO + FACTORY. W sekcji Option powinny pojawić się dodatkowe zakładki wraz z SW Model.
 

Mark954

New member
Czy znacie jakieś telewizory 60 cali 4K w których mozna odblokować w podobny sposób 3D? Noszę sie z zakupem ale obecnie ceny to ok 7 tyś.
 

moore80

New member
No i w końcu się udało. Mam dostępne dwa suwaki w AMP :) Ale obraz 3D nadal mam taki czerwonawy. Czekam na okulary. Jak dotrą to zobaczę jak obraz wygląda po ich założeniu.

Zrobiłeś to aplikacją? i z jakiego na jaki model ustawiłeś..
napisz jeszcze czy dwa suwaki robią robotę,,czy warto.

Co do czerwonego obrazu w 3d obawiam się ze okulary tego nie skorygują,,
u mnie nic takiego nie występuje.
 

skalam

New member
W rozszerzone menu serwisowe wszedłem pomocą aplikacji SmartTv Service Remote Control poprzez wciśnięcie klawiszy INFO + FACTORY. Przez takie wejście w rozszerzone menu w zakładce Option powinny być dodatkowe zakładki w tym SW Model (ustawienie J6400 odblokuje zarówno 3D i drugi suwak, ustawienie J6200 odblokuje tylko drugi suwak). Bawiłem się trochę redukcją rozmycia i widać różnice w obrazie. Im mniejsza wartość tym więcej artefaktów podczas dynamicznych scen. Mam przypuszczenie graniczące z pewnością, że mimo iż redukcja rozmycia była zablokowana i niewidoczna to była aktywna i ustawiona na sztywno w pozycji maksymalnej, czyli 10. U mnie niestety 3D jest czerwone, ale będę próbował coś z tym zrobić. Serwisant który był u mnie ostatnio do ramki zepsuł matrycę podczas dokręcania pleców wkrętarką i będę miał wymienianą matrycę, niestety na identyczną więc chyba czerwoność 3D pozostanie nawet po zmianie. Ci z was którzy mają wersje telewizorów 60 cali będą mieli 3D w porządku a to z tego powodu, że macie matryce sharpa lub samsunga. Wersje 50 calowe mają matryce CMO i niestety te matryce mają czerwonawy obraz w trybie 3D. Jeśli ktoś z was ma wersje 50 cali z matrycą CMO to niech napisze jak u niego wygląda tryb 3D (jeśli odblokował). Piszcie albo na forum albo prywatnie. Dzięki i pozdrawiam.
 

skalam

New member
Ci z was którzy odblokowali 3D i mają okularki niech napiszą jakie wrażenie robi to 3D. Jest niezłe czy raczej przeciętne bo nie wiem czy dużo tracę? :) Choć w sumie film 3D zawsze mogę iść obejrzeć do brata :)
 

maniek530

Banned
Ci z was którzy odblokowali 3D i mają okularki niech napiszą jakie wrażenie robi to 3D. Jest niezłe czy raczej przeciętne bo nie wiem czy dużo tracę? :) Choć w sumie film 3D zawsze mogę iść obejrzeć do brata :)

Powiem tak : d..y nie urywa (zresztą nigdy nie byłem zagorzałym zwolennikiem 3D) - na razie oglądałem dema z YT i większość da się oglądać choć nie wszystkie.
Genialnie wygląda początek z filmiku : https://www.youtube.com/watch?v=CZaXW4VQ4tY
 
Do góry