Samsung UE60J6240

rave

New member
Ciekawa oferta i widać że chyba jeszcze jakieś ubezpieczenie jest :)

Oferta ciekawa tylko, że sprzedawca niepewny (2 komentarze i brak płatności za pobraniem, odbiór z Olsztyna, firma z Wrocławia).
Żeby polisa była ważna musisz mieć podpisaną umowę z tą osobą, która widnieje na polisie.
Mój 60J6200 może jutro kurier przyniesie (promocja z X-kom).
 

Malix7

Member
Masz rację jakiś niepewny ten tv, dziwne że wczoraj kupiony a już dzisiaj w lombardzie, wcale bym się nie zdziwił gdyby miał walniętą matryce i wysyłka żeby odzyskali odszkodowanie z firmy kurierskiej.


Ile dałeś w x-comie?
 

kubik20

New member
Wiecie może jak pozbyć się ekranu z info który się pojawia po podłączeniu dysku? Bo szlak mnie trafia :p

Wysłane z mojego ZUK Z1 przy użyciu Tapatalka
 
Ja również wczoraj zakupiłem w MM z rabatem 15% :) Nie pomyślałem że tak ciężko do auta będzie zmieścić musiałem w taki mróz tylne fotele demontować :) Ale TV odbiera super dużo lepiej niż Philips 6561 którego oddałem po tygodniu .
 

kerad77

New member
Dzieki za rady :D ciekawe co oni robia w tych sklepach z TV jak sie po dwoch tygodniach ogladania oddaj je dla sprzedawcy ;)
To jest dobre pytanie... Ja swojego kupiłem w Saturnie przed nowym rokiem i sprzedawca potwierdził że telewizor jest nowy nie wyjmowany, a w domu po wypakowaniu i ściągnięciu worka z matrycy okazało się że były odciski palców na matrycy koło ramek jakby ktoś nie umiejętnie wyciągał i odbił paluchy na matrycy...
A wszystkie woreczki z pilotem, kablem zasilającym, podstawa były zalakowane niby fabrycznie

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Asvang

New member
Koledzy a może ktoś zmierzyć i napisać jaka jest rozpiętość nóżek podstawy - znajomy ma komodę 90cm i nie wie czy będzie mógł na niej postawić ten telewizor. Chodzi oczywiście o Samsunga UE60J6240.
Jakby było więcej orientuje się może ktoś czy są jakiś specjalne nakładki na komodę by na niej postawić TV?
Z góry dziękuję za info.
 

kubik20

New member
Koledzy a może ktoś zmierzyć i napisać jaka jest rozpiętość nóżek podstawy - znajomy ma komodę 90cm i nie wie czy będzie mógł na niej postawić ten telewizor. Chodzi oczywiście o Samsunga UE60J6240.
Jakby było więcej orientuje się może ktoś czy są jakiś specjalne nakładki na komodę by na niej postawić TV?
Z góry dziękuję za info.
97 cm szerokości.

Wysłane z mojego ZUK Z1 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry