Samsung UE58MU6122 vs UE55MU6172

basket4rap

Member
Bez reklam
Dzięki za info, dla mnie to też na +. A masz wersję 6192 czy 6122? Ciekawe zatem czy puszczając prze usb 2.0 film w 4k hdr z wysokim bitrate nie będzie klatkował. Chociaż w sumie miarodajne powinno być jak sprawdzę to u siebie na TCLu :)
 

betirazz

New member
Dot. UE58 - jak odblokować bluetooth? Co dokladnie włączyć w menu serwisowym? Czy to ma wpływ na gwarancję?
Czy jest możliwość podłączenia słuchawek bez wyciszania dźwięku z głośników tv? (Obecnie korzystam z glosnikow zew. podpietych do dekodera w przypadku telewizji i z glosnikow tv w przypadku korzystania ze smart tv).
 

betirazz

New member
Weszłam w ustawienia serwisowe, zmieniłam BT AUDIO na ON, ale w dalszym ciągu nie widzę w menu dźwięku możliwości podłączenia bluetooth. Jest tylko telewizyjne i optical audio. Czy coś jeszcze trzeba ustawić?
 

betirazz

New member
Wyczytałam, że należy jeszcze w menu serwisowym włączyć ustawienia: Obsługa BT - WŁ., Rozpoznawanie głosu - WŁ., Samsung Smart Control - WŁ., BT_AUDIO_ON_OFF - WŁĄCZ.
Niestety nie mogę już wejść w menu serwisowe - nie wiem dlaczego. Po włączeniu przycisków info-menu-mute-power telewizor włącza się normalnie, bez menu serwisowego.
 

adam332

New member
Witam
Odświeżam temat bo mam pytanko odnośnie pilota smart. Wynalazłem w Internecie ze w niektórych modelach tv na pilotach smart mozna odsługiwać jednym pilotem TV i dekoder. Mam Evobox HD od Polsatu. bluetooth w tv mam uaktywnione i wszystkie urządzenia typu słuchawki, klawiatury, myszki itd łączą się normalnie. Jestem ciekaw czy jak bym zainwestował w pilota smart to mógłbym sterować dekoderem jednak nie pojawiała się po odblokowaniu bluetooth. Czy taka opcja może się pojawić dopiero po sparowaniu bt pilota smart czy raczej nie ?
Znalazłem instrukcję gdzie jest :
...........konfiguracji uniwersalnego pilota (kolejno: źródło -> konfiguracja uniwersalnego pilota -> nowe urządzenie -> dekoder -
 
Do góry