Samsung ue55mu7002

panamejra

New member
:spam:
Pozdrowienia z UPC moduł CI+ każdy mecz idealnie płynnie i super kolory …. dobrze że UPC nie wykupiło sygnału tvp 4k …tak z ciekawości , na ile was naciągnęli 50 - 99 pln ??

Ale kolego co ty się wypowiadasz na temat tego TV jak ty całe życie oglądasz mecze na 50Hz telewizorze. Wprowadzasz forumowiczów w błąd pisząc że ty masz płynnie i super kolory ale na czym? UPC nie nadaje treści 4K UHD to siedź cicho i się nie wypowiadaj.
UPC nawet się tym nie zainteresowało jak by im zależało na swoich klientach to by zrobili tak jak mniejsze firmy - Telewizja Kablowa Koszalin, Winogradzka Telewizja Kablowa
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
U mnie wczoraj na Canal+UltraHD w końcu obraz miazga. Naprawili, że nie jest już ciemny. HDR wygląda świetnie, super kolorki, jakość igła.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Przez Dekoder. Przed meczem był ciemny obraz na dokumencie raj na ziemi, ale gdy włączyli meczyk, obraz się rozjaśnił i jakość bajka.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
czarek napinaczu mały. Za pakiet Canal+ z dekoderem ultrabox płacę coś około 114zł z eleven sports itd.

Jakość obrazu w 4K nawet z początkowymi problemami tvp4k czy canal+ miażdży ten przekaz w 1080i.

Jeżeli Tobie pasuje oglądanie pseudo hd to fajnie, powinieneś się cieszyć bo zostaje Ci kasa w kieszeni:)
 

tommyl

New member
U mnie wczoraj na Canal+UltraHD w końcu obraz miazga. Naprawili, że nie jest już ciemny. HDR wygląda świetnie, super kolorki, jakość igła.


W jakim trybie oglądałeś w C+ 4K? Ja musiałem zmienić z neutralnego na dynamiczny aby obraz był jasny i kolory żywe.

W TVP 4K dynamiczny byłby za jasny.
 

radmax

New member
czarek napinaczu mały. Za pakiet Canal+ z dekoderem ultrabox płacę coś około 114zł z eleven sports itd.

Jakość obrazu w 4K nawet z początkowymi problemami tvp4k czy canal+ miażdży ten przekaz w 1080i.

Jeżeli Tobie pasuje oglądanie pseudo hd to fajnie, powinieneś się cieszyć bo zostaje Ci kasa w kieszeni:)

Nie karm trolla, nie dyskutuj, nie odpowiadaj, nie warto.
 

coeval

New member
Ja nie mogę pobrać najnowszej aktualizacji ze strony Samsunga przy końcu pobierania wyskakuje komunikat że pobieranie nie powiodło się i już tak parę razy
 

ricco1

New member
A u mnie jak ściagam najnowszy soft to nie widzi go na pendrivie wogole ten samsung MU7002:( Sprobuje jeszcze raz pobrac, zrobić format pena i nagrac już rozpakowany plik.....wogole polaczylem przez wifi z siecia 5ghz a youtube chodzi jak żółw....ponadto nie moge utworzyc konta samsung to jakis blad ciagle wyskakuje.....też tak macie??
 
Do góry