Samsung ue55mu7002

adawro

New member
Witajcie może ktoś pomoże ? Łącze tableta tab a z mu7002 żeby wyświetlić obraz połączenie po wi fii i pojawia się tzw. pikseloza co jakiś czas czy to podczas oglądania meczu czy filmu. Rada supportu aktualizacja oczywiście wykonana dwa razy problem się pojawia niekiedy sporadycznie niekiedy często. Czy byłby ktoś w stamie pomoc dobra radą ?

Obstawiam zatłoczone Wifi w okolicy. Poza tym ten tryb nadaje się głównie do prezentacji niezbyt dynamicznych. Przy wideo jakiekolwiek opóźnienia wifi powodują pikselizę.
 

Hubert1984

New member
Witam posiadam UE55MU7002 i telewizor posiada matryce 120 hz, posiada hdmi 2.0 to dlaczego nie mozna ustawiać w xbox one s rozdzielczości 1440p czy nawet 1080p przy 120hz. Telewizor dostanie jakąś aktualizacje ?
 

adawro

New member
Witam posiadam UE55MU7002 i telewizor posiada matryce 120 hz, posiada hdmi 2.0 to dlaczego nie mozna ustawiać w xbox one s rozdzielczości 1440p czy nawet 1080p przy 120hz. Telewizor dostanie jakąś aktualizacje ?

To, że matryca ma 120Hz to nie znaczy że wejście HDMI obsługuje tyle. Szczegóły są od strony 121 instrukcji.
 

Jojox

New member
Witajcie. Mam UE65MU7042 (czyli to samo co 7002) z 2017.

Bardzo mi zależy na aplikacji Apple TV, która pojawiła się w Tizenie w 2018 roku.

Czy ktoś posiada z Was wiedzę, czy jest szansa wgrać nowszego Tizena, który będzie miał Apple TV? Nie musi być najnowszy. Oficjalnie wiem, że Samsung na to nie pozwoli, ale może są jakieś sposoby nieoficjalne?

TV już po gwarancji, więc chętnie podałbym go modyfikacji.
 

panamejra

New member
Witam, tak. TVP 4k odbiera bez problemów - zarówno z naziemnej, jak też i z satelity (PC+).
To teraz napisz mi czy masz dodatkową antenę ustawioną [ naziemna] na odpowiedni kanał, coś w ustawieniach TV trzeba pogrzebać, bo u mnie nic nie wyszukuje z nadajnika Katowice/Kosztowy z kanału 27 i 38. Jestem podpięty do anteny zbiorczej w bloku i teraz nie wiem czy to wina TV czy anteny, czy trzeba dodatkowo ustawić na te kanały antenę.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Z anteną zbiorczą w bloku może być problem. Zgłoś do administratora/spółdzielni - może być konieczna interwencja technika - zmiana filtra częstotliwości.
 

Grundol2

New member
Witam oglądacie TVP 4K w trybie Hdr+ bo w tym trybie jest wybór gammy hlg czy bt.1886 i czy lepiej tego nie włączać zmieniać jakieś opcje czy oglądacie tak jak fabryka dała tv Mu7002
 

Wolftomb

New member
Czy wasz telewizor trzeba często resetować ( co kilka dni)? Mój mnie doprowadza do białej gorączki. Chodzi tak wolno jak 10 letni telefon. Ledwo reaguje na pilota ciągłe zawiechy, przewijanie w filmach nie działa. Problem ARC do dzisiaj nie rozwiązałem pomimo zmiany kabla i ustawień amplitunerze Onkyo 656.
 

NobelM

New member
U mnie nie ma takiego problemu. Czasami apka Netflixa się przywiesi i muszę przytrzymać dłużej power na pilocie, żeby zrestartować system Tizena.
 
Do góry