Samsung ue55mu7002

Grzegorz82

New member
Czy można gdzieś jeszcze kupić 55MU7002 w rozsądnych pieniądzach ?
Czy lepiej kupić NU8042?

kiki czy masz ten model jeszcze w sprzedaży 55MU7002
 

orzechszek

New member
Witam,

Mam problem z HBBTV i obsługą nagrywania na wpięty dysk. Przy wyłączonej opcji HBBTV wszystko działa ładnie, wciskając na pilocie klawisz PLAY/Pause lub nagrywania, rozpoczyna proces nagrywania. Gdy włączę HBBBTV, na programach obsługujących TV hybrydową uruchamianie nagrywania coś nie bangla - czasem jak zmienię kanał i szybko wcisnę nagrywanie to zadziała ale dzieje się to bardzo sporadycznie. Wydaje mi się że na poprzedniej wersji softu tego nie było. Ma ktoś podobną przypadłość?
 

Grzegorz82

New member
Odgrzeje temat odnośnie braku podglądu w EPG w UPC szukając kanałów w inny sposób niż wg operatora UPC.
Czy udało się komuś rozwiązać ten problem ?
 

maqrob

New member
Witam mam pytanko jakim przewodem połączyć ten tv z Soundbarem Samsung q60 optykiem czy kabel hdmi po przez wejście hdmi arc:?:


Jakościowo będzie to samo. Jedyna różnica będzie taka, że po podłączeniu przez HDMI arc będzie można sterować soundbarem za pomocą pilota tv a w menu tv pojawią się opcje dostępne dla soundbaru (equalizer itd).
 

deusexe

Member
Jest jakaś możliwość dongrade'u, bo mimo wyłączonej opcji automatycznej aktualizacji tv się zaktualizował i teraz znika permanentnie odbiornik HDMI z ustawień dźwięku, poprzednio wystarczyło wyjąć wtyczkę z prądu na chwilę i tak co ok miesiąc... Teraz muszę odłączyć od amplitunera odtwarzacz ZIDOO X9S i od razu pojawia się.
 

panamejra

New member
Witam, mam pytanie do posiadaczy tego modelu czy odbieracie testową emisje sygnału DVB-T2 w Krakowie i Katowicach u mnie nie wyszukuje sygnału - katowice.
 

Grundol2

New member
Witam mam pytanie do użytkowników tego modelu tv, macie na Nerflixie top 10 filmów na dany dzień bo u mnie niema tylko widać że film znajduję się w top 10 w opisie też tak macie?
 

Ete

New member
Witajcie może ktoś pomoże ? Łącze tableta tab a z mu7002 żeby wyświetlić obraz połączenie po wi fii i pojawia się tzw. pikseloza co jakiś czas czy to podczas oglądania meczu czy filmu. Rada supportu aktualizacja oczywiście wykonana dwa razy problem się pojawia niekiedy sporadycznie niekiedy często. Czy byłby ktoś w stamie pomoc dobra radą ?
 
Do góry