Samsung ue55mu7002

simonldz

New member
Ale chyba powinna byc 4 2 2 bo wtedy jest lepsza jakosc. Jakie macie modele ps4 pro? Bo ponoc to nie jest regula z tym zanikaniem obrazu tylko pojedyncze przypadki. Niektore pro maja ponoc ten problem w innych telewizorach.
 

land

New member
Sprawdź, na konsoli różnice na 99% różnicy niezauważysz.
Tylko daj znać czy Ci zanika, moim zdaniem winy jest oneconnect.
Samsung coś spitolił w tym pudełku w modelach 6" go nie ma i tam jest ok.
 

mario.79

New member
Według mnie to nie poprawią tego. Gdyby tak miało być to przez prawie rok już by to zrobili. Teraz myślą o nowych modelach. Trzeba się pogodzić z losem.
 

eraelpeha

New member
No to powodzenia przy zakupie nowych modelow bo ja juz samsunga bede omijał szerokim lukiem ... jesli mysla nad nowymi modelami a stare zostawiaja w stanie takim jakie sa ... :)
 

panamejra

New member
Też myślę nad wymianą dekodera. Tylko pytanie czy to wina dekodera czy tv (a właściwie jego "sparowania")? A jaki to ten wyższy model ? Jedynie do głowy przychodzi mi ten 4K ale on niestety 15 zł za miesiąc a to lekko sporo jak tylko jeden kanał jest w nc+ w formacie 4K

A o module CI+ nie pomyślałeś, wyeliminujesz jednego pożeracza prądu :D
 

wisniaaa

New member
mi również się TV sam wyłącza przy Vectrze...


to tak szczerze jest duża różnica, między tym modelem, a ponad 1500 zł tańszym mu6142?


mam 7002, ale myślę, nad zwrotem i zakupem 6 wersji, mniej problemów, a obraz chyba podobny?
 

radmax

New member
Tak czytam Wasze komentarze i z ciekawości włączyłem Eleven sport z jakimś meczem. Nic mi nie smuży, nic się nie zacina. Mam MU7042 fv-1210. Sprawdziłem nawet na wszystkich czterech ustawieniach obrazu od dynamicznego do filmu i nic. Nie wiem czy to ma znaczenie ale telewizję mam od Orange po kablu ( dosyć starym zresztą i napowietrznym a nie światłowodzie ).
 
Ostatnia edycja:

land

New member
Sprawdź, na konsoli różnice na 99% różnicy niezauważysz.
Tylko daj znać czy Ci zanika, moim zdaniem winy jest oneconnect.
Samsung coś spitolił w tym pudełku w modelach 6" go nie ma i tam jest ok.

No to powodzenia przy zakupie nowych modelow bo ja juz samsunga bede omijał szerokim lukiem ... jesli mysla nad nowymi modelami a stare zostawiaja w stanie takim jakie sa ... :)

Racja...Patrzcie na sony, dziś czytałem że aktualke do 8 andka dostaną modele z 2015 włącznie.
Kupiłem mu7042 z powodu najlepszego podświetlania w cenie do 4tys. generalnie do tej kwoty to był jedyny rozsądny wybór :-/
 

land

New member
Ta seria różni się tylko podświetleniem, co za tym idzie...Inna głębia czerni i brak HDRu oraz materiały użyte do wykonania.
 

wisniaaa

New member
czyli matryca VA, a co z plynnoscia 100hz? ja wybralem tez ze wzgledu na to, ze dziewczynie sie model 6 nie podobal, sporo masywniejszy wyglada


pozdro
 

eraelpeha

New member
Tak czytam Wasze komentarze i z ciekawości włączyłem Eleven sport z jakimś meczem. Nic mi nie smuży, nic się nie zacina. Mam MU7042 fv-1210. Sprawdziłem nawet na wszystkich czterech ustawieniach obrazu od dynamicznego do filmu i nic. Nie wiem czy to ma znaczenie ale telewizję mam od Orange po kablu ( dosyć starym zresztą i napowietrznym a nie światłowodzie ).

Jak masz auto motion przy sporcie ustawione ?
 

lasyk

New member
U mnie problem z zanikającym obrazem na konsoli/PC zniknął w 95% po aktualizacji. Czasem miewa jeszcze lekkie trwające ułamek sekundy zakłócenia jednak jest dużo lepiej niż było. Jednak mam drugi problem który nie zniknął. Cyfrowe zakłócenia w postaci czerwonych pionowych, nieregularnych linii pojawiających się w losowych obszarach wyświetlacza co jakiś czas. Mam tak na konsoli PS4/PS3 jak i na PC i prawdopodobnie również w filmach 4k z dysku zew. Obstawiam walnięty one connect albo kabel od tegoż nieszczęsnego wynalazku. Ktoś coś? jakieś doświadczenie w tej sprawie? Miał ktoś podobnie?
 

land

New member
U mnie problem z zanikającym obrazem na konsoli/PC zniknął w 95% po aktualizacji. Czasem miewa jeszcze lekkie trwające ułamek sekundy zakłócenia jednak jest dużo lepiej niż było. Jednak mam drugi problem który nie zniknął. Cyfrowe zakłócenia w postaci czerwonych pionowych, nieregularnych linii pojawiających się w losowych obszarach wyświetlacza co jakiś czas. Mam tak na konsoli PS4/PS3 jak i na PC i prawdopodobnie również w filmach 4k z dysku zew. Obstawiam walnięty one connect albo kabel od tegoż nieszczęsnego wynalazku. Ktoś coś? jakieś doświadczenie w tej sprawie? Miał ktoś podobnie?
Próbowałeś zmieniać przewody HDMI, wygląda to na zakłócenia elektromagnetyczne jak by miał słabe ekranowanie. Dobre kable mają je podwójne i przedewszystkim powinien być 2.0
 

eraelpeha

New member
Jak to jest mam stary dekoder z cyfry + wtedy jeszcze i na rozdzielczosci (dekodera) 1080i jest przycinanie obrazu (obojetnie jak ustawione auto motion) a na 720p nie ma go tylko wiadomo minimalnie gorsza jakosc obrazu ...
 

kubus76k

New member
Witam,
To mój pierwszy TV z Tizen. Czy ktoś orientuje się gdzie można wyłączyć obraz w tym odbiorniku gdy chcemy posłuchać muzyki ?
PS Właśnie mi dekoder kablówki wykonał reboot - jakieś rozwiązanie ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry