Samsung UE48H6640 - no to jedziemy

dwawa65

New member
Posiadam h6640 40' i zauważyłem że przy włączonym MotionPlus tylko w trybie "wyraźny" nie występują mikro przycięcia i co dziwne jest to bardziej widoczne w obrazie góra-dół a nie lewo-prawo.Czy coś nie teges z prockiem?
 

lukkil

New member
Jak dziala opcja oszczedzanie energii w tym tv? Czy tylko zmniejsza podswietlenie czy np procek chodzi na mniejszej czestotliwosci?
 

dwawa65

New member
"obczaj sobie drgania 4 rozmycie 10" Tylko w trybie wyrażny nie ma mikro przycięć a w pozostałych trybach nieraz wystepują, a w trybie użytkownik żadne ustawienia tego nie eliminują.
 
Ostatnia edycja:

bhn92

New member
Bez reklam
ale to jest normalnie nawet na matrycach 240 hz ze w niektorych sytuacjach cos zawsze tam bedzie sie dzialo ,rzadko ale cos bedzie.
 

rafael_s

New member
witam mam pytanie, kupiłem sobie ten model TV i chce kupić sobie do niego kamerę ten model kamery "Samsung VG-STC4000". Czy ta kamera będzie obsługiwała gesty ?? Gdzieś wyczytałem ze po dodaniu kamery gesty działają, ale wolę się upewnić czy tak jest ??
Gesty będą działać z inna kamerą "Samsung VG-STC3000" ??

Jeszcze jedno pytanie jak to jest, ja się na tym nie znam, jest panel gier, ale w Polsce niedostępny, a w niektórych krajach jest dostępny, jak to jest ??
 
Nowy firmware 2114.2

Na stronie Samsunga pojawiła się nowa wersja oznaczona 2114.2 z datą 2014.07.22.

PS. Jak dla mnie bardzo źle się teraz porusza po nowych stronach Samsunga.
 

dwawa65

New member
Soft nowy jest tylko czy poprawia komfort oglądania,a może znowu parę rzeczy spieprzyli?Kto instalował nowy soft i może cokolwiek powiedzieć złego lub dobrego o 2114?
 

rafaa

New member
U mnie jakoś z opóźnieniem działa reakcja TV na naciśnięcie vol+ vol-. Czasami kilka ładnych sekund zanim TV zareaguje

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

rafaa

New member
Tego ustrojstwa nawet nie rozpakowałem. Po ostatniej aktualizacji mi się to stało. Ale tylko vol, na inne funkcje reaguje od razu.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

lukkil

New member
U mnie cos sie zacielo po ostatniej akt i filmy z youtube po ok minucie sie zatrzymuja
Po kilku sekundach tv sie uruchamia ponownie co za złom wkurzyc sie mozna
 

eko00

New member
Witam, przymierzam się do kupna 48h6700. Czy screen mirroring to miracast? Tzn czy rzucę z nexus 7 II obraz w fhd na tv? I mam drugie pytanie czy tv odczytuje dysk wpięty do routera? Z góry dzięki za pomoc!
 
Do góry