Samsung UE48H6400 czy to dobry wybór

rokob33

New member
Warto inwestować w telewizor samsunga z 2015 roku, a dokładniej mówię tu o modelu J6200, czy H6400 jest lepszym wyborem?

mialem ten sam dylemat ale po przeczytaniu recenzji na zachodnich forach gdzie wskazywali w J6200 ze wspolczynnik kontrastu jest sredni tzn ze w jasnych pomieszczeniach obraz jest ''slaby''(h6400 duzo lepszy) i slabo skaluje obraz w 720p,kupilem h6400 poprzednio mialem serie F srednio bylem zadowolony a z H6400 w 48 calach jestem b.zadowolony do tego stopnia ze da sie go ogladac po zerknieciu na obraz w sasiednim pokoju na ''slawnego'' samsunga serii C le40c650 (ale takich juz nie ma:()
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam ja jednak polecam J6200 z tej prostej przyczyny...Nowego H6400 już jest ciężko dostać,a dla mnie są to równorzędne TV ....
 

slimak

New member
Bez reklam
J6200 = 1 pilot, brak okularów 3D i współpracy z smart view 2.0
czyli jest równorzędny z H6200
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Wiem o tym kolego @slimak .... Mi chodziło o jakość obrazu...i tu w/g mnie są równorzędne ! Masz rację wyposażenie gorsze.
 

RHJG

New member
Bez reklam
To podaj gdzie nówkę kupię,z gwarancja,że nie jest ze zwrotów i po wystawowy?dokładnie nie sprawdzałem, może taki jest to podaj i przysłuż się koledze !
 

RHJG

New member
Bez reklam
To zadzwoń tam a szczególnie do tego pierwszego sklepu którego odradzam na dzień dobry ! Kup to może faktycznie się załamiesz ? Na przykład TV z Agito.pl nie jest z polskiej dystrybucji, końcówka AK.Tak samo jest w kilku innych sklepach.itd.Ja swoje zdanie wyraziłem a kolega który chce kupić jest dorosły i wie co robi.Mam nadzieję,że jak wybierze serie H to trafi na "nówkę" itp...
 
Ostatnia edycja:

kamolot

Member
Ja swój kupiłem w Neonecie w Olsztynie - Nowy niby od producenta - 2 lata gwarancji. Akurat tego dnia mieli dostawę 3 sztuki nówki.
Na tv nigdzie daty nie widze - w numerze seryjnym 8 i 9 znak to G8 - to wiem że sierpień niby, G to chyba 2014 rok i tyle co wiem.
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Pewnie jest nowy na 100%, tylko czym dalej od debiutu w sklepach ryzyko jest większe i do tego zmierzam....
 

rokob33

New member
To zadzwoń tam a szczególnie do tego pierwszego sklepu którego odradzam na dzień dobry ! Kup to może faktycznie się załamiesz ? Na przykład TV z Agito.pl nie jest z polskiej dystrybucji, końcówka AK.Tak samo jest w kilku innych sklepach.itd.Ja swoje zdanie wyraziłem a kolega który chce kupić jest dorosły i wie co robi.Mam nadzieję,że jak wybierze serie H to trafi na "nówkę" itp...

chcesz bardzo z koncowka AW to w neo24,mall.pl jak chodzi o 1 szt.tv to chyba starczy? zaden problem zajelo mi to 3 minuty ! wiec nie ma zadnego problemu z dostepnoscia trzeba tylko chciec
 

emsim

New member
W przypadku dostępności wersji AK - (która nie była na Polskę?), lepiej kupować wersję AW rozumiem? Ktoś mógłby przybliżyć, jaka jest inna znacząca różnica między dwoma modelami?
 

krisr77

New member
gwrancja. tylko (no i jakas niwsza wersjela tunera ale to bez znaczenia narazie jest)

Wysłane z mojego SM-G750F przy użyciu Tapatalka
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam tak zgadza się można się zorientować. z ciekawości sprawdziłem w sklepie NEO24 i taką dostałem odpowiedź :

Pełne oznaczenie wybranego modelu to UE40H6400AWXXH. Sprzedawany przez nas towar jest fabrycznie nowy oraz oryginalnie zapakowany przez producenta. To jest ok i taki ma być ! Zapomniałem tylko ja pytałem się o rozmiar 48" a odpisali 40" ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry