Samsung UE48H6400 czy to dobry wybór

pawelek013

New member
Witam. Czy poradziłeś sobie z tym niedostępną opcją dopasuj do ekranu? Bo ja w menu mam cały czas niedostępną tę opcję. Tylko ręcznie po przez tools mogę to zmienić na kanałach HD ale ogólnie w menu mam niedostępne.
 

Making

New member
Też pojawia wam się przeplot na białych liniach boiska piłkarskiego?? U mnie, jak kamera szybciej ruszy to na liniach pojawiają się "schodki"
Ogólnie ten tv to porażka, kasa w błoto.
Wyraźnie widoczny clouding, przeplot, dookoła ramki na ekranie jakieś światełka widoczne patrząc z boku tv (to chyba podświetlenie matrycy)
 

mafia35

New member
Bez reklam
Moze masz wlaczony wyrazny ruch led w opcjach? Jesli tak to go wylacz. H6400 to bardzo dobry tv. Oczywiscie JAK WSZEDZIE trafia sie wadliwa sztuka. Warto wiec sprawdzac tv przed zakupem.

Wysłane z Galaxy S5 za pomocą Tapatalk
 

darus75

Member
Też pojawia wam się przeplot na białych liniach boiska piłkarskiego?? U mnie, jak kamera szybciej ruszy to na liniach pojawiają się "schodki"
Ogólnie ten tv to porażka, kasa w błoto.
Wyraźnie widoczny clouding, przeplot, dookoła ramki na ekranie jakieś światełka widoczne patrząc z boku tv (to chyba podświetlenie matrycy)

Wymień go lub zareklamuj. U mnie nie ma "schodków", a clouding jest bardzo mały - lewa strona jest równomiernie od dołu do góry lekko jaśniejsza bez chmurek. Tragedii nie ma...
U góry przy ramce są ciemniejsze miejsca (DSE) ale trzeba się przyglądać by to zauważyć, normalnie tego nie widać...
 

Pastusiak

New member
Wiiiitam! ale dawno mnie tu nie było :p wracam z pytankiem i problemem. Chyba z aktualizacją aplikacji tak się stało a nie inaczej... ale w youtubie nie idzie zmienić jakości oglądanego materiału? nie widzę tam takiej opcji nawet jeśli film przeglądany z kompa ma kilka jakości do wyboru suwakiem. Czy jest na to jakiś sposób? bo strasznie to wygląda w domyślnej jakości a internet jest szybciutki i śmiało pociągnie hd ;)

EDIT

jeszcze jedno pytanie.. jak oceniacie usługę HBO GO? i czy dobrze interpretuję, mogę wykupić dostęp z telewizora bez posiadania innego abonamentu platformy cyfrowej? podobno to się z czymś musi wiązać np z internetem ale ja mam neostradę i na stronie orange nie ma wzmianki o hbo go tylko są pakiety jakieś do wykupienia. Chętnie bym sobie zakupił takie małe abo na HBO w TV (i smartfonie przy okazji) bo często w naziemnej nie ma co oglądać a wypożyczenie jednego filmu w HD w kwocie 10-15 zł to troszke drogo bo sporo oglądam ;)
 
Ostatnia edycja:

Pastusiak

New member
O aplikacji, podlaczylem kablem lacze 60mbit i niestety jakosc slaba i nie widze wyboru jakosci. Jesli to ma znaczenie to nie jestem w aplikacji zalogowany
 

asss

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam pytanie czy w YouTube na tv jest możliwość wyboru jakości materiału? W aplikacji yt na androida pojawiła się wreszcie opcja 1080i czy ta w tv też ją w końcu obsługuje?
 

Gontar3d

New member
Witam :) warto kupić ten model TV czy lepiej dołożyć troszkę grosza i kupić Samsung UE50HU6900 z technologia 4K ? Głownie chodzi mi o wysokiej jakości filmy , smary tv oraz granie na konsoli.

Pozdrawiam
 

psiaja

Member
Mam pytanie czy w YouTube na tv jest możliwość wyboru jakości materiału? W aplikacji yt na androida pojawiła się wreszcie opcja 1080i czy ta w tv też ją w końcu obsługuje?

Póki co, na moim F6770 (po aktualizacji aplikacji YT), nie ma jeszcze wyboru jakości materiału, podobnie jak i w przypadku przekazywania obrazu z kompa na TV
Jedyna możliwość, by móc zapodać lepszy materiał, to odpalenie YT z poziomu przeglądarki TV
 

Konteczko

New member
Powiedzcie mi czy ta afera z kondensatorami dotyczyla naszego rynku sprzedazy ? Mozna bez obaw kupowac tego samsunga czy lepiej przedluzyc gwarancje chociaz to kosztuje ?
 

firekage

New member
Bez reklam
Dopłacanie do gwarancji imho to żart. To nie jest zapewne gwarancja Samsunga, a firmy trzeciej, działającej w oparciu o umowę***z ubezpieczycielem. Darowałbym sobie takie rozwiązania.

Ps - można dywagować czy i gdzie, wyszło zaś w USA...
 

Konteczko

New member
Mowa jest o piecio letniej gwarancji sklepu nie dla idiotow ale dwu letnia gwarancja producenta zapewne obowiazuje normalnie. Jak czlowiek czyta o tych awariach to sie zastanawia czy aby nie dokupic takiej uslugi szczegolnie ze dzisiejsze telewizory psuja sie zapewne najczesciej od trzeciego do piatek roku od zakupu.
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Witam, kupiłem wczoraj taki tv i mam pytanie odnośnie wielkości paska ze źródłami w tv, czy można zmniejszy wielkość tego paska??
 

arekbbb

New member
Pomóżcie proszę... mam ten tv od 2 dni i ... uzywajaą pilota smart była taka biała kropka na ekranie i wszystko działało git.... a potem zniknęła ta kropka, a telewizor zaczął do mnie gadać. znalazłem w instrukcji, że trzeba wyłączyć przewodnik głosowy... jak mam go wyłączyć... szukam, szukam i nie mogę nigdzie znaleść takich ustawień... a tv cały czas do mnie gada :( Pomocy
 
Do góry