Samsung UE48H6400 czy to dobry wybór

piteron

Active member
Bez reklam
kiedyś gadał chłop do obrazu
teraz do telewizora
Menu-ustawienia-sterowanie głosowe-wyłacz
a na przyszłość nie dotykaj ikonki z mikrofonem na pilocie smart
 

gulashos

New member
Mam pytanie o ten model. Zastanawiam się czy go kupić czy nie. Goście w media markt zachwalają w tym przedziale cenowym a gość w media expert mówi, że badziew totalny i proponuje coś za 4000 tysiące. W media jest za 2799 zł. Facet w ME mówił, że do gier nie nadaje się totalnie bo smuży i nawet model wyższy to dramat. Nie jestem videofilem jakimś mam Sony KDL 32 cale 60hz i nic więcej. Wiadomo, że jak dołożę 300 zł to będzie lepiej, a jak 500 to już klasę wyżej a jak 1000 zł to już będzie porządny telewizor a jak już tyle dołożyłem to dodam jeszcze tylko 1500 i będzie Ultra HD... i tak bez końca.

Chodzi mi czy osoby, które kupiły go są zadowolone i czy ktoś może grał na PS3/PS4 na nim i może coś powiedzieć na ten temat.
 

arekbbb

New member
..."Menu-ustawienia-sterowanie głosowe-wyłacz"....
Tylko, że ja nie mam takiej opcji.
Co najwyżej moge wejsc w menu-system-ustawienia-sterowanie glosowe, ale tam nie ma opcji wyłącz.
Wogóle to wydaje mi się że mam jakies ubogie to menu ustawień. Może da się jakoś włączyć żeby wyświetlał pełne ustawienia?

Jeszcze jedno pytanko, jak włączyć menu serwisowe? ...szukam, szukam i nie moge znaleśc
 
Ostatnia edycja:

mafia35

New member
Bez reklam
Na wyłączonym tv naciskasz po kolei info menu mute power.
Nie zalecam jednak tam grzebać...

Wysłane z Galaxy S5 za pomocą Tapatalk
 

arekbbb

New member
szukamm , szukam i nie moge tego wyłączyć- albo TV się zepsuł, albo ja mam zaćmienie. Przegrzebałem wszystkie ustawienia i nie moge tego wyłączyć. A pilot smart z żyroskopem nie pokazuje mi tej białej kropeczki w menu- nie działa nim sterowanie. Jedynie w przeglądarce działa- a więc pilot jest sprawny.
Jak włączyć menu serwisowe
Pomóżcie
 

RHJG

New member
Bez reklam
Menu serwisowe nie ma tu nic do rzeczy,jak sama nazwa wskazuje jest to menu dla serwisu.! Weź instrukcje lub poproś kogoś bystrego,żeby Tobie to poustawiał,jak i do jakiego źródła masz TV podłączony?
 

darus75

Member
Jak to jest możliwe, że nie widzę wiadomości od użytkownika "mafia35"?
Widzę po prawej stronie, że jest nowy post od tej osoby, natomiast przy zalogowaniu jak i nie - jego wypowiedzi nie są dla mnie widoczne.... Może są zbyt cenne i trzeba gdzieś zapłacić jakiś abonament? :)
 

mafia35

New member
Bez reklam
Nie wiem dlaczego. Może jestem nielubiany przez admina...
Ja u siebie na kompie widzę swoje posty normalnie, ale w większości piszę na telefonie.
 

lucass3

New member
Witam wszystkich użytkowników.

2 dni temu stałem się posiadaczem H6400 i powoli "ogarniam" funkcje.Mam jednak pewien problem z 3D i z braku doświadczenia nie moge go rozwiązać.

Chodzi o to, że TV podłączony do PC mam za pomoca HDMI, filmy SBS (czyli 2 obrazy obok siebie) działają bardzo dobrze i efekt jest naprawdę świetny.
Natomiast w przypadku filmów Blu-Ray 3D które odtwarzam za pomocą Total Media Theatre bądź PowerDVD obraz tak jakby się nie składa, widać normalnie takie czerwone obwódki na obiektach, postaciach tak jakby coś nie działało ale nie mam pojęcia co może być przyczyną??

Jakby ktoś miał jakieś pomysły, wskazówki byłbym niezmiernie wdzięczny
Pozdrawiam.
 

FABNPG

New member
Mam uchwyt, na którym wisiał do tej pory stary telewizor i śruby były dopasowane do starego sprzętu. Wszyscy są chętni sprzedać nowy uchwyt ze śrubami, ale po co mam wydawać po raz kolejny kasę, skoro uchwyt pasuje idealnie, a brakuje mi tylko odpowiednich śrub. Stąd pytanie, czy może ktoś z Was też ich szukał :)
 

Danielos161

New member
Cześć, spotkaliście sie z zcinaniem obrazu w tym telewizorze? OStatnio zauważyłem, że podczas ogladania prgoramu na T i konczacego sie na n obraz lekko przycina czasami? Czym jest to spowodowane? Tak samo jak wchodze w smart hub i przechodzę między zakładkami to to samo ;/ Wiecie jak to naprawić? Może domyslne ustawienia, ale jak?
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam rozumiem ,że masz na myśli TVN ? Z jakiego źródła oglądasz ? U mnie nie przycina,spróbuj ustawić motion plus na 8/5 użytkownika i wyłącz czysty obraz cyfrowy oraz redukcje zakłóceń mpeg
 

lucass3

New member
@FABNPG

Ja dzisiaj kupiłem uchwyt ale śruby nie pasowały (były za krótkie), tata pojechał chyba do leroy merli i kupił dłuższe. Ogólnie nie widzę problemu, przecież to zwykłe śruby do dostania wszędzie.
 
Do góry