Samsung UE48H6400 czy to dobry wybór

grzes_k

New member
Ten AUO jest niby lepszy sądząc po postach w tym wątku. A czytając to wszystko już myślę o kupnie plazmy o ile jeszcze coś będzie szło kupić

To nie czytaj tylko kup :)
Poczytaj o plazmach też się z nich wyleczysz (pomijając dostępność).
Kup z możliwością zwrotu (MM, internet itp.), jak będzie wadliwy lub nie będzie Ci pasował zwróć, ale myślę, że nie będzie takiej potrzeby niezależnie od producenta.
 

darus75

Member
Panowie, może będziecie wiedzieli... Na stronie zalukaj.tv na kompie wyszukuję pewien film bez problemu, natomiast jak odpalę przeglądarkę w naszym TV i odpalam tą stronkę wpisuję ten sam film i go nie znajduje. Co to może być za problem?
 

niedzwiedz19

New member
a ja mam inny problem-podczas włączania tv pojawia się na sekunde różowy obraz, po czym ginie i sekunde jest czarny obraz po czym pojawia się juz prawidłowy obraz. Czasami jednak różowy obraz pozostaje i wtedy musze wyłaczyc i wlaczyc telewizor i jest ok. Wie ktos co to moze byc?
 

alexx78

New member
Witam właśnie stałem się posiadaczem H6400 teraz konfiguruje ,i takie pytanie na początek gdzie na pilocie jest opcja żeby włączyć tryb 3 D? właśnie teraz staram się wypróbować ten TV
 

mario987

New member
Witam mam problem nie mogę ustawić wielkości obrazu opcja (dopasuj do ekranu) jest niedostępna a pamiętam że kiedyś mogłem ale dziś patrze i niedostępne pomoże ktoś ?
 

maxiu78

New member
Witam,

Czy ktos moze ma podpietego XBOXA 360 do 48H6400 i gra w World of Tanks? Przyznaje sie, chce kupic ten TV z dwoch powodow - Smart (Netflix itd) i wlasnie World of Tanks. Nie jestem pewien jak wyglada to pod wzgledem jakosci obrazu - gra nie jest 1080p.

Posiadam plazme samsunga 50cali i wyglada to...no w miare, ale nie wiem jak to sie bedzie prezentowalo na nowym LED. Gram obecnie na ...okolo 7 letnim samsungu 37cali (bog wie jaki to model, zakurzyla sie naklejka;) )
Wszelkie sugestie przemile widziane, btw bardzo fajnie poczytac tyle opinii o tych modelach. Na stronach UK nie ma czegos takiego, jest tylko slodkie pierdzenie portali "kupionych" przez Sammiego:)
 
Do góry