Samsung UE48H6400 czy to dobry wybór

martingg

Member
d32d4c7e13b2036f.html
paint.png | Fotosik.pl info o pliku

znowu poszedł format pendriva ... i wszystko działa o_O nie wiem o co c`mon ...
 
Ostatnia edycja:

bhn92

New member
Bez reklam
No zobaczylem wlasnie co pisze w moim pliku mp4 i najwazniejsze rzeczy sie.zgadzaly. ale zeby miec naprawde ladna grafike to obczaj nie brrpiy 1080p mp4 o wadze 2 gb tylko bluraye 1080p mkv o wadze 10gb bo juz nie mowie o remuxach po 40 gb :p
 

przeeemek

New member
Dodam jeszcze, ze takie filmy lepiej puszczac z dysku przenosnego niz z pendriva. Przy bardzo duzych plikach potrzebny jest szybki odczyt a nie kazdy pendrive taki ma.
 

radier

Member
Bez reklam
Bez przesady. Najlepsze ripy w mkv (mowa o całych filmach z wydań scenowych) maja po 15mbit czyli to niecałe 2 MB/s.

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
 

bhn92

New member
Bez reklam
srednio takie 10 gb filmy 1080p maja po 8-10 mb bitrate, remuxy maja nawet i po 30 mb bitrate .

ja mam pendriva ktory jak na opakowaniu pisalo zapewnia odczyt do 15 mb/s gdy ogladalem juz kiedys na innym tv film co mial bitrate 17mb to co okolo 10 minut byly przez okolo 5 sekund przycinki potem znowu dobrze i znowu przycinki i tak pare razy na filmie,potem kupilem nowego pendrive gdzie mialem nie patrzec na to co pisze na opakowaniu i faktycznie zjazdl ladnie film z bitrate 24 mb ,teraz to i tak wszystko z dysku jedynie nowe odcinki seriali amerykanskich nagrywam na pendrive a to tez tylko i wylacznie 1080p web-dl zeby czerpac przyjemnosc z ogladania;p
 
Ostatnia edycja:

darus75

Member
Nie mogę dojść z nim do ładu, jeżeli chodzi o obraz, wczoraj naszła mnie myśl by go oddać ale dziś znów "walczę":) Znowu mój C650 wygrywa....
Wiem już co to DSE, jak z daleka patrzę na TV to widzę u góry takie zaciemnienia - wygląda to tak jakby matryca była "za mocno" przykręcona do obudowy. Gdyby był ręcznie montowany to pewnie tego by nie było ale i też cena byłaby inna...
 

knabooo

New member
Witam, również jestem wstępnie zainteresowany samsungiem H6400 48".
Mam natomiast pytanie o działanie flash playera. Rozmawiałem z konsultantem samsunga. Powiedział, iż takowy jest ale w wersji 10.1. Wiadomo, że najnowsza wersja była 11.1
Czy wersja 10.1. wystarczy do odpalenia meczyki.pl drhtv.pl ?
Jeżeli ktoś ma i mógły przetestować będę wdzięczny bo ułatwi to zakup.
Ewentualnie jaki tv polecicie aby odpalał te strony ?
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

jagmar

New member
Panowie ponawiam pytanie:

Czy ktoś może mi powiedzieć czy to normalne że ten pilot Smart ma takiego laga ? Gdy leży i wezmę go do ręki przełączam kanał lub cokolwiek innego to dopiero po jakichś 2 sekundach po naciśnięciu przycisku jest reakcja i potem idzie już normalnie. Tylko za pierwszym razem gdy przez jakiś czas nie jest używany :/

Trochę to irytujące i nie wiem czy to normalne :/
 

radier

Member
Bez reklam
To normalne. Pilot działa via BT i pierwsze wciśnięcie wznawia połączenie wybudza go "z uśpienia".

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
 

radier

Member
Bez reklam
Zrozum, że TV działa na Linux i 10.1 to najnowsza wersja. Nowszej nie będzie.

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
 

knabooo

New member
Zrozum, że TV działa na Linux i 10.1 to najnowsza wersja. Nowszej nie będzie.

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

Rozumiem to doskonale - pisałem, iż jest tam 10.1
Jestem ciekawy jak funkcjonuje ta wersja w praktyce...
Ale z tego co widzę nie powinno być większych problemów, chyba że jest ktoś komu nie działają strony, które mnie interesują: meczyki.pl, drhtv.pl
 

marslon

New member
Zastanawiam się nad zakupem tego modelu Samsunga (48 cali). Prośba o podpowiedź czy będzie OK w moim pokoju. Min. odległość oglądania to ok. 1,5m, max. ok 2,6m. Czy telewizor nie okaże się zbyt duży? Jest jeszcze opcja zakupu 40-tki, ale mam obawy, że może być za mały :)
 

andreas2012

New member
Zastanawiam się nad zakupem tego modelu Samsunga (48 cali). Prośba o podpowiedź czy będzie OK w moim pokoju. Min. odległość oglądania to ok. 1,5m, max. ok 2,6m. Czy telewizor nie okaże się zbyt duży? Jest jeszcze opcja zakupu 40-tki, ale mam obawy, że może być za mały :)

im większy tym lepiej, pod warunkiem ze będziesz ogladal dobrej jakości materialy, przy sd możesz się rozczarować, szczególnie ze Samsung ma dość nietypowy sposób wyświetlania (po prostu bardzo uwydatnia się slaby sygnal i nie idzie tego ogladac) także jak bierzesz Samsunga to minimum hd bo gorzej nie da się ogladac, no i trzeba lubic taki nieostry i matowy obraz z podbitymi kolorami (ale nie zywymi), warto najpierw sprawdzić i porownac
 

bhn92

New member
Bez reklam
im większy tym lepiej, pod warunkiem ze będziesz ogladal dobrej jakości materialy, przy sd możesz się rozczarować, szczególnie ze Samsung ma dość nietypowy sposób wyświetlania (po prostu bardzo uwydatnia się slaby sygnal i nie idzie tego ogladac) także jak bierzesz Samsunga to minimum hd bo gorzej nie da się ogladac, no i trzeba lubic taki nieostry i matowy obraz z podbitymi kolorami (ale nie zywymi), warto najpierw sprawdzić i porownac

a to bardzo ciekawe co piszesz bo z opini expertow samsung ma bardzo dobre skalowanie i jesli obraz sie nie podoba sd to tylko dlatego ze taki jest puszczany przez dana stacje (slowa testera) ,ja ogladam duzo comedy central i to zalezy od tego jaki maja material takie dharma i greg jest srednia grafa bo taki majaj material a takie teoria wielkiego podrywu czy community czy daleko jeszcze albo friends to obraz sd jest bardzo dobry jak na sd...
 

andreas2012

New member
No to nie wiem może jakas inna matryce masz u mnie jest slabo na sd (lg seria lm byla zdecydowanie lepsza moim zdaniem pod tym względem zresztą jak i ogólnie pod jakością obrazu chociaż płynność miała slaba)
 
Do góry