Samsung UE48H6400 czy to dobry wybór

walter_white

New member
Czyli 2700 PLN już po upuście czy przed?

ta promocja w Saturnie, o której pisał maland to 2749 pln po upuście 250 pln - regularna cena 48h6400 to 2999 pln. Promocja jest do 24.08 - czyli do dziś.

Jest też inna opcja: w MM tv kosztuje teraz 2899, a wydaje mi sie że kupując teraz w MM można dostać jeszcze rabat 10 % ( tak było przynajmniej na początku sierpnia) na następny zakup (pod warunkim że kolejnego zakupu dokonasz przez internet realizując kod rabatowy - można też w ten sposób zamówić towar do sklepu co równ się praktycznie stacjonarnej sprzedaży). W ten sposób wydając 2899 na tv dostajesz 289,90 pln na kolejny zakup.
 

walter_white

New member
Czy komuś zdarzyło się, że podczas oglądania filmików na stronach wykorzystujących flashplayer zawiesza się strona po czym np następuje wyrzucenie z webbrowser do programu tv, albo restart tv?

Ja tak miałem przy oglądaniu pilota serialu Flash (2014) na stronie CDA: po przewinięciu na niezbuforowaną część serial pochodził chwilę po czym się zawiesił i zrestartował się tv. Taką sytuację miałem już dwa razy.
 

walter_white

New member
Czy komuś zdarzyło się, że podczas oglądania filmików na stronach wykorzystujących flashplayer zawiesza się strona po czym np następuje wyrzucenie z webbrowser do programu tv, albo restart tv?

Ja tak miałem przy oglądaniu pilota serialu Flash (2014) na stronie CDA: po przewinięciu na niezbuforowaną część serial pochodził chwilę po czym się zawiesił i zrestartował się tv. Taką sytuację miałem już dwa razy.
niestety muszę zdublować post żebym mógł zamieścić link
 

maland

New member
ta promocja w Saturnie, o której pisał maland to 2749 pln po upuście 250 pln - regularna cena 48h6400 to 2999 pln. Promocja jest do 24.08 - czyli do dziś.

Ja zrozumiałem ze cena na stronie jest przed promocja. Ale patrzylem to na szybko przez kom więc może niedokładnie sprawdziłem

Edit: w wersji mobile jest tylko nowa cena. Jak przelaczylem sie. Na pełną to widzę ze 2999 na 2749 jest przecenione. Wiec znosnie ale bez rewelacji. Najtaniej w necie chyba 2650 bylo.
 
Ostatnia edycja:

hoffhav

New member
Czy komuś zdarzyło się, że podczas oglądania filmików na stronach wykorzystujących flashplayer zawiesza się strona po czym np następuje wyrzucenie z webbrowser do programu tv, albo restart tv?

Ja tak miałem przy oglądaniu pilota serialu Flash (2014) na stronie CDA: po przewinięciu na niezbuforowaną część serial pochodził chwilę po czym się zawiesił i zrestartował się tv. Taką sytuację miałem już dwa razy.
U mnie też jest problem czasami z oglądaniem na popularnych filmowych portalach, reklamy co chwile wyskakują, często wywala jakieś błędy skryptu, nie jest lekko, nie wiem, może da się jakiegoś adblocka zainstalować? Albo Flasha zaktualizować? Jakoś podrasowac przeglądarkę lub zmienić?
 

walter_white

New member
Ja zrozumiałem ze cena na stronie jest przed promocja. Ale patrzylem to na szybko przez kom więc może niedokładnie sprawdziłem

Edit: w wersji mobile jest tylko nowa cena. Jak przelaczylem sie. Na pełną to widzę ze 2999 na 2749 jest przecenione. Wiec znosnie ale bez rewelacji. Najtaniej w necie chyba 2650 bylo.

na stronie saturn są dwie ceny: przed i po promocji. Wczoraj byłem w saturnie więc na 100% promocja kończy sie dziś i w promocji za 48h6400 zapłacisz 2749.

Moim zdaniem bardziej opłaca się w MM (jeżeli nadal jest 10% rabat na nowy zakup oczywiście- ja tak miałem) wtedy płacąc 2899 masz 289,9 na nowy zakup więc praktycznie za tv wychodzi 2609
 

walter_white

New member
U mnie też jest problem czasami z oglądaniem na popularnych filmowych portalach, reklamy co chwile wyskakują, często wywala jakieś błędy skryptu, nie jest lekko, nie wiem, może da się jakiegoś adblocka zainstalować? Albo Flasha zaktualizować? Jakoś podrasowac przeglądarkę lub zmienić?

hoffhav - czy jak masz błędy skryptu to np wyłącza się tv ? albo webbrowsr?
 

Pastusiak

New member
hmmm a gdzie to sie dokladnie wlacza? bo ostatnio tez mialem ciezka przeprawe z serwisami, ktore wykorzystuja mase reklam... :) raz mi z przegladarki wyskoczylo na tv ale nigdy tv sie nie zrestartowal
 

hoffhav

New member
Tzn nie blokuje reklam, nie wiem czy tutaj jest możliwość instalowania dodatków do przeglądarki typu Adblock, te ustawienia blokują wyskakiwanie kolejnych/nowych okien w przeglądarce, ustawienia przeglądarki > blokada wyskakujących okien > blokada pop-up "włączona".
 

bhn92

New member
Bez reklam
ja mialem to wlaczone kiedys ale jak ogladalem na YT w przegladarce gdy sie filmik konczyl co wychodza propozycje innych to sie nie dalo ich wlaczyc ;p
 

bahamut24

New member
Mam problem, chce usunac czesc aplikacji ze smart hub ale nie moge znalezc usun. Dusilem wszystko na pilocie aby otworzyc menu skrotow bo wg manuala tam jest opcja. Ogladalem film na youtube niby smart taki sam ale na dole pod "kafelkami"z app jest opcja zarzadaj a u mnie sa 3 : najbardziej popularne,nowosci i kategorie :/
 

bahamut24

New member
Mam problem, chce usunac czesc aplikacji ze smart hub ale nie moge znalezc usun. Dusilem wszystko na pilocie aby otworzyc menu skrotow bo wg manuala tam jest opcja. Ogladalem film na youtube niby smart taki sam ale na dole pod "kafelkami"z app jest opcja zarzadaj a u mnie sa 3 : najbardziej popularne,nowosci i kategorie :/

Ok juz znalazlem. Na smart pilocie srodkowy trzeba przytrzymac :D
 

Pastusiak

New member
nie no bomba istna.. ja u siebie zauważyłem kolejny hot pixel jak nie dwa.. bo tak jakby jeden z drugim sie jara bok siebie na ciemnym tle czerwony i zielony.. kur...cy dostane z tym telewizorem, tyle forsy i taki bubel to sie w pale nie mieści.. nie mogę znaleźć żadnej informacji odnośnie objęcia tego naprawą gwarancyjną na stronie jest niby wzmianka o tym, że gwarancja nie obejmuje naprawy w przypadku nieaktywnych pikseli, które podlegają normie a do tej normy nie ma żadnego odnośnika i zgaduj zgadula :| ma ktoś jakies namiary, wiedze, cokolwiek? napisałem tumanom maila ale do tej pory nikt nie odpisał.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zgodnie z Unią dopuszczalne jest 0,01 % matrycy, krótko mówiąc- tylko od nich zależy czy Ci wymienią czy nie. Jest jeden sposób, ale napisz na PW.
 

darus75

Member
Pastusiak, Ty widzisz te martwe piksele podczas oglądania TV z 3m?
W monitorze to i może ma znaczenie bo blisko niego siedzimy, natomiast TV oglądamy przynajmniej z 2-3m
 

Pastusiak

New member
Nie widze ich nawet z 1 metra. Nie zmienia to faktu, że Tv nie dostaje zbyt mocno po dupie a takie kwiatki na samym początku nie zwiastują długiego i spokojnego życia tejże matrycy. Reaguje dopóki moge i gwarancja mi na to pozwala. Dla mnie ponad 4 tysie, ktore za to dalem to bądź co bądź kupa forsy i gadanie o segmencie cenowym nic tu nie zmienia. Płace wymagam, zwłaszcza że bad piksele to nie błąd jakościowy tylko zwyczajna usterka.
 
Do góry