Samsung UE48H6400 czy to dobry wybór

bhn92

New member
Bez reklam
ja mam 2115.3 i to co uzywam dziala normalnie jak narazie
jak prze neta Ci nie idzie to obczaj z pena a wtedy jesli nic nie bedzie to ustawienia fabryczne jesli znowu nic to reset serwisowy.
 

darus75

Member
Gdzie ten TV kosztuje 2499?

też myślę o AS650, przemawia za tym błyszcząca matryca ale boję się że może to być "wynalazek" w stosunku do samsunga.
 

kamar59

New member
A jakie są różnice znaczące między tymi dwoma TV ? A jest zrobiony na stronie test taki dogłębny tego Samsunga UE48H6400 jak Panasonic 47AS650 ?
 
Ostatnia edycja:

tomulus

New member
Nie wiem jak u Was ale oglądanie meczy na moim 40H6400 to totalna porażka, banding, częste przycięcia piłki przy jej podawaniu, strzelaniu. Na poprzednim starym LG LCD oglądało się rewelacyjnie ( nie mówie o kolorach)
 

Borixon

Active member
Bez reklam
u mnie tez dylemat z samsungiem i panasonem. u wujka ogladalem sporo panasa model z zeszlego roku lt60 chyba i bylem milo zaskoczony mam nadzieje ze ten bedzie jeszcze lepszy. samsung tanszy i wiekszy. naczytalem sie sporo juz i jestem zmieszany. bardziej na plus ten panas nie wiem dlaczego samsunga mam, fakt ze shit i moze to mnie troche odpycha. tematy na forum sie powielaja co chwile nowy "tv do 3000zl 46-50' " a w nich czesto te dwa modele. niech ktos bardzo 'zaawansowany' napisze plusy i minusy samsona i panasa do tego doda jeszcze swoje zdanie co lepiej sprawdzi sie jako tv do ogolnego uzytku dziennego i po sprawie. pozdrawiam. mamy na forum bardzo fajny test panasa lecz niestety duzo z tamtejszych zagadnien wiele mi nie mowi gdyz jestem zielony w temacie tv jak pewnie kilku z nas z podobnym dylematem. poprosze za wszystkich o łopatologiczne porównanie. dziekuje i pozdrawiam.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam na zaprzyjaźnionym Forum macie dokładne testy tych TV....
Kolego tomulus temat dotyczy Samsunga UE48H6400 a nie 40H6400-jest różnica.Wszystko można ustawić tylko trzeba trochę wiedzy i najważniejsze nic nie piszesz z jakiego źródła oglądasz??? Nie ma prawa nic przycinać !!!
 

bhn92

New member
Bez reklam
tomulus jakie masz suatwienia motion plus? lcd to byla dobra technologia ,led maja swoje problemy mialem juz 4 lacznie z jednym co oddalem po paru godzinach ale ten sam i tak najlepiej z tej cenie sie prezentuje mysle ,co do panasa do polecilbym jak juz cos as640 a nie 650 ktory jest na ipsie.
Ja caly czas mam 32 lcd lg na va i jak postawilem jednego obok drugiego to jednak wydac wyraznie wyzszosc ogolna sama. ale jak ogladalem wczesniej na tym 32 to ogladalo sie pieknie ,zero bandingu na meczach na samie czasami cos widac ale ciezko o leda w tej kasie zeby uformowanie matrycy byla nieskazitelne.
 
Ostatnia edycja:

gracek1001

New member
Ma ktos do niego dysk i dwie partycje,zeby na jednej trzymac swoje dane a na drugiej nagrywac z tv?

Wysłane z mojego LG-P875 przy użyciu Tapatalka
 

tmac75

New member
Przebrnąłem przez cały temat i szczerze powiedziawszy ciągle mam dylemat. W MM jest teraz za 2699 więc cena przyzwoita. Oglądał ktoś na tym TV formułę 1 bo krew mnie zaleje jak będzie się gorzej oglądać niż na moim 11-letnim kineskopie.
 

tmac75

New member
W zasadzie wybór ograniczam do 48h6400 i panasonica 47as650 ale jak słyszę o tym całym bandingu,dse itp. bolączkach, co pewnie będzie szczególnie widoczne podczas relacji F1 co potwierdzają wasze oceny to zastanawiam się nad sensem wymiany tv.
 

firekage

New member
Bez reklam
W zasadzie wybór ograniczam do 48h6400 i panasonica 47as650 ale jak słyszę o tym całym bandingu,dse itp. bolączkach, co pewnie będzie szczególnie widoczne podczas relacji F1 co potwierdzają wasze oceny to zastanawiam się nad sensem wymiany tv.

Tak się składa, że ja również ze sportów oglądam głównie F1 (sporadycznie MMA) i jeśli miałbym o czymś wspominać, to należy pamiętać, o tym że skoro w trakcie transmisji piłki nożnej ten problem uwidacznia się, to w F1 ten będzie imho jeszcze mocniej widoczny, akcentowany, z racji tego jak kamerowane są transmisje F1. Właśnie z tego samego powodu mam dylemat, choć oprócz wspominanego Panasonica 640 z racji VA, rozważam...47 od LG na full-ledzie z ips'em...ale tutaj nikt nie wspominał o dse/bandingu czy cloudingu, jeśli było to sporadycznie.

Panasa bardziej boję się od LG - menu, sterowanie, "50Hz bug", płynność obrazu.
 
Do góry