Samsung UE46ES6100 Problem z internetem

Tsubasa

New member
Bez reklam
Słabym punktem jest WR340GD, następnie przeszkody, pewnie duże zaszumienie 2,4GHz i na koniec, karta wifi z wbudowaną "anteną". Jak zakupisz AP:
TL-WR543G ~50 PLN (~20Mb/s)
WRT-150 ~70 PLN (~50Mb/s)
WRT-300 ~90 PLN (~90Mb/s)
Podłączysz go przez przewód z TV, a jego ustawisz w najbardziej optymalnym miejscu np. wysoko na szafie, to z pewnością sytuacja się polepszy.

PS. Zmień jeszcze położenie routera, nachylenie anteny.
 

Jaszczura

New member
Wziąłem dziś z pracy kabel sieciowy o długości 25 metrów i podłaczyłem router przy samym TV (0,5m odległości od TV) i działa jak złoto. Następnie oddalałem routera od TV. Przy zasięgu około 10m od TV zaczęły się pierwsze zacięcia. Na moje oko ewidentnie słabym punktem jest wbudowane Wifi w TV, bo laptop działa idealnie. Jakby router był w tym samym pomieszczeniu co TV nie było by 6-stej strony tego wątku. Muszę koniecznie postawić AP i finish.

@ Tsubasa
Jakiego AP polecasz ? Budżet max 150 zł. Więcej szkoda.

Czy takie coś będzie dobre ?
Link
 
Ostatnia edycja:

bocian65

New member
Ginące aplikacje Samsung ES6100

Witam.

Czy zna ktoś przyczynę dlaczego z co jakiś czas same giną aplikacje Samsung Smart HUB TV w ES6100
 

Jaszczura

New member
Witam ponownie

Problem rozwiązany. Zakupiłem router 8level WRT-150 jak radził Tsubasa Ozora, i zamontowałem go jakko Client AP i podłączyłem TV kablem Rj-45. Teraz działa jak dziki, seriale chulają jak na żywo. Pozdrawiam i thanks for all za pomoc.
 
Do góry