Samsung UE40ES6100

clavish

New member
Czy macie Panowie może jakiś pakiet zdjęć testowych, zawierających paletę barw od białego 100% do czarnego (podpisanych) żeby można było wrzucić na sticka i obejrzeć w sklepie na różnych telewizorach w sklepie?

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Ja mam coś takiego, tylko powiedz, jak Ci to przesłać. Tak czy siak pamiętaj żeby zabrać z sobą duży koc :p, bo w sklepie bardzo jasno i ciężko cokolwiek potestować.
 

janek100

New member
Witam ma pytanie dotyczące samsunga ue40es6100 czy w tym telewizorze da się ustawić dźwięk podczas włączania telewizora taki dźwięk samsung-owski ?
Gdzie to trzeba włączyć i czy jest takie coś
 

faraon20

New member
Jest ktoś w posiadaniu ustawień to tego telewizora?
Użyłem ustawień z linku który znalazłem w tym temacie z forum AVS, ale wg. mnie są do bani, kolory mdłe, tv stracił jakby na ostrości przy scenach z większą ilością szczegółów i duże są omyłki względem prawdziwych kolorów.
 

Psyko

New member
Dobra zadzwoniłem do Samsunga z tym bandingiem, oni każą zrobić foty. Mam jeden testowy obrazek (ciemna szarość) a AVForums, na którym to widać, ale nie aż tak dokładnie, żeby zdjęcie to złapało. Macie jakieś dobre testowe jpgi do ukazania wertykalnego i horyzontalnego bandingu? Zrobiony w paincie jpg jasna szarość 1920x1080 nic praktycznie nie pokazuje.
 
Ostatnia edycja:

faraon20

New member
Wiem że reset, ale nie chodzi mi o powrót do ustawień fabrycznych.

Chodzi mi o to czy ma ktoś jakieś dobre sprawdzone ustawienia na których obraz ładnie wygląda?
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Mi w sieci udalo sie tylko te znalezc, ktore Ci podalem i nie pisalem o resecie TV a o resecie obrazu i jego ustawien.
 

janek100

New member
Witam ma pytanie dotyczące samsunga ue40es6100 czy w tym telewizorze da się ustawić dźwięk podczas włączania telewizora taki dźwięk samsung-owski ?
Gdzie to trzeba włączyć i czy jest takie coś
 

luccabrassi

New member
Witam!
Mam pewien problem z wi-fi,a dokładnie chodzi o to,że strasznie się tnie podczas oglądania.Internet mam 10 mega,laptop smiga bez problemu,ps3 tak samo,a na tv lipa,zastanawiam się na podłączeniu kabla,ale nie po to kupiłem z wi-f,żeby bawic się kable!Router to pentagram p6361.
Pozdrawiam
 

rroomm

New member
Pip

Witam (debiut na tym forum)
jestem od niecałego tygodnia szczęśliwym nabywcą 40SE6100
Rozgryzam poszczególne funkcje i utknąłem na uruchomieniu PIP.
Jak rozumiem PIP służy do oglądaniu jednego kanału z możliwością podglądu co 'leci" na innym kanale.
Tymczasem w menu dostaję informację że PIP jest nieaktywny.
Coś trzeba włączyć ?
Na elektrodzie znalazłem post w którym gość twierdzi że PIP w TV ma ograniczenia
Jak wy korzystacie z PIPa ?
 

Morfi_pl

New member
ten model ma tylko jeden tuner wiec pip działa tylko z 2 różnymi źródłami czyli np. tv + hdmi, nie da się oglądać dwóch kanałów tv jednocześnie
 

rroomm

New member
Hmm, no to lipa podglądanie przez PIP tego co leci przez HDMI to raczej nie potrzebuję. Mogło by się dać chociaż podglądać w ramach tego samego multiplexu. nawet zewnętrzne tunery DVBT to posiadają
 

marcel747

New member
Panowie, długo się przyglądam temu TV, w tej chwili w Avans jest za 2323 to jest dobra cena wydaje mi się. Macie jakieś propozycję czy znajdę coś lepszego w tej cenie, czy opłaca się go brać...
 

art-e

New member
Panowie szybkie pytanko do tego tv,

mam zamiar kupić go dla mamy tylko 37", czy puszcza on dts z filmów z pendriva? chodzi mi czy odtworzy dzwiek dts na głośnikach samego tv, gdyż nie będzie on podłączony pod żadne kino.
 

Morfi_pl

New member
Osobiscie mi sie nie zdazylo zeby smsung jakichs plikow nie chcial odtworzyc. nie mam pod reka zadnego pliku zdts zeby to sprawdzic. Zaraz poszukam jakiegos demka z dts i przetestuje.
 

art-e

New member
Osobiscie mi sie nie zdazylo zeby smsung jakichs plikow nie chcial odtworzyc. nie mam pod reka zadnego pliku zdts zeby to sprawdzic. Zaraz poszukam jakiegos demka z dts i przetestuje.


dzięki bardzo.

sam mam samsunga ale plazme. odtwarza wszystko jak leci łącznie z dts. wole się upewnic jak tutaj jest
 
Do góry