samsung UE32D5000

the Flood

New member
mam pytanie do posiadaczy tego TV - mój ma miesiąc i w sobotę podczas rutynowego sprzątania zauważyłem że obudowa mi się odkształciła z tyłu w dwuch miejscach ... wartto zgłaszać to do serwisu? może to mieć wpływ na działanie Tv w przyszłości??
 

SzczepanSzczur

New member
Witam.
Byłbym wdzięczny za info dotyczące PIP w tym modelu. Dlaczego ta funkcja jest nieaktywna w menu? Podłączona jest kablówka oraz dekoder Cyfry+. Ew. jak to włączyć?
 

tdx

New member
Bez reklam
Witam.
Byłbym wdzięczny za info dotyczące PIP w tym modelu. Dlaczego ta funkcja jest nieaktywna w menu? Podłączona jest kablówka oraz dekoder Cyfry+. Ew. jak to włączyć?

dekoder musi byc podpiety po hdmi lub component

wtedy oglądając program z dekodera możesz w oknie przeglądać kablówkę
 

farba

New member
Jeśli ktoś myśli aby ten model wrzucić np do sypialni, to stanowczo odradzam ze względu na tragiczne kąty widzenia. Jedynie salon lub coś w tym stylu i oglądanie na wprost w bezruchu...
 

memeczyslaw

New member
witam poważnie zastanawiam sie nad zakupem tego telewizora, mam dwa ważne pytania telewizor chce kupić głównie do grania na xboxie i do filmów, czy w tym telewizorze wystepuje input lag? czy można bez problemowo grać? i jak wygląda sprawa filmów, czy odtworzy z dysku przenośnego wszystkiego rodzaju pliki? avi, napisy txt, srt, mkv itd? dzieki za pomoc
 

tdx

New member
Bez reklam
bez problemu pograsz na tym tv a jeśli chodzi o ilość formatów tutaj samsung jest bezkonkurencyjny (czyta niemal wszystko) :)
 

memeczyslaw

New member
mam jeszcze jedno pytanie na temat tego telewizora czy marka samsung jest dobrą firmom robiącą telewizory? tzn jesli kupie telewizor marki samsung czy nie bede miał z nim jakis problemow, chce kupić telewizor na lata, a nie za chwile oddać go na gwarancje. Czy telewizory samsung sie często psują?
 

bogdanzieba

New member
Kupiłem ten sprzęcior i mam trochę uwag do wyświetlanego obrazu. Początkowo miałem kablówkę analogową ASTER- wynik jakość obrazu mizerna. Teraz podłączyłem kablem HDMI dekoder Cyfrowego Polsatu i może być ale na kilku kanałach obraz jest do kitu. Na kanałach HD idzie oglądać. Zaaktualizowałem oprogramowanie i nadal zero poprawki. Mam drugi TV Sony Bravia KDL-40W5500 i ten Samsung się nie umywa do jakości obrazu Soniacza. Tragiczny jest obraz szczególnie na kanale TVP Info, gdzie twarze są pomarańczowe. Da się coś z tym zrobić?
 

frisk22

New member
Witam,
Mam pewien problem z tym tv. Mianowicie mały technik (obecnie ma 1,5 roku) dorwał się do pilota i zrobił małe zamieszanie. Mianowicie "wyłączył" prawą stronę tv (z prawej strony nie jest wyświetlany obraz a z lewej widać tylko połowę obrazu). Do tv jest podłączony tylko kabel od anteny naziemnej. W manualu nie znalazłem odpowiedzi na ten problem a nie chciałbym oddawać go na serwis. czy mógłby mi ktoś poradzić, jak ustawić obraz tak, aby był wyświetlany normalnie?
Dziękuję
 

the Flood

New member
Witam

mam ptyanię o migotanie poswietlenia w tym TV, jak przechodzę z HDMI (tryb Gra) na odtwarzacz muzyki prawa strona TV migoczę, czasem sytuacja poprawia się po wyłączeniu i włączeniu jeszcze raz TV ale nie zawsze. Ostatnio takie kwiatki zauwarzyłem też podczas oglądania TV ale ponieważ tam obraz jest zmienny jest to dużo gorsze do zauwazenia.. taka sytuacja jest normalna w LEDAch??
 

jdm

New member
Witam.
mam ten TV od miesiąca. Podpiety pod zwykłą antene ściągając cyfrowe programy z nadajników naziemnych dzieki wbudowanemu MPEG4 i DVB-T.
Wiec co do jakości oglądanych programów nie mam żadnch sugestii.Myślałem ze bedze tragedia i trzeba bedzie nabyć jakaś "cyfre"

Ktoś wypowiadał sie na temat kąta ogladania... Hmm tu też nie widze żadnych problemów- pokój mam 22m2 i moge ogladać z lewa lub prawa oraz leżac przed nim i obraz jest zawsze taki sam, widoczny i wyraźny.

Pisze też bo mam mały problem: Czy ten model jest jakis okrojony w funkcje tzn. czy macie w opcjach jakieś ustawienia w które nie mozecie wejść i ich zmienić ?
Ja mam tak z Dźwiekiem: wchodze w Opcje nastepnie Dźwięk i chciał bym wejść w "efekty dźwiekowe" ale nie moge. Opcja ta jest niby widoczna ale nie moge w nią wejśc.
Tak wiec moje pytanie jest takie. Czy to normalne, czy moge to jakoś odblokować? Bo Dźwiek z tego TV to jak narazie jedyny mankament jaki przez ten czas doświadczyłem: brak regulacji tonów niskich srednich i wysokich doprowadza mnie do obłedu.
aha i funkcja SRS u mnie jest niedostępna hmm..
 

alles1974

New member
Jeśli ktoś myśli aby ten model wrzucić np do sypialni, to stanowczo odradzam ze względu na tragiczne kąty widzenia. Jedynie salon lub coś w tym stylu i oglądanie na wprost w bezruchu...
mam ten telewizor w sypialni wisi pod sufitem oglądamy go na leżąco i jest ok. Jest lekko pochylony. Nie wiem jeszcze jaką mam matrycę - sprawdzę napiszę.
 

alles1974

New member
Nie udało mi się dostać do symbolu matrycy a przez menu serwisowe się boję bo słyszałem że może to skutkować utratą gwarancji.
Ale piszę dziś z trochę innym problemem- chciałem obejrzeć koncert BEYONCE w wysokiej rozdzielczości i nie udało się. ,,beyonce-i-am-world-tour-2010-blu-ray.720.mkv'' to jest pełna nazwa pliku z koncertem - i moje pytanie brzmi czy da się to jakoś otworzyć na tym telewizorku(UE32D5000
)?
 
Do góry