Samsung TV model D6500

dgrabowski77

New member
Jeśli posiadasz kartę AMD z wyjściem HDMI to wystarczy w panelu sterowania dźwięku w opcjach "odtwarzanie" ustawić domyślny dziwek jako AMD HDMI Output jak tak zrobisz dziwek masz wysyłany po HDMI z karty graficznej.
PS nie wiem jak jest w kartach nvidia

Spróbuj na innym kablu HDMI

tez próbowałem....dlatego jedyne co mi przychodzi do głowy to są ustawienia dzwięku na laptopie. Po kolejnej konsultacji z supportem samsunga- twierdzą że być może laptop widzi wejscie HDMI 1 (DVI) jako typowe DVI i nie transportuje dźwieku do tego portu.....co za tym idzie sugerują kontakt z supportem LENVO celem rozwiazania problemu:(
 

anci

New member
pytanie o nagrywanie na pc z tv

Jak w temacie , jak dokładnie zrobić żeby nagrywać na dysk w pc, nadmieniam że tv łączy się z kompem. Wszysko ładnie mi odtwarza przez serwer nfs, ale jak zrobić żeby nagrywał na kompa? Oglądałem już poradników mnóstwo pokazujących jak nagrywać na pc ale dalej nie mogę nic zrobić. Acha i jeszcze jedno, czy jest widget lub jakiś program umożliwiający podłączenie myszy i klawiatury pod tv?
 

saptis

New member
Czy mozna przesylac bezprzewodowo obraz ze smartfona Samsung Galaxy S3 na TV ? Nie tylko foto i video, ale caly aktualnie wyswietlany obraz.
 

TomaszK

New member
jeżeli komuś brakuje funkcji automatycznego wyświetlania nazwy programu po przełączeniu na inny kanał to polecam aplikację Smart TV Remote na androida. Można to tam w opcjach ustawić i o dziwo - działa.
 

TomaszK

New member
ściągamy z Play Store aplikację na telefon lub tablet, odpalamy, znajdujemy w sieci domowej nasz tv, wchodzimy w opcje aplikacji (klucz francuski), "zaptaszkowujemy" wszystkie opcje i gotowe.
 

Bezelex

New member
Mam problem z odczytem zdjec z dysku hdd . Probowalem dac fotki w rozne foldery ( oczywiscie jak najmniej ) i tv czesc czyta a druga czesc "nie ma dostepu" . Chcialem inaczej ulozyc to na tv pokazuje poprzedni stan folderow niz faktycznie na dysku jest . Ma ktos jakis sposob ? Bo pliki wideo wszystkie czyta bez problemu.

Panowie , nikt nie mial takiego problemu ? Szczerze watpie ....
 

Frytejro

New member
Sciągnałem ta apke smart tv remote - dałem 1 gwiazdke, dla mnie ten program na ta chwile jest zbedny i tylko "gadzet" dla kobiet. Robi to samo co zwykly pilot... (nazwy mnie nie kreca) a nie robi tego co najwazniejsze w naszych seriach D.. czyli klawiatura telefonu nie działa do obslugi YT i przegladarki. Swoja droga tyle badziewia ma android, a porzadnego pilota do smarta nie ma. Mialem wczesniej wave z badą i tam byl pilot do smarta z działajaca klawiaturą.. wtedy chcialo sie klikac w YT i przegladarke. A teraz majac andka rowniedobrze moglbym miec serie 5500 bez przegladarki :p
 

pawelsw

New member
Witam chcialem sie dowiedzieć czy ktoś już testował może Klawiatura bezprzewodowa Logitech K400 Touchpad ??? Przede wszystkim czy dziala na "naszych" tv ,jesli tak to jak to wyglada na przeglądarce i yt. Z góry dzieki :)
 

pawelsw

New member
Frytejro ......to lipa że nie działa ..... tą apke to wczoraj sciągnąłem i chwile nią się bawiłem i powiem że wszystko jest ok tylko brakuje touchpada na przeglądarce cieżko sie kieruję dlatego brakuje własnie mi tego pada... no ale może kiedys w przyszłości ktoś wymyśli :)
 

Frytejro

New member
Wiem:/ dlatego ja nie uzywam ani YT ani przegladarki w naszym TV bo dbam o swoje nerwy hehe :p przegladarke odpalem raz ponad rok temu jak kupilem TV.. jak zobaczylem jak wyglda poruszanie sie po niej to zwatpiłem :D


edytuje -jednak przeglądarkę obsuguje więc zmieniłem na 4 gwiazdki ;-)
 
Ostatnia edycja:

NiemPa

New member
YouTube na D6500

Witajcie! Bardzo Was proszę sprawdźcie:
1. Czy po włączeniu zalogowanego YouTube, po przejściu na "MJ YOUTUBE" na momencik pokazują się okienka: "Subskrypcje" i "Moje playlisty", po czym znikają bezpowrotnie?
2. Czy też nie macie polskich liter za wyjątkiem "ł Ł"?
3. Czy ten sam film odtwarzany na PC po WiFi idzie płynnie, a na TV po kablu tnie się co kilka sekund?
 

saptis

New member
Czy mozna w jakis sposob edytowac ustawienia dzwieku - equalizer czy inne opcje w trybie gry ?
Mam ustawiony tryb gry i czasami dzwiek wydobywajacy sie z TV czasami nie jest zbyt dobry i chcialem cos pozmieniac.
 

ja.mirek

New member
Witajcie! Bardzo Was proszę sprawdźcie:
1. Czy po włączeniu zalogowanego YouTube, po przejściu na "MJ YOUTUBE" na momencik pokazują się okienka: "Subskrypcje" i "Moje playlisty", po czym znikają bezpowrotnie?
2. Czy też nie macie polskich liter za wyjątkiem "ł Ł"?
3. Czy ten sam film odtwarzany na PC po WiFi idzie płynnie, a na TV po kablu tnie się co kilka sekund?

1. nie wiem, nie mam konta i nie loguję się
2. też nie mam polskich liter
3. u mnie się nie tnie a idzie po wifi do tv
4. niektóre filmy pojawiają się jako niedostępne, podczas gdy na pc idą normalnie (nie wiem czym to jest spowodowane), czy ktoś też tak ma?
 
Do góry