Samsung TV model D6500

Kolina

Member
Dzięki, jestem zainteresowany modelem 32'' paradoksalnie wychodzi dużo drożej, czy ktoś byłby chętny na wymianę modelu 40'' na 32''?

Hmm to chyba wogole Tobie sie nie oplaca brac 32" - tu chyba nie ma w komplecie wogole okularow wiec cena idzie w gore o ile chcesz miec 3D. Jezeli nie potrzebujesz 3D, wifi i przegladarki w TV to wez UE32D5500.
 

k1ngp1ng

New member
Hmm to chyba wogole Tobie sie nie oplaca brac 32" - tu chyba nie ma w komplecie wogole okularow wiec cena idzie w gore o ile chcesz miec 3D. Jezeli nie potrzebujesz 3D, wifi i przegladarki w TV to wez UE32D5500.
3D chciałbym mieć, nie zależy mi na wifi czy to jedyna różnica pomiędzy d6100 a d6500?
 

Kolina

Member
ja juz mam metlik kazdy mowi wes wiekszy 46-51,bez 3D a za rok sobie kupisz 3D.Po co ci WI-FI i smartTV?3 METRY DO TV

Ja osobiscie mam w tej chwili mam pozyczony od 3 miesiecy UE32D5500 a wczesniej mialem swojego LG 37LE5500 i przy 2,5 metra od TV zalowalem, ze nie wzialem 40 cali. W tej chwili, na dniach musze oddac TV wiec zamowilem sobie 40 cali.
 

bartmeces

Member
Ja osobiscie mam w tej chwili mam pozyczony od 3 miesiecy UE32D5500 a wczesniej mialem swojego LG 37LE5500 i przy 2,5 metra od TV zalowalem, ze nie wzialem 40 cali. W tej chwili, na dniach musze oddac TV wiec zamowilem sobie 40 cali.
Ale czy 40 nie za mała i jeszcze 3D!Telewizor bedzie wisiał?w tej chwili mam SONY 29 SD
 
Ostatnia edycja:

v80trek

New member
eh.. a ja ciągle ma problem z szarpaniem obrazu z N. Chciałem to nagrać, ale niestety po nagraniu tego na kamerze nie widać tych skoków. Na kanałach HD są co 5-10 sekund :(
Ma ktoś z tym problem?
 

bartmeces

Member
eh.. a ja ciągle ma problem z szarpaniem obrazu z N. Chciałem to nagrać, ale niestety po nagraniu tego na kamerze nie widać tych skoków. Na kanałach HD są co 5-10 sekund :(
Ma ktoś z tym problem?
jest gdzies filmik jak jest z tym szarpaniem bo w srode wybieram się po ten telewizor i chciałbym wiedziec 40D6500 to nie wina tunera lub słaby sygnał?
 
Ostatnia edycja:

fenek85

New member
Witam. Jestem tu nowy. ale czesto czytalem TO forum:)
Mam problem z ue46d6500...albo jestem przewrazliwony...
Probowalem na milion roznych sposobow ustawiac obraz, na milion sposobow zmieniac ustawienia Motion Plus a problemy nadala wystepuja. a mianowicie:
1. ogladajac mecz w HD w momencie zblizenia na zawodnika i pokazania jego twarzy powstaje migotanie i jakby drugi profil twarzy przesuniety delikatnie (jakby mini 3D)
2. czasami podczas meczu zdarza sie (czasami nawet dosc czesto) ze po zmianie perspektywy (kamery) i przejsciu na szeroki kat obrazu zaczyna zarywac obraz...tak 3-5s i ustepuje...

NIe wiem co o tym myslec czy wzywac serwis czy cos moze mam nie tak ustawione jeszcze:(
sygnal to CYFRA+ HD, kabel HDMI v.1,4
Prosze o pomoc kogos kto cos wie na ten temat..>:)
 
Do góry