Samsung TV model D6500

momuch

New member
Witam.
Zamierzam kupić UE55D6530, chciał bym zapytać jak wygląda oglądanie programów przy tych gabarytach telewizora z odległości 2,5 metra. Czy użytkownicy 55 calowych paneli mogli by się podzielić swoimi odczuciami. Dodam może, że większość oglądanego materiału będzie w HD.
Z góry dziękuję za pomoc.

Sent from my Nexus One using Tapatalk
 

panorafix

Member
Witam.
Zamierzam kupić UE55D6530, chciał bym zapytać jak wygląda oglądanie programów przy tych gabarytach telewizora z odległości 2,5 metra. Czy użytkownicy 55 calowych paneli mogli by się podzielić swoimi odczuciami. Dodam może, że większość oglądanego materiału będzie w HD.
Z góry dziękuję za pomoc.

Sent from my Nexus One using Tapatalk
Ja oglądam z 2.5-2.8 m i nie wyobrażam sobie teraz mniejszego.
 

jareks366

New member
mam pytanko odnośnie 3d w d6500

aby włączyć film 3d muszę posiadać specjalny odtwarzacz blu-ray 3d ?

albo np będą posiadał owy film 3d na dysku przenośnym i po podłączeniu do tv zostanie on otworzony bez problemu ?

Prosiłbym o wszelkie inf o tym
 

Madzialena

New member
Jak radzicie sobie z przeglądarką w telewizorze? Używacie pilota do wpisywania adresów stron? ja nie mogę tego znieść, a klawiatury bezprzewodowej podłączyć się nie da. Macie na to swój sposób?
 

jareks366

New member
Pisałem wyżej ale mam kolejne pytanka odnosnie TV UE40D6500:
1.Znalazłem na ceneo oferte w/w tv za 3080 + 2 pary okularów gratis warto chyba ?
Lecz szczerze mówiąc telewizora głownie będę używał pod filmy full hd i granie ( ps3) , telewizor d6500 wybrałem z racji tej ( po wileu godzinach spędzonych na forum , podobno) iż posiada bardo dobry obraz , kontrasty ,desing itp wiec bajery typu 3 sa zbedne , jedyne co mi sie podoba to dlna . Takie pytanko czy istnieje taki telewizor 2d ( tańszy) podobny ( głownie chodzi o obraz ) do d6500 i czy w cenie jest znaczna różnica .

Proszę o odp jeszcze mojego wcześniejszego pytania
mam pytanko odnośnie 3d w d6500

aby włączyć film 3d muszę posiadać specjalny odtwarzacz blu-ray 3d , a konsoli ps3 nie " pójdzie " ?

albo np będą posiadał owy film 3d na dysku przenośnym i po podłączeniu do tv zostanie on otworzony bez problemu ?

Prosiłbym o wszelkie inf o tym
 

jareks366

New member
odpowie mi ktos na moje pytania ? bardzo mi zalezy

Pisałem wyżej ale mam kolejne pytanka odnosnie TV UE40D6500:
1.Znalazłem na ceneo oferte w/w tv za 3080 + 2 pary okularów gratis warto chyba ?
Lecz szczerze mówiąc telewizora głownie będę używał pod filmy full hd i granie ( ps3) , telewizor d6500 wybrałem z racji tej ( po wileu godzinach spędzonych na forum , podobno) iż posiada bardo dobry obraz , kontrasty ,desing itp wiec bajery typu 3 sa zbedne , jedyne co mi sie podoba to dlna . Takie pytanko czy istnieje taki telewizor 2d ( tańszy) podobny ( głownie chodzi o obraz ) do d6500 i czy w cenie jest znaczna różnica .

Proszę o odp jeszcze mojego wcześniejszego pytania
 

tdx

New member
Bez reklam
ad1 warto

ad2 tak wersje bez 3D pochodzą z tamtego roku 40C6000 (wersja bez internet@TV) o wersja 40C6500 (2D z internetem)
 

jareks366

New member
roznica w cenie miedzy c6500 a d6500 to jest jakies 100 zł przy czym do d6500 mam dwie pary okularów 3d ( wartos 320 zł ) i stwierdziłem ze jednakk zostane przy d6500 , warto dołożyć !

mam pytanko odnośnie 3d w d6500

aby włączyć film 3d muszę posiadać specjalny odtwarzacz blu-ray 3d , a z konsoli ps3 nie " pójdzie " ?

albo np będą posiadał owy film 3d na dysku przenośnym i po podłączeniu do tv zostanie on otworzony bez problemu ?

Prosiłbym o wszelkie inf o tym
 

tdx

New member
Bez reklam
z ps3 bedzie działać bez problemu, z usb jak będzie sbs to też

Pamiętaj że ostatnio wynikła draka :) z tym TV okazało się że nie jest FHD 3D
 

jareks366

New member
jak z ps3 pojdzie to super , odtwarzacze blu-ray 3d jak na ta chwile sa dla mnie za drogie .

tak zapoznałem sie z tematem odnośnie " oszukanych " klientów tv d6500 , lecz zauważyłem dziś w sklepie iz nie ma juz inf o tym ze ten tv nadaje 3d w fullHD

a jak jest z 3d w ex720 a d6500 poniewaz dzis widziałem obraz 3d z wystawowego ex720 ( nie jestem znawcą ) i powiem bardzo mi sie podobał , jak jest w d6500 ?
 

tdx

New member
Bez reklam
no własnie jeśli to była prezentacja z żółwikiem :) to obraz będzie miał rozdzielczość 1920x540 czyli słabszą niż sony >> natomiast samsung dużo lepiej radzi sobie z odtwarzaniem filmów z USB no i ta matryca "szklana matryca" :)
 

adamab

New member
witam posiadaczy modelu 6500 Podzielę się informacją odnośnie plików mkv jeżeli na forum x.....wstawiający pliki na hosting umieścił informację o kodowaniu kodekiem high@L5.1 tv go nie odtworzymy-trzeba będzie go konwertować na kodek high@4.1(ważnym parametrem jest jeszcze ilość klatek kluczowych,o ile się nie mylę nie więcej niż 4)
 
Do góry