Samsung TV model D6500

janpat_1970

Member
Bez reklam
No na podstawie filmu można stwierdzić jedno. Muli. Wolno przełącza kanały. Ale nie można stwierdzić na 100% czy to wina modułu z kartą czy tv. Nie działają Usługi interaktywne UPC (w tym NA ŻĄDANIE).
 

Markus1

New member
Ciekawe jak ze skanowaniem kanałów, czy jest wybór: "Polskie" oraz jak z wyświetlaniem EPG ,czy są polskie znaki oraz ile dni do przodu.
 

toninio

Banned
Prosze napiszcie tylko czy na tym najnowszym sofcie działa HbbTv, bo jeśli nie to nawet go nie tykam, bo mam obecnie przestawione na Niemcy i jade na sofcie T-GASDEUC-1016.0
 

dobry88

New member
Z tego co zauważyłem to działa szybciej smart hub i przy oglądaniu meczu nie ma efektu ,,komety" przy szybkim locie piłki wcześniej takie coś było no i po aktualizacji zostają ustawienia obrazu co najważniejsze.
 

toninio

Banned
Z opisu @dobry88 widzę że chyba ten nowy soft znów nic ciekawego nie wprowadza, zresztą nikt więcej się nie udziela to raczej jest totalna kicha xD
 

NiemPa

New member
Do tej pory aktualizowałem tylko z USB i ustawienia zawsze zostawały. Tym razem aktualizacja po sieci i wyper... wszystkie aplikacje SmartHUB łącznie z tymi zalecanymi co to ich ruszyć nie idzie.
 

toninio

Banned
Ale co w ogóle zmienia ten nowy soft, dodali coś lub polepszyła się jakoś obrazu przy szybkich dynamicznych akcjach, jak np. lot pilki noznej ?
 

zagiel84

New member
Witam.
To mój pierwszy post więc pasuję się przedstawić ;-)

Otóż także zaktualizowałem swojego UE40D6500 ( poprzednio miałem soft 1018 ) Teraz mam 1024
Niestety ustawienia obrazu się zresetowały. Ale miałem zapisane ustawienia w txt( te które są na FB hdtvtest) -pasowały mi one.
Niestety teraz na tym nowym sofcie wyglądają trochę gorzej. Możliwe to??
Czy to tylko moje widzimisię ??
Może wie ktoś coś na ten temat???
Albo czy jest możliwość powrotu do softu 1018 ??

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
NO WŁAŚNIE CZY NIKT Z TYCH CO AKTUALIZOWALI TEN SOFT NIE POTRAFI NAPISAĆ CZY DODALI WRESZCIE TO HBBTV ?
CZY TAK TRUDNO JEST NAPISAĆ TAK LUB NIE xD.
Ps. Rozpisujecie się nad jakimiś dziwnymi wątkami, ale nikt nie potrafi precyzyjnie napisać, co w ogóle ten soft wnosi...
 

blusky

New member
A co z hbbtv. Można włączyć?

daj sobie spokój. jakby mieli to by włączyli. napisali przecież wymijająco że "może" jest głębokie i szerokie. samsung polska to banda opryszków. jak dzwonisz do nich to nigdy nie jest ich wina...
dlatego za hbbtv winię tylko ich. jeden telefon że spada sprzedaż do koncernu i hbbtv by było a tak przynajmniej nowa seria schodzi
 

krzyzak-MK

New member
Witam Panowie ;) jest pytanie jak wyglada sprawa telegazety w Tv jak sie np oglada polsat cyfrowy to ja właczam teletekst to wyskakuje NIEDOSTEPNY. Wiecie moze dlaczego ?? na starym prawie lampowym tv działała telegezeta a na szajsungu nie ??
 

Hasz77

New member
Przez hdmi telegazeta "nie pójdzie".
krzyzak-MK jeśli chcesz odbierać telegazetę, to musisz podłączyć dekoder przez SCART (eurozłącze), tzn. przełączasz telewizor z hdmi na SCART i telegazeta działa.
 
Do góry