Samsung TV model D6500

NiemPa

New member
"nowy" soft 1019.4

Poprawa połączenia z siecią Internet przy użyciu inteligentnego koncentrator lub Apps; Wniosek z zakresu kanałów dla Niemiec, broadcast kabel KDG; Poprawa połączenia o BBC i BBC I gracza apps; Poprawa prędkości połączenia CI +; Poprawa wydajności połączenia bezprzewodowego
Wydaje mi się, że już przy 2 poprzednich aktualizacjach to samo pisali. Może to tylko tak, że niby coś poprawiają...
 

toninio

Banned
Mam jeszcze jedno pytanie, dlaczego jak wchodzę w menu, pomoc techniczna i aktualizacja oprogramowania robię na online to mi nic nie znajduje, tylko wyskakuje komunikat z napisem "brak aktualnego oprogramowania' a połączenie internetowe mam jak najbardziej w porządku ?
Czy należy to zrobić tylko z pozycji usb i pena :cry:
 
Ostatnia edycja:

lemon 1971

New member
Mam jeszcze jedno pytanie, dlaczego jak wchodzę w menu, pomoc techniczna i aktualizacja oprogramowania robię na online to mi nic nie znajduje, tylko wyskakuje komunikat z napisem "brak aktualnego oprogramowania' a połączenie internetowe mam jak najbardziej w porządku ?
Czy należy to zrobić tylko z pozycji usb i pena :cry:
dokladnie tak jak piszesz w polsce aktualizacje zawsze sa z opoznieniem wzgledem zagranicy okolo 2,3 tygodnie ,,mam 55 d6500 ,, jak wrzuca w system aktualizacje to pobierzesz bez problemu ,mam tak samo jak ty brak aktualnego :Doprogramowania
 

melon32

New member
Tylko zawsze te nie parzyste softy są jakieś trefne ostatnio też był 1016 wypuścili 1017 z problemem i za kilka dni wyszedł 1018 więc ciekawy jestem czy z tym nie będzie jakiegoś problemu i za chwile zrobią poprawkę n/p 1020
 

NiemPa

New member
Symbole w okienku INFO

Czy ktoś może napisać co oznacza ikona [_] w okienku INFO obok pozostałych znanych [576i] [16:9] [SD] i teletekstu. Pokazuje mi się na niektórych kanałach DVB-T. Jakoś nie udaje mi się tego znaleźć w instrukcji ani na stronach.
 

NiemPa

New member
zainstalowałem dzisiaj nowego softa póki co zmian nie zauważyłem
A ja już zauważyłem. W Smart Hub kiedyś utworzyłem folder i przeniosłem do niego aplikacje: Kanał, Ulubione, Wideo, Zdjęcia, Muzyka, Źródło, AllShare, Przewodnik i Nagrane prog.TV. Do tej pory działały bez problemu, a teraz przy próbie uruchomienia jedyną reakcją jest przyciemnienie ekranu. Aplikacja nie uruchamia się, ale jest możliwość powrotu do Smart Hub.
 

mint

New member
A ja już zauważyłem. W Smart Hub kiedyś utworzyłem folder i przeniosłem do niego aplikacje: Kanał, Ulubione, Wideo, Zdjęcia, Muzyka, Źródło, AllShare, Przewodnik i Nagrane prog.TV. Do tej pory działały bez problemu, a teraz przy próbie uruchomienia jedyną reakcją jest przyciemnienie ekranu. Aplikacja nie uruchamia się, ale jest możliwość powrotu do Smart Hub.

Dokładnie!
Też tak mam: aplikacje nie uruchamiają się jeśli uruchamiam z ikony umieszczonej we wcześniej utworzonym folderze...
 
Ostatnia edycja:

Madas

New member
Bez reklam
no to zonk w nowym sofcie ... pewnie za chwile 1020 będzie

u mnie sprawdziłem jedne się uruchamiają a inne nie nie wiem co jest grane
 
Ostatnia edycja:

melon32

New member
Wygląda na to że samsung wrzuca soft na stronę i czeka kiedy ludzie zaczną testować jak wychodzą błędy to poprawiają i dopiero jest do pobrania online. Niemcy mieli problem z 1017 to za kilka dni dali poprawkę na 1018
 

Bezelex

New member
Czyli lepiej kupic obudowe zasilana zewnetrznie ( zasilacz ) czy obudowe na 2 kable usb ( jeden od tresci drugi od zasilania ) ?
 

deywies

New member
Bez reklam
najlepiej jak by był osobno zasilany, ja jednak nie przeżyłbym kolejnych kabelków i zasilaczy :p
Od dwóch lat korzystam z dysku podpiętego pod 1 USB i nie narzekam.

Szukaj dysku z najniższym prądem rozruchu.
 

Bezelex

New member
najlepiej jak by był osobno zasilany, ja jednak nie przeżyłbym kolejnych kabelków i zasilaczy :p
Od dwóch lat korzystam z dysku podpiętego pod 1 USB i nie narzekam.

Szukaj dysku z najniższym prądem rozruchu.

Ale jak odroznic na allegro cos takiego ? musialby byc bez zasilacza i tyle ?
 

deywies

New member
Bez reklam
musisz wiedzieć co w kieszeni siedzi i wtedy sciagasz pdf od producenta ze specyfikacją dysku. Tam są takie dane
 

jigaman

New member
Ale jak odroznic na allegro cos takiego ? musialby byc bez zasilacza i tyle ?

Samsung Portable M2 640GB dziala bez problemu
TOSHIBA CANVIO V6 750GB USB 3.0 jak wyzej (mam taki kupiony w saturnie za ok 295 zl w promocji) - jestem bardzo zadowolony

ps
na dyski teraz ceny są lekko przegięte
 

Sluper

New member
Mam pytanie odnośnie odnośnie Funkcje Smart TV, bo tv UE40ES6800S są te rzeczy dostępne czy podobnie jest w UE40D6500?
Samsung Apps dostępne
Funkcja Family Story dostępna
Samsung SMART TV dostępny
Funkcja Fitness dostępna
Funkcja Search All dostępna
Funkcja Kids dostępna
Funkcja Skype™ on Samsung TV dostępna
Funkcja Smart Hub dostępna
Funkcja Social TV dostępna
Przeglądarka internetowa dostępna
Funkcja Your Video dostępna

I dodatkowo mam pytanie odnośnie specyfikacji
UE40ES6800S - SPECYFIKACJE | SAMSUNG
Czy widzicie w tym modelu jakieś znaczące rzeczy które nie posiada D6500?
 
Do góry