Samsung Smart View 2.0 dostępny

Koqs77

New member
tzn jak ja mam także HTC one to nic z tego?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Ta konkretna aplikacja nie zadziała , ale jak masz M7 lub M8 to będzie działać screenmirroring a to jest zdecydowanie przydatniejsza opcja jak dla mnie. W ustawieniach wybierasz "wyjścia multimediów" lub gest trzech palców po ekranie od dołu do góry i powinno wyszukać tv. Potem opcja screenmirroring w tv i cieszysz się obrazem koma na tv :)


Wysłane z mojego HTC One X+ przy użyciu Tapatalka
 

semik411

New member
Jaki masz procesor i grafikę w komputerze? Grafika też chyba musi być intela.
Ja nic w tv nie ustawiałem , ale mam win8.1 i tv dodaję poprzez boczny pasek , w win7 spróbuj skrót kl. Win+p

procesor mam i7 2760qm a grafika NVIDIA Quadro 1000M oraz Intel GMA HD 3000

ogolnie laptop thinkPad Lenovo W540.
 

matrixabc

Member
Z tymi parametrami powinieneś teoretycznie się połączyć za pomocą WIDI.
 

Attachments

  • bez tytułu.JPG
    bez tytułu.JPG
    76,5 KB · Wyś: 293

castortray

New member
Sciagnałem smart view 1.0 i przy odpalaniu pisze ze mam korzystać z nowej wersji do tego tv.
Screen mirroring równiez nie działa. Tv nie widzi żadnego urządzenia.Macie może pod ręką jakiś tutorail jak udostępnić ekran z laptopa win7 na tv? Aktualnie moj ueh6400 bardziej mnie irytuje niż cieszy.Nic nie działa. Smart tv to to nie jes tna bank.Zwykły śmiertelnik powinein podłłączyc odpalić i od kopa używać , tymbardziej ,że wszystko mam Samsunga więc teroetycznie jakieś problemy kompatybilności odpadają

nie ma screen mirroring dla Win7

Natomiast jest Widi/Miracast/Screen Mirroring/AllShare Cast dla systemu Windows 8.1 oczywiscie musisz miec odpowiedni laptop z chipsetem Intela ktory obsluguje Widi:
Verify WiDi compatibility

Ja testowalem to ze swoim TV UE55H6400 i dziala to swietnie, zaledwie pol sekundy opoznienia.
Instrukcja jak to zrobic jest tutaj:

How to connect Windows 8.1 to Wireless 2nd screen
 

castortray

New member
Ja mam natomiast taki problem ze Smart View 2.0 i tv UE55H6400 że:
Na Samsung Note 3 działa wszystko super (nawet jeżeli obraz jest z dekodera podłączonego po HDMI) oto jak to u mnie wygląda:

Samsung Note 3 SmartView 2.0 - Play Store - Wszystko OK
Ipad 2 SmartView 2.0 - AppStore - błąd "You cannot watch TV on your mobile device in the current TV mode"
Laptop SmartView 2.0 - Aplikacja dla Windows - błąd "In Current TV mode, 2nd TV is not available"

EC76Qrq.png



vRYGuoy.png



IYTX5TS.png


Testował ktoś u siebie to na Ipadzie lub komputerze ?
Patrząc po filmiku https://www.youtube.com/watch?v=0Oy_8zCRWc0 1:56 min to ta Pani również ma ten sam problem
 

Piwek80

Member
Tak to właśnie ma chyba działać. Podobnie jak dla wersji 1.0 aplikacja android działa z podglądem tylko na urządzeniach samsunga, na pc działa tylko podgląd z tunera tv. Na ios nie wiem czy jest wersja 1.0 ale zakładam że w 2.0, jeśli jest podgląd na tv to tak jak w przypadku pc na obraz z tunera tv.
 

Piwek80

Member
W sumie zdziwiłbym się gdyby było inaczej, skoro w aplikacji na android (wersja 1.0) podgląd działa tylko na urządzeniach samsunga.
Pewnie prędko się to nie zmieni, o ile w ogóle samsung ma w planach aby pogląd był dostępny na urządzeniach wszystkich producentów...
 

Pastusiak

New member
Myśle, że nie ma co węszyć podstępu, ja w prawdzie nie mam dvbs ale dvbt podglad elegancki tak samo przesylanie multimediow dziala super. Mysle, że to tylko kwestia poprawek. Pytanko. Zeby odpalic na Tv jakas gierke np trzeba uzyc pewnie opcji screen mirroring a wiec miec tel samsunga galaxy s5 ?
 

lukulus

New member
Witam! Mam problem z uruchomieniem SmartView 2.0 na laptopie z Windows 7 Ultimate. Laptop i telewizor UE40H6400 pracują oczywiście w jednej sieci WiFi. Aplikacja po uruchomieniu ma jednak problem ze znalezieniem telewizora i nie aktywuje przycisku Connect to TV na pierwszym ekranie.
Sytuacja jest o tyle podejrzana, że w systemie widzę jak telewizor przesyła pakiety UDP do laptopa czyli komunikacja między urządzeniami jest.

Czy do SmartView 2.0 na PC potrzebna jest zatem jakaś specyficzna konfiguracja sprzętowa laptopa (WiDi itp) czy przyczyna błędu leży jeszcze w czymś innym?
 

darekLG

New member
Witam lukulus, właśnie mam identyczny problem co ty i nie wiem co zrobić...
Pobrałem Smart View 2.0 ze strony Samsunga
jak napisali w tv i zainstalowalem na laptopie win7 x64.
I mi też nie aktywuje przycisku "connect to tv" tylko ciągle ładuje i dalej nic sie nie dzieje...
A program AllShare normalnie działa i odtwarza filmy z laptopa w tv, a SmartView nie działa...
Może ktoś wie o co chodzi?? pzdr.

out.php
 
Ostatnia edycja:

lukulus

New member
Może w takim razie ktoś z użytkowników używających na co dzień Smart View 2.0 poda swoją konfigurację sprzętowo-systemową przy której aplikacja nie sprawia problemu?

W ten sposób może uda się dojść przyczyny problemów u innych użytkowników?
 

rako28

New member
Witam lukulus, właśnie mam identyczny problem co ty i nie wiem co zrobić...
Pobrałem Smart View 2.0 ze strony Samsunga
jak napisali w tv i zainstalowalem na laptopie win7 x64.
I mi też nie aktywuje przycisku "connect to tv" tylko ciągle ładuje i dalej nic sie nie dzieje...
A program AllShare normalnie działa i odtwarza filmy z laptopa w tv, a SmartView nie działa...
Może ktoś wie o co chodzi?? pzdr.



samsung 46F6400 i asus transformer t100 windosws 8.1 ten sam problem ciagle laduje.Brak polaczenia Klonowanie i rozszerzony pulpit z laptopa na tv dziala ok co jest nie tak?Smartview dziala z tabletem note i galaxys2.Dlaczego nie chce polaczyc z windowsem,moze to musi byc produkt samsunga zeby polaczylo?
 

mirsie

Member
Może w takim razie ktoś z użytkowników używających na co dzień Smart View 2.0 poda swoją konfigurację sprzętowo-systemową przy której aplikacja nie sprawia problemu?

W ten sposób może uda się dojść przyczyny problemów u innych użytkowników?
Przy instalacji podają, że najlepiej jak procesor intel core i-3 2,4MHz, minimum 3GB pamięci.
Samsung PC Share dawał radę przy Pentium M 1,6MHz, no ale nie w przypadku filmów HD. Może stąd problemy?
 
Do góry