Samsung Smart TV LED serii UE46F8000SL-test otwarty.Dziś piękność Twą w całej ozdobie

bednarus

New member
Witam,
zastanawiam się nad kupnem UE46F8000 - czy na wbudowanej przeglądarce odpale bez problemów weeb.tv? Czy faktycznie zmienia sie to w zależności od aktualizacji jak kilka osób pisało? Jak to wygląda przy aktualnej wersji softu?
 

Pytka

New member
u mnie straszny problem jest z Wifi niby jest połączony z netem ale problem jest nawet w odpaleniu filmiku z youtube :( pokazuje dwie kreski zasięgu ale czemu tak wolno chodzi ? na laptopie obok śmiga jak talala ;) 40mega na spedtescie a na tv porażka nie wiem co jest grane , sprawdzałem na smartfonie wifi analizerem pokazuje -49Dbm czyli powinno być ok ,powiedzcie jak u was śmiga ten tv na wifi? bo to jest nie możliwe żeby tak zamulał
 

SDman

Banned
u mnie straszny problem jest z Wifi niby jest połączony z netem ale problem jest nawet w odpaleniu filmiku z youtube :( pokazuje dwie kreski zasięgu ale czemu tak wolno chodzi ? na laptopie obok śmiga jak talala ;) 40mega na spedtescie a na tv porażka nie wiem co jest grane , sprawdzałem na smartfonie wifi analizerem pokazuje -49Dbm czyli powinno być ok ,powiedzcie jak u was śmiga ten tv na wifi? bo to jest nie możliwe żeby tak zamulał

Witam,
Blu Samsunga BD-F6500 działa w HD z rutera Siemens po wifi (ok 4m i ściana)
i to w standardzie G, net Dialog 10Mb/s.

Pozdr.
 

Pytka

New member
doszedłem do wniosku że router musi być w odległości max 4metry bez żadnych blokad wtedy śmiga wszystko normalnie masakra , co oni za kartę sieciową wsadzili do tego tv , wszystkie ustawienia routera mam chyba ok bo reszta sprzętu w domu śmiga ok mam router TP-Link W8970 plus wymienione na mocniejsze anteny i taka lipa , postanowiłem pociągnąć kabel trochę będzie zabawy ale nie mam wyjścia bo inaczej całe smart tv na darmo ;)
 

andi82

New member
Witam wszystkich.
Mam pytanie dotyczące zakupu tv.
Zastanawiam się nad Sam 46F8000, Panasonic 47DT60e i Philips 46PFL8008S.
Który według Was jest lepszy, ma płynniejszy obraz, lepszą matrycę ?
Dziekuje z góry za odpowiedź.
 

dawram

New member
Witam, sporo lepszy f8000.
Pozdr.

Tak mi się też wydaje, dzisiaj właśnie dostarczyli mi ten model jak na razie szczena na podłodze.Prośba jak sprawdzić czas pracy na panelu?..Jaki to panel z Faq.wychodzi,że Samsunga : 46A2UF,EU,800,NONE ,ale może coś konkretniej chodzi o typ! Aha made in Slovakia.
 
Ostatnia edycja:

Pytka

New member
ja narazie jestem pod mega wrażeniem f8000 trochę zabawy z ustawieniem obrazu ale wszystko z czasem się da ;) ogólnie rewelka ;)
 

prezy

New member
Bez reklam
ja narazie jestem pod mega wrażeniem f8000 trochę zabawy z ustawieniem obrazu ale wszystko z czasem się da ;) ogólnie rewelka ;)

Dokładnie się zgadzam, ustawienia, ustawienia i jeszcze raz ustawienia a tv rewalka.
Żeby zobaczyć jak wymiata wystarczy wyświetlić dwa obrazy jeden biały z czarnym kwadratem 20 cm x 20 cm a drugi odwrotnie przy rożnych nastawach. Wtedy użytkownik widzi jak że ten nastawy to nie tylko bajery, do tego proponuje jakieś sceny dynamiczne.
 

chelsea1984

New member
Mam pytanie, czy model okularów 3D SAMSUNG SSG-3550CR jest kompatybilny z telewizorem Samsung UE46F8000?

Proszę o informację tylko te osoby, które wypróbowały ten model okularów w ww. telewizorze.

Z góry dziękuję za pomoc,
pozdrawiam
 

Pytka

New member
mam pytanko mam alcatela 6033 ultra i niby smartfon łączy się np z youtube ale jak chcę coś puścić z tel na tv łączy łączy i łączy i końca nie widać;) nie wiem czemu w smartfonie też niby widzi tv ale nie mogę nic strumieniować , wogóle nie mogę pobrać aplikacji samsunga na mój tel kurcze przecież to nowy tel android 4.1.1 nie wiem może musi być wyższy ? ale niby urządzenie się paruje a nie mogę się połączyć . I drugie pytanko mam podłączony do tv pena jak nagrać jakiś program ? bo mam też podłączone ncbox pod pilota uniwersalnego świetna sprawa kilka urządzen jednym pilocikiem ;) i teraz nagrywam i na dekoderze i chciałbym na tv też tylko nie mogę znaleść takiej opcji , sformatowałem pena i niby mogę nagrywać tylko gdzię odpala się nagrywanie ? ;)
 

orange

New member
Dziwi mnie to, że od lutego ma juz go nie być a nowy model dopiero w kwietniu.
Jak uważacie - lepiej kupić teraz ten model + KIT czy poczekać na nowy???
 

SDman

Banned
Dziwi mnie to, że od lutego ma juz go nie być a nowy model dopiero w kwietniu.
Jak uważacie - lepiej kupić teraz ten model + KIT czy poczekać na nowy???

Witam,
lepiej teraz kupić ten model, a z kitem dać sobie spokój -podwaja pobór energii.
To jak dla mnie jest dyskwalifikacja tego rozwiązania.
Zaoszczędzoną różnicę lepiej przeznaczyć na Blu na rok 2014.

Pozdr.
 

accu

New member
Bez reklam
Dziwi mnie to, że od lutego ma juz go nie być a nowy model dopiero w kwietniu.
Jak uważacie - lepiej kupić teraz ten model + KIT czy poczekać na nowy???

Witam uprzejmie ,
Mam odmienne zdanie . Jak nie ma pośpiechu z zakupem , to moim , skromnym zdaniem lepiej poczekać na nowy model . Zapowiada się on bowiem ciekawie . Decyzję podjąć musisz jednak samemu .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

SDman

Banned
Witam uprzejmie ,
Mam odmienne zdanie . Jak nie ma pośpiechu z zakupem , to moim , skromnym zdaniem lepiej poczekać na nowy model . Zapowiada się on bowiem ciekawie . Decyzję podjąć musisz jednak samemu .

Witam,

wszystko fajnie tylko aby cena nowego miała być na obecnym poziomie F8000 to musi sobie
nieźle wziąć na wstrzymanie -co najmniej do końca Sierpnia. Pod koniec lata są pierwsze sensowne
obniżki.

Pozdr.
 
Do góry