Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

tomcio_palu

New member
Panie/Panowie,

proszę o informacje czy można śmiało ładować najnowszy dostępny soft dla LE40C650 bez obaw, że coś się straci ? Np. możliwość odblokowania PVR/Timeshift ? Chyba, że polecany jest jakiś inny ?

Z góry serdeczne dzięki.
Pozdrawiam.
Osobiście zainstalowałem najnowszy dostępny soft (3018.1) producenta i nie straciłem PVR.
Pozdrawiam
 

fenek

Member
8ary8u4y.jpg



Koledzy tez macie taki problem z Youtube? Przerabialem juz ten problem na różnych softach i to samo. Niektóre filmiki są takie jak na screenie.
 

fenek

Member
@up


Kolego to nie miejsce od wyrazania opinii czy ktoś jest wariatem czy nie. Przecież nikt Cię nie zmusza do czytania prawdy co się dzieje w Polsce.
 

SMAUG

New member
Po latach użytkowania LE40C650 uważam że to był doskonały wybór.
Obecnie służy jako drugi telewizor w sypialni ale porównując go do ledów typu Samsung F6500/F6800 Panasonic ET60 czy Philips 6008 nie ma się czego wstydzić. Ma naturalniejsze kolory i lepszą czerń. Szkoda że Samsung olał już zupełnie wsparcie dla tego modelu.
 

Maxwel

New member
Tez macie problem z demotywatorami ??? większość wczytuje się "błąd obrazka"

Tak, dlatego wysłałem jakiś czas temu do administratora serwisu informację o błędzie. W poniedziałek dostałem taką wiadomość:

"Witam, Dzięki za zgłoszenie. Przesłaliśmy to zgłoszenie do firmy Samsung i czekamy na jakąś odpowiedź od nich."
 

Karim

New member
Proszę się zgłosić, jeśli ktoś chce kupić LE40C650 - muszę kupić coś większego i umieścić na ścianie. LE40C650 to udany model, więc liczę, że znajdzie się ktoś chętny?

Piszcie na PM jak coś.
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Proszę się zgłosić, jeśli ktoś chce kupić LE40C650 - muszę kupić coś większego i umieścić na ścianie. LE40C650 to udany model, więc liczę, że znajdzie się ktoś chętny?

Piszcie na PM jak coś.

Nawet jeśli udany to nie wart wiecej niż 500zl ;)

Lepiej go sobie zostawic, przerzucic do innego pokoju i kupic wiekszy.
 
Do góry