Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

milena_78

New member
Cześć wszystkim,jestem nowa,proszę o pomoc każdego kto może jakoś pomóc -naprowadzić na to jak problem rozwiązać -mąż nabroił-chciał ulepszyć jakieś funkcje i nacisnął nie tam gdzie powinien...efekt jest taki ,że nie odbiera żadnych kanałów -nie chciałabym szukać po omacku,jeśli ktokowliek wie gdzie mogę to odblokować proszę o info ,będę wdzięczna .
 

deywies

New member
Bez reklam
Robiłem dziś placki ziemniaczane, nie wyszły kto wie dlaczego? :D

milena_78 litości nikt wróżką nie jest skąd mamy wiedzieć.
Może pod przyciskiem "source" jeśli przestawił źródło
albo pod "menu" i dalej zakładka kanał i "automatyczne programowanie" jesli pokasował kanały
......
 

marder

Member
Cześć wszystkim,jestem nowa,proszę o pomoc każdego kto może jakoś pomóc -naprowadzić na to jak problem rozwiązać -mąż nabroił-chciał ulepszyć jakieś funkcje i nacisnął nie tam gdzie powinien...efekt jest taki ,że nie odbiera żadnych kanałów -nie chciałabym szukać po omacku,jeśli ktokowliek wie gdzie mogę to odblokować proszę o info ,będę wdzięczna .

Przytrzymaj przycisk exit przez 10 s. - telewizor wróci do ustawień fabrycznych. Jeśli Twój mężuś nie wsadził pazurów do menu serwisowego, to powinno pomóc.
 

mafia35

New member
Bez reklam
Dwa szybkie pytania:
1. Czy odblokowanie PVR w C650 może mieć negatywny wpływ na działanie Motion Plus?
2. Jaka jest wg was najlepsza wersja firmware? Chodzi mi o jakość obrazu (odbiór cyfrowy - n)
 
Ipla 7.021 (2013-02-12)

Pojawiła się nowa wersja IPLI (możliwość zalogowania się na swoje konto, materiały w HD).

Potwierdzam funkcjonalność nowej IPLI.
Jednak dla chcącego nic trudnego - nadal można tworzyć nowe widgety, które będą działać na naszych TV, kwestia dostosowania kompatybilności.

VOD.PL i Strefa VOD też by mogła działać na naszych TV, tylko nie wiem czemu Samsung i producenci tych widgetu nie stworzyli kompatybilnych widgetu na nasze TV.
 
Ipla 7.021 (2013-02-12)

Wykupiłem wczoraj pakiet IplaExtra i ekstra nie jest. Myslałem, że aplikacja wzbogaci się o kanały TV tak jak ma to miejsce na PC i smartfonach. Niestety nie ma możliwości oglądania DiscoTV , Polsat News itp. Jak narazie to tylko reklamy nie wyświetlają się, a czy jest wybór jakości HD to nie wiem bo nie natrafiłem na taki materiał.

Jednym słowem zmieniła się szata graficzna Ipli i sposób poruszania się, natomiast funkcjonalność została praktycznie bez zmian.
 

Razio1

New member
Wpisałeś swój login i hasło do aplikacji?

Ja mam wykupiony pakiet IplaExtra (ponieważ mam telewizję Cyfrowego Polsatu i mamy wszyscy dostęp bezterminowy do w/w pakietu) i przy materiale np. "Ew gotuje", klikając na pilocie przycisk A, włącza Ci się materiał w HD.
 
Wpisałeś swój login i hasło do aplikacji?

Ja mam wykupiony pakiet IplaExtra (ponieważ mam telewizję Cyfrowego Polsatu i mamy wszyscy dostęp bezterminowy do w/w pakietu) i przy materiale np. "Ew gotuje", klikając na pilocie przycisk A, włącza Ci się materiał w HD.

Sprawdzę ten materiał.
A co z kanałami TV: discoTV itp.?
 

Razio1

New member
Otrzymałem dziś odpowiedź email od Samsunga. W naszej serii dodano tylko możliwość oglądania w HD i zalogowania się na nasze konta. Reszta funkcji tylko w wyższych seriach (D i E).
 
Otrzymałem dziś odpowiedź email od Samsunga. W naszej serii dodano tylko możliwość oglądania w HD i zalogowania się na nasze konta. Reszta funkcji tylko w wyższych seriach (D i E).

Widocznie Ipla i Samsung nie chcą, żeby użytkownicy serii C ponosili koszty oglądania. Ich strata.
Fakt naciągnąłem się na 4.90 zł, ale już więcej nie skorzystam z IpliExtra, lepiej obejrzeć reklamy, a HD to takie pseudo HD.
 

konio75

New member
witam ma taki problem na początku miałem zainstalowanych ok 30 widgetów, teraz odinstalowuje a miejsce się nie zwalnia widgtów obecnie mam tylko 13
jak można oczyścić pamięć; zużycie pamięci 308/308
jakieś pomysły co mogę zrobić ?
 

Montrey88

New member
WItam serdecznie posiadam telewizor samsung le40c650 i planuje podpiąć do niego internet. Najlepiej za pomocą wifi jaki adapter muszę zakupić do odbioru wifi i jak kształtuje się to cenowo nie ukrywam że zależy mi na jakimś tanim zestawie.
 

avis21

New member
Witam,

Chciałbym wymienić swojego Samsunga na jakiś nowszy i większy model. Może ktoś chciałby kupić? LE40C650 (SQ01). LCD mam 2.5 roku (kupiony 2010 w grudniu) i jest na 5 letniej gwarancji (dokupiłem dodatkowe lata jak kupowałem TV). Puki co nic mu nie dolega, nie ma żadnej przypadłości typu buczenie, resetowanie się, pixeloza. Wszytko działa jak należy.
W zasadzie to nie wiem ile wart jest ten TV na dzień dzisiejszy. Zatem jeśli ktoś jest chętny proszę o info na kastaf@wp.pl (aby nie zaśmiecać tego wątku).
 
Do góry