Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

mop

New member
chcę zainstalować onet vod na c650 i robie to przez webserver ustawiam sychronizacje ip mojego kompa i robie opracuj i wyskakuje komunikat Następująca nowa usługa zostanie zainstalowana automatycznie 1/1 i nic nie instaluje. tylko widać na samym początku jakby postęp niebieski i tak stoi. instaluje plik udostępnione przez survey co poprawić co robię żle. czy coś muszę w samym pliku onet vod zmienić.
 

Singularity

New member
konczy mi się umowa c cyfrą+, którą będę przedłużał.
Planuję przy okazji wymienić dekoder na taki z nagrywarką bo nie mogę znieść pilota z obecnego dekodera sagem.
Na stronach c+ natrafiłme na moduł ci i ci+.
o ile ci+ nie ruszy z tego co wiem od dawna a jak to jest z ci?
Moduł CAM CI - CYFRA+ JEDYNA TAKA TELEWIZJA

najchętniej zrezygnowałbym właśnie z dekodera bo tv ma świetny pilot i demewuje mnie, że jedynie przydaje się do włączania tv i reg głośności....
 

Georgi

New member
a ja coś ostatnio w moim LE 40 c650 mam problem ... świeżo po włączenie telewizora czasami wyłącz mu się ekran ! działa jakieś 30 sekund i robi się czarny ekran ! TV działa dalej dźwięk jest itp ale ekran gaśnie. muszę wyłączyć TV i włączyć ponownie, żeby zaskoczył i potem już działa normalnie ... mam najnowsze oprogramowanie nie znajduje mi żadnego nowszego. czy TiVik zaczyna padać ? wie ktoś czemu tak się dzieje ?
 

piteron

Active member
Bez reklam
nie chce straszyć
ale masz identyczny problem z zasilaczem jak ja miałem
ale u mnie udało się to na gwarancji zrobić,cena z wyliczenia 720 zl
 

MIKELE30

New member
Zagubiłem śrubki do łącznika podstawy 40c650 ...proszę o pomoc

Zagineły śrubki do łącznika podstawy . Jest ich 9 sztuk , symbol 9ea ,rozmiar 4m x 12l Dzwoniłem do serwisu i nie mogę tam ich kupić . Jezdzilem po marketach , żadne z marketowych nie pasują do otworów w podstawie. Chętnie odkupie od kogoś jeśli ktoś zawiesił telewizor i są komuś niepotrzebne . Mój mail kattx@interia.pl
 

matizc

New member
Siemka!

Mam samsunga c650 32".

Mam trzy pytania.

1. Czy pvr zadziała na oprogramowaniu 10.003011? Jeśli nie to czy można zrobić downgrade?

2. Chciałbym zamówić w dialogu telewizję i nie chciałbym dekodera, wiem, że telewizor nie posiada wbudowanego tunera, więc jaki najlepiej wybrać? Ps. W sumie to wychodzi na to, że te wejście CI jest nam zbędne?

3. Znalazłem coś takiego na innym angielskim forum:
Get either a service remote control or this tool: nie mogę podać linka, bo to mój pierwszy post.
Configure this tool so you can use it as remote control via LAN for your tv.

1. Turn OFF(StandBy) your TV
2. Press INFO, MENU, MUTE and POWER.
3. In the service menu press FACTORY and 3SPEED
4. Now you can change the "Local set" entry
5. Do a "Factory reset"
6. Done

Important is that you have the FACTORY and 3SPEED key which the common remote controls don't have.

Cheers!

Ktoś tego próbował? Jakie mamy możliwości dzięki 3spped key?

Pozdrawiam :)
 

deywies

New member
Bez reklam
1. Działa na 3011, downgrade też da się zrobić
2 To mało wiesz. Żaden TV nie posiada takiego dekodera. Potrzebny jest dekoder typu IPTV to zupełnie inna technologia. Wejście CI jest do naziemnej cyfrowej telewizji DVB-T lub kablowej cyfrowej telewizji DVB-C ( źródło na koncentryku nie na skrętce )
 
Ostatnia edycja:

matizc

New member
To wiem ale w innych telewizjach np. Cyfrowy Polsat... nie trzeba dostawać dekodera, tylko dają kartę CI wraz z adapterem i wtedy nie trzeba się bawić na dwa piloty. Niestety z tego co wiem w c650 takiej opcji nie ma, gdyż nie nadaje na tych falach? (strzał z mojej strony, albo na Mhz) i nie jest strojony na nasz sygnał... przez to trzeba mieć telewizję z dekoderem, a nie że wsadzimy tylko kartę...
 

deywies

New member
Bez reklam
To wiem ale w innych telewizjach np. Cyfrowy Polsat... nie trzeba dostawać dekodera, tylko dają kartę CI wraz z adapterem i wtedy nie trzeba się bawić na dwa piloty. Niestety z tego co wiem w c650 takiej opcji nie ma, gdyż nie nadaje na tych falach? (strzał z mojej strony, albo na Mhz) i nie jest strojony na nasz sygnał... przez to trzeba mieć telewizję z dekoderem, a nie że wsadzimy tylko kartę...

Cyfrowy Polsat to satelita. Czyli jeszcze inna bajka, a nie kablówka cyfrowa czy IPTV o których pisałeś wcześniej.

Tutaj zgadza się potrzebny jest dodatkowo tuner DVB-S/S2. W c650 go nie uświadczysz.


LE40C650L1W nagrywac się da ?

Da
 

funnyadres

New member
Działa.

Działa.
Problem polegał na tym, że po mute trzeba było szybko cyferki wstukać ;)))

Czy ja mogę tylko sześć programów zaprogramowac do nagrania? czemu nie moge zaprogramowac kilkanaście od dzisiaj do 15 stycznia jak program jest podany ?!
 

Hornik28

New member
Pomocy nie mogę wyszukiwać programów ogólnie na tv brak programów pisze mi niedostępne Plug&Play tez niedostępny EXIT wciśnięty na kilka sekund nie działa jakieś inne sposoby na przywrócenie ustawień fabrycznych soft tv 3015 w menu serwisowym jest tam opcja reset ale tylko resetuje mi ustawienia obrazu
 

jmahorow

New member
Anynet+

Witam,
czy da się skonfigurować funkcję Anynet+ w Samsungu, żeby po rozłączeniu urządzenia, które zostało wykryte przez system, nie przełączało na wyjście TV tylko na ostatnio oglądane w moim przypadku ma to być HDMI1.?

Aktualnie jak wyłączę pilotem od TV, Playstation 3, konsola się wyłącza, a TV przełącza się na DTV zamiast HDMI1. Może gdzieś jest to zaszyte w opcjach w menu serwisowym?

Czy wykrywa mam TV Dekodery do TV Kablowej, posiadam dekoder z UPC (Kaon z nagrywarką)
 
Do góry