Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

szewa230

New member
Witajcie, dzisiaj kupiłem w RTVeuroAGD telewizor Samsung LE37C650 i od uruchomienia telewizora nie reaguje on na oryginalnego pilota który był w zestawie, kupiłem już 8 nowych baterii i nic, przeszukałem całe menu telewizora myślałem, że te pilot trzeba jakoś sparować z telewizorem, zakodować pilot lub coś w tym stylu ale nie znalazłem żadnych informacji. Przez kamerkę sprawdzałem i dioda od pilota działa gdy się wciska klawisze, ale telewizor nie reaguje. Ktoś miał takie problemy ? Idzie to jakoś rozwiązać? Przepraszam, że nie przeglądnąłem tego tematu ale jest aż 400 stron i jestem już wykończony walką z telewizorem. Mam jeszcze jedno pytanie, pod HDMI mam podłączony dekoder Cyfrowego Polsatu HD5000, gdy chcę ściszyć głos to głos ścisza się tylko klawiszami które są umieszczone na telewizorze (bo na pilot nie reaguje :) ), gdy jednak ściszam głos dekoderem to nic się nie dzieje, może być na 0% lub na 100% i tak jest taka głośność jaką narzuca telewizor, z dekoderem wszystko ok. bo na poprzednim tv mogłem regulować dekoderem i wszystko było ok.
 

jerzyf

New member
Witajcie, dzisiaj kupiłem w RTVeuroAGD telewizor Samsung LE37C650 i od uruchomienia telewizora nie reaguje on na oryginalnego pilota który był w zestawie, kupiłem już 8 nowych baterii i nic, przeszukałem całe menu telewizora myślałem, że te pilot trzeba jakoś sparować z telewizorem, zakodować pilot lub coś w tym stylu ale nie znalazłem żadnych informacji.

A, w Menu/Ustawienia/Pilot.zdalny masz Włączone ?.
 

szewa230

New member
A, w Menu/Ustawienia/Pilot.zdalny masz Włączone ?.

Tak włączone, pod ta opcją wydaje mi się ze powinny być wypisane piloty które sa przypisane do telewizora, a jest tylko napisane:

Pilot zdal.ster.bezprzew. : Włączone
---------------------------------------
Nie zapis. żadn. sprz.

Jestem załamany, telewizor extra, ale na samą myśl latania po serwisach, gwarancje... ekh, mam nadzieję że jak ma już być coś zepsute to pilot a nie telewizor.
 

Wigash

New member
żadnego latania, jedź do tego sklepu z pilotem powiedz, że ten badziew nie działa i niech ci dają inny bo jak nie to oddajesz ten zafajdany telewizor :D
Oczywiście TV nie jest zafajdany, ale to zmotywuje sprzedawcę ;)
To opcja nie jest od pilota, bo ja mam wyłączone i działa, to jest chyba do obsługi TV za pomocą WIFI.
Nawet jeśli miałbyś pilota od innego samsunga to podstawowe funkcje powinny działać. Nasz pilot ma symbol BN59-01039A (na dole pod przyciskiem nagrywania), ale tak jak pisałem to nie powinno mieć większego znaczenia do działania. Jeśli to pilot to pół biedy, dadzą ci nowy w sklepie, a jak nie to w serwisie. Gorzej jeśli to odbiornik sygnału w samym TV jest uszkodzony.
 

Spider.Man

New member
Witam, zastanawiam się nad zakupem C650, lecz zauważyłem że niedługo można by się spodziewać modelu D650 który jest już dostępny chociażby na niemieckiej stronie samsunga czy australijskiej. Z tego co udało mi się zauważyć samsung wprowadza do polski telewizory serii D5XX które najwyraźniej chce wypchnąć przed wprowadzeniem nowej serii D6XX.

Seria D6XX od 40 cali dostępna na razie tutaj:
samsung.com/ca/consumer/tv-video/tv/lcd/index.idx?pagetype=subtype_p2

Seria D6XX od 40 cali do 46:
samsung.de/de/Privatkunden/TVHeimkino/Fernseher/LCDTV/subtype.aspx

Na niemieckiej stronie jest też bardzo fajny jak dla mnie C679 z charakterystycznym srebrnym paskiem niestety nie dostępny w Polsce.

Może macie jakieś świeże info czy przypuszczenia kiedy pojawią się u nas te modele serii D.

PS: Wiem że takie pytanie już były, ale może ktoś ma jakieś świeże wieści od Samsunga. ;)
 
Witam, zastanawiam się nad zakupem C650, lecz zauważyłem że niedługo można by się spodziewać modelu D650 który jest już dostępny chociażby na niemieckiej stronie samsunga czy australijskiej. Z tego co udało mi się zauważyć samsung wprowadza do polski telewizory serii D5XX które najwyraźniej chce wypchnąć przed wprowadzeniem nowej serii D6XX.

Seria D6XX od 40 cali dostępna na razie tutaj:
samsung.com/ca/consumer/tv-video/tv/lcd/index.idx?pagetype=subtype_p2

Seria D6XX od 40 cali do 46:
samsung.de/de/Privatkunden/TVHeimkino/Fernseher/LCDTV/subtype.aspx

Na niemieckiej stronie jest też bardzo fajny jak dla mnie C679 z charakterystycznym srebrnym paskiem niestety nie dostępny w Polsce.

Może macie jakieś świeże info czy przypuszczenia kiedy pojawią się u nas te modele serii D.

PS: Wiem że takie pytanie już były, ale może ktoś ma jakieś świeże wieści od Samsunga. ;)

Nie zauważyłem modelu LE..D650, tylko LN..D610, LN..D630 oraz LE..D679
 

skawin

New member
Witam wszystkich, w środę stałem się uzytkownikiem 37C650 :)
Dziś wrzuciłem mu na poklad wtyczkę RJ45 i się wszystko zaktualizowało.
Mam pytanko odnosnie softu, teraz jest 2011/04/13_003008 - zostawić czy zmienić na coś innego? Muszę sobie skorygować troche ustawień obrazu w menu.
Następnym etapem będzie poszukiwanie siecówki usb, wiem z forum że są chyba 4 wersje które na tym tv dzialają, więc trzeba się troche porozglądać:)
Pozdrawiam
 

Wigash

New member
Witam, zastanawiam się nad zakupem C650, lecz zauważyłem że niedługo można by się spodziewać modelu D650 który jest już dostępny chociażby na niemieckiej stronie samsunga czy australijskiej. Z tego co udało mi się zauważyć samsung wprowadza do polski telewizory serii D5XX które najwyraźniej chce wypchnąć przed wprowadzeniem nowej serii D6XX.

Seria D6XX od 40 cali dostępna na razie tutaj:
samsung.com/ca/consumer/tv-video/tv/lcd/index.idx?pagetype=subtype_p2

Seria D6XX od 40 cali do 46:
samsung.de/de/Privatkunden/TVHeimkino/Fernseher/LCDTV/subtype.aspx

Na niemieckiej stronie jest też bardzo fajny jak dla mnie C679 z charakterystycznym srebrnym paskiem niestety nie dostępny w Polsce.

Może macie jakieś świeże info czy przypuszczenia kiedy pojawią się u nas te modele serii D.

PS: Wiem że takie pytanie już były, ale może ktoś ma jakieś świeże wieści od Samsunga. ;)

oni są niemożliwi w tym samsungu, zlikwidowali w końcu tą krople na środku, ale zamiast tego dali ten obleśny pasek. Jeszcze jeśli on jest srebrny to pół biedy, ale na moim monitorze on wygląda na miedziany
 

Jericho24

Member
Bez reklam
oni są niemożliwi w tym samsungu, zlikwidowali w końcu tą krople na środku, ale zamiast tego dali ten obleśny pasek. Jeszcze jeśli on jest srebrny to pół biedy, ale na moim monitorze on wygląda na miedziany
A mi sie ten miedziany pasek podoba. W koncu widac w ktorym miejscu rozmieszczone sa przyciski dotykowe ;)
Znalazłem jakiegoś wczesnego PDF
http://www.samsung.com/us/pdf/apps-and-product-table.pdf
i normalanie na tej stronie powinna być ich rozpiska:
Page Not Found - SAMSUNG ->tyle, że obecnie 404....
Poza tym już sama "pełnoprawna" przeglądarka jest ciekawym bajerem.
Dzieki, postudiuje. Drugi link nie dziala.
 

Chris_M

New member
Niestety, ale te informacje krążą po necie już od stycznia br., o jakichkolwiek nowszych nic nie słychać.
Nowa seria miała ukazać się w sklepach w końcu lutego, potem w marcu, a potem w ogóle przestano podawać jakiekolwiek terminy.
Podejrzewam, ze Samsung ma z nową serią jakiś problem techniczny, z rozwiązaniem którego nie mogą sobie poradzić.
Chyba trzeba będzie zacząć rozglądać się po innych markach.
 

tarinQ

New member
Pytanie gdzie w tv znajdę informacje o
Siła sygnału i jakość dla NTC?

Dziś odpalili u mnie mux 2, czy mogę ręcznie poustawiać kanały i jak?
Czy ten tv obsługuje DD+ ?? Ponoć mają być kanały w nim to prawda? czy zwykłe AC3?
 
Ostatnia edycja:
Do góry