Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

SATAn_

New member
Bez reklam
Czy jesteś w stanie podać chociaż jeden sklep, który oferuje telewizory serii LE(x)D650?
Bo ja googlając za takim telewizorem trafiłem na strony kilku sklepów, które na swoich stronach umieszczają symbole telewizorów tej serii, ale żaden z nich tych telewizorów nie oferuje!
A niektóre z tych sklepów sprawiają wrażenie, jakby informacje o sprzęcie w ogóle czerpały z sufitu!
Przykładowo, jedna z takich stron (Nowe Telewizory Led Samsung LE40D650 LE40D550 LE40D750 LE40D450 ) twierdzi, że:
"Samsunf wprowadza nową linię telewizorów LED LE40D650 LE40D550 LE40D750 LE40D450".

Nie wiem czy soe wogole pojawi 650 w modelu D, poprzednie modele juz byly wiosna w sprzedarzy, a Tu D nie ma, poza D6500. Oczywiscie Samsung mogl opoznic wypuszczenie D650 na jesien ze wzgledów technicznych albo poprostu tak chca.
Ale wydaje Mi sie ze nie bedzie D650 w tym roku:grin:
 

lesio7

New member
mam le37b650 od kilku dni telewizor nie potrafi połączyć się z dyskiem 100GB tzn zaczyna kręcić talerzami a po chwili się rozłącza i tak w kółko. Najlepsze jest to że w czasie tego procesu zawiesza mi sygnał idący przez kartę conax cyfrowej telewizji kablowej i mam stop klatkę (na ekranie sygnał zakodowany). Muszę włączyć i wyłączyć telewizor aby działała kablówka. Pen 8GB działa bez problemu. Podłączany był inny dysk i jest to samo. Dysk podłączony do kompa działa. Może ktoś się z tym spotkał z góry dzięki za podpowiedzi
 

SATAn_

New member
Bez reklam
mam le37b650 od kilku dni telewizor nie potrafi połączyć się z dyskiem 100GB tzn zaczyna kręcić talerzami a po chwili się rozłącza i tak w kółko. Najlepsze jest to że w czasie tego procesu zawiesza mi sygnał idący przez kartę conax cyfrowej telewizji kablowej i mam stop klatkę (na ekranie sygnał zakodowany). Muszę włączyć i wyłączyć telewizor aby działała kablówka. Pen 8GB działa bez problemu. Podłączany był inny dysk i jest to samo. Dysk podłączony do kompa działa. Może ktoś się z tym spotkał z góry dzięki za podpowiedzi

jaki kabel USB ? jakis zwykly ? zapewne w Tym lezy przyczyna - idzie kiepski sygnal (ze tak napisze)
 

deywies

New member
Bez reklam
za długi kabel, albo za duży prąd. Bez dodatkowego zasilania się nie obejdzie albo mniej żernego dysku.

Tak dla pewności podpinasz do gniazda usb hdd ?
 

reithan

New member
Potrzebuje w miare obiektywnej opinii o Samsungu LE60C650. Czy to dobry wybor wsrod TV 60calowych? Wady, zalety? Z gory dzieki.
 

444luki

New member
Zdecydowałem się na kupno LE40C650 L1WXXH Varsion: 01
W sklepie zaproponowano mi przedłużenie gwarancji do 5 lat ( + 450zł ).
Mam jeszcze czas by podjąć tą decyzje. Sprzedający zachęcał mnie takim o to argumentem: "TV jest świetny, ale po 2 latach zacznie Ci obraz ciemnieć, te matryce tak mają. Po 3 latach będzie już mało co widać na tym TV."
Trochę mnie to przeraziło, a co Wy o tym sądzicie?
 

tdx

New member
Bez reklam
:) dobra ściema nie jest zła.

Prędzej to za 3-4 lata nie będzie części żeby naprawić Twój TV :) więc dostaniesz kase z powrotem i kupisz coś nowego <-- jeśli się zepsuje oczywiście ;)
 
Ostatnia edycja:

Wigash

New member
:) dobra ściema nie jest zła.

Prędzej to za 3-4 lata nie będzie części żeby naprawić Twój TV :) więc dostaniesz kase z powrotem i kupisz coś nowego <-- jeśli się zepsuje oczywiście ;)

za piękne żeby było prawdziwe. Myślę, że warto by było się dopytać co w takim przypadku gdy za 4 lata nie będzie części zamiennych.
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Zdecydowałem się na kupno LE40C650 L1WXXH Varsion: 01
W sklepie zaproponowano mi przedłużenie gwarancji do 5 lat ( + 450zł ).
Mam jeszcze czas by podjąć tą decyzje. Sprzedający zachęcał mnie takim o to argumentem: "TV jest świetny, ale po 2 latach zacznie Ci obraz ciemnieć, te matryce tak mają. Po 3 latach będzie już mało co widać na tym TV."
Trochę mnie to przeraziło, a co Wy o tym sądzicie?

lepiej poczytaj warunki tej gwarancji, druga sprawa - bedziesz mial ten TV az l5 lat ? :grin:
 

BartekS1979

New member
Czy ktoś się spotkał z sytuacją, że TV mu się sam włącza i wyłącza przy karcie sieciowej WI-FI i nie zabezpieczonej sieci ? Ostatnio cośtakiego zaobserwowałem - jeśli sieć jest niezabezpieczona, TV co jakiś czas się wyłącza i włącza za chwilę bez ingerencji. Jak sieć ma ustawiony WPA2 to problem znika.
 
Czy ktoś się spotkał z sytuacją, że TV mu się sam włącza i wyłącza przy karcie sieciowej WI-FI i nie zabezpieczonej sieci ? Ostatnio cośtakiego zaobserwowałem - jeśli sieć jest niezabezpieczona, TV co jakiś czas się wyłącza i włącza za chwilę bez ingerencji. Jak sieć ma ustawiony WPA2 to problem znika.

Proste rozwiązanie - zabezpieczyć sieć. Z drugiej strony nie rozumiem po co używać niezabezpieczonej sieci?
 

BartekS1979

New member
Proste rozwiązanie - zabezpieczyć sieć. Z drugiej strony nie rozumiem po co używać niezabezpieczonej sieci?

Na lapie, którego pożyczyłem od rodziny było coś skopane nie mogłem się podpiąć do zabezpieczonej sieci - dlatego. Pytam się bo nie mam pojęcia dlaczego coś takiego się wywala, a miłe nie jest i denerwujące n a dodatek.
 

Wigash

New member
Napisane jest, że jak nie będzie części to wymienią TV na nowy.
A TV planuje mieć max 4 lata ;). Postanowiłem nie przedłużać.
no właśnie a jak już nie będzie takich nowych? :)

niezłe założenie, ja mam nadzieję jak najdłużej mieć ten co mam. Ewentualną zmianę mogę założyć przy zmianie metrażu.
 

Chris_M

New member
Nie wiem czy soe wogole pojawi 650 w modelu D, poprzednie modele juz byly wiosna w sprzedarzy, a Tu D nie ma, poza D6500. Oczywiscie Samsung mogl opoznic wypuszczenie D650 na jesien ze wzgledów technicznych albo poprostu tak chca.
Ale wydaje Mi sie ze nie bedzie D650 w tym roku:grin:
Jeśli model D650 nie pojawi się w sprzedaży w ciągu najbliższych kilku dni, to Samsung strzeli sobie w stopę i to z armaty, a w polskim oddziale Samsunga będą musiały polecieć głowy.
Bo mniej więcej za tydzień już w całej Polsce zostanie uruchomiona emisja DVB-T, co spowoduje ogromny wzrost popytu na nowoczesne telewizory. Firmy, które w tym czasie będą miały w swojej ofercie atrakcyjne modele odbiorników, zbiorą prawdziwe żniwa.
Tymczasem Samsung na ten moment został bez swojego najbardziej atrakcyjnego i cieszącego się największym wzięciem modelu, pozwalając by inni producenci w takim momencie zabrali im klientów. Jeśli to nie jest wprost sabotaż, to tylko czyimś kompletnym brakiem wyobraźni można wytłumaczyć taką sytuację.
 

pajaqs

New member
Używa ktoś może dysku Samsung M2 Portable 1TB HX-M101TAB/G ? Bo planuje kupić i wolałbym się upewnić, że nie ma problemów z podłączeniem do c650.
 
Do góry