Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

rojam

New member
czy wie ktos gdzie mozna dostac Samsung 46" c650 z matryca SQ01.
w AFG Computers przySamsung 40" c650 i jest taka notka "TA LINIA POSIADA STANDARDOWĄ MATRYCĘ NC lub AA"
 

bojka

New member
czy wie ktos gdzie mozna dostac Samsung 46" c650 z matryca SQ01.
w AFG Computers przySamsung 40" c650 i jest taka notka "TA LINIA POSIADA STANDARDOWĄ MATRYCĘ NC lub AA"

wpisz w ceneo, wybierz cenę, dzwoń i pytaj (ja tak zrobiłem, a tv już poniżej 3k).
Ja wczoraj zamówiłem, bo zauważyłem szybki spadek ceny -wyprzedają magazyny przed dostawami kwietniowymi d650.

Ponoć mam dostać z matrycą sq02 jak dostanę to potwierdzę dla zainteresowanych.
 

rojam

New member
wpisz w ceneo, wybierz cenę, dzwoń i pytaj (ja tak zrobiłem, a tv już poniżej 3k).
Ja wczoraj zamówiłem, bo zauważyłem szybki spadek ceny -wyprzedają magazyny przed dostawami kwietniowymi d650.

Ponoć mam dostać z matrycą sq02 jak dostanę to potwierdzę dla zainteresowanych.

gdzie zamawiałeś?ok jak bedziesz miał 46 to daj znac z jaka matryca i gdzie brany
a czy sprzedawcy wiedza o matrycy w tv -maja te dane na fakturze?
 

Letko

New member
Witam wszystkich ;)
Panowie, niedawno stałem się posiadaczem TV LE37C650.

Chciałbym dokupić adapter WIFI do niego. Nie chce wydawać 200zł na oryginalny i zastanawiam się jakie adaptery działają z tym modelem telewizorka?
 

pysiek-28

New member
jak ustawic tv

Mam problem z ustawieniami 40 c650 prawie wszyscy go zachwalają a ja nie umiem sobie poradzic z ustawieniem go po podłączeniu N po prostu obraz mnie bardzo rozczarowuje czy mógłby mi ktoś podać wszystkie swoje ustawienia byłbym bardzo wdzieczny
 

bojka

New member
gdzie zamawiałeś?ok jak bedziesz miał 46 to daj znac z jaka matryca i gdzie brany
a czy sprzedawcy wiedza o matrycy w tv -maja te dane na fakturze?

telewizor odebrałem matryca SQ02. Kurier na tyle miły, że pomógł wnieść do mieszkania :>
Sklep spod Wrocławia. Nie będę pisał nazwy na forum, bo to reklama, ale na prive odpowiem.

Jeszcze nie podłączyłem, ale jutro pochwalę się wrażeniami ;)
 

Hornik28

New member
Napisał guciogt Zobacz post Witam ktoś pomoże w rozwiązaniu kłopotu z opużnieniem dziwęku wyciągniętego z eurozłącza efekt jest na tyle odczuwalny że nieda się ogładać słuchać przez wzmacniacz zakup nowego wzmacniacza z wejściem światłowodowym to żadne rozwiązanie Przecież w menu tel. jest w ustawieniach dodatkowych funkcja korekty niedopasowania dżwięku do obrazu


Miałem taki sam problem zmieniłem tylko na nowy kabel euro i pomogło
 

rojam

New member
dziś widziałem w sklepie Samunga 46"C650 i na panelu było oznaczene : VERSION :02 -- czy to oznacza matrycę SQ02? bo obok stał c530 i tam było napisane : VERSION: SQ01 a w 40" AAUO
 

Skazony

New member
Witam
od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem 40c650
w związku z tym mam pytano :
gdzie mam szukać ustawień poprawiających jakość obrazu ?
obecnie mam "czeski teatr telewizji" i ostrzenie obrazu pozostawia na prawdę WIELE do życzenia.
Jakoś z instrukcji nie nie mogę niestety wyłapać jak to się ustawia.

Version: 01 - ma pojęcie ktoś co to znaczy ?
 

Korniszon

New member
Witam Panowie - Mam Samsunga 650 i 550 40' i nie moge odtwarzać na nich filmów Z USB nagranych kamera panasonic AVCHD - (camera nagrywa 1440X1080) wiem że trzeba zmienic pliki m2ts na mkv ale to nie pomaga. Filmy mam na plycie i po zganiu ich na komp. zmieniam nazwe (mts2) (po kropce) na mkv ale to nic nie daje. Robiłem to na wiele sposobow i wszystki sposoby zacinaja przy odtwarzaniu z USB Z odtwarzacza wszystko chodzi ,ale z USB za CHINY .Dlaczego
 
Ostatnia edycja:

Skazony

New member
Pomóżcie proszę
nie mogę onaleść miejsca w meny gdzie mogę zmienić opcje obrazu ( min 100Hz)
nie truł bym wam dupy ale wyszukiwanie nie dało mi odpowiedzi na mój problem.
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Pomóżcie proszę
nie mogę onaleść miejsca w meny gdzie mogę zmienić opcje obrazu ( min 100Hz)
nie truł bym wam dupy ale wyszukiwanie nie dało mi odpowiedzi na mój problem.
Poszukaj opcji Motion Plus, ona jest odpowiedzialna za tz. efekt teatru telewizji.

PS. Słabo się starałeś z tym szukaniem, bo wszystko już było opisane w tym wątku.
 

marder

Member
Witam Panowie - Mam Samsunga 650 i 550 40' i nie moge odtwarzać na nich filmów Z USB nagranych kamera panasonic AVCHD - (camera nagrywa 1440X1080) wiem że trzeba zmienic pliki m2ts na mkv ale to nie pomaga. Filmy mam na plycie i po zganiu ich na komp. zmieniam nazwe (mts2) (po kropce) na mkv ale to nic nie daje. Robiłem to na wiele sposobow i wszystki sposoby zacinaja przy odtwarzaniu z USB Z odtwarzacza wszystko chodzi ,ale z USB za CHINY .Dlaczego
Ja mam podobnie (filmy z kamery Panasonic SD700 zacinają się podczas odtwarzania), ten telewizor nie odtwarza oficjalnie kodeka H.264 AVC. Jest to napisane w instrukcji.
 
Do góry