Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

ChrisB

New member
Witam,

Mam pytanie do posiadaczy samsunga C650 oraz konsoli Ps3 lub xbox 360. Czy input lag o którym tak wiele się pisze odnośnie tego tv jest naprawdę tak mocno odczuwalny? Nie chodzi mi o grę w sieci, tylko o singla.

Skoro nie jesteś zawodowym graczem a zwykłym człowieczkiem (jak ja ;) dla którego granie na konsoli ma być przede wszystkim relaksem po pracy to nie przejmuj się postami które przeczytałeś. Dla mnie np. input lag nie jest w ogóle odczuwalny.
 

guciogt

New member
pilot [power off] - [INFO] - [MENU] - [MUTE] - [power on] to jest wejście do menu serwisowego

przejrzałem wszystkie opcje ale nie ma jak b650 'delay time'
ktoś to zrobił może inaczej się nazywa albo trzeba mieć nowszy soft w tv mam 2004
dodatkowo może się przyda
MUTE 1 1 9 enter - tryb hotelowy

Pozdrawiam
Witam

ktoś pomoże w rozwiązaniu kłopotu z opużnieniem dziwęku wyciągniętego z eurozłącza
efekt jest na tyle odczuwalny że nieda się ogładać słuchać przez wzmacniacz

zakup nowego wzmacniacza z wejściem światłowodowym to żadne rozwiązanie :(
 

darken

New member
Witam,

Mam pytanie do posiadaczy samsunga C650 oraz konsoli Ps3 lub xbox 360. Czy input lag o którym tak wiele się pisze odnośnie tego tv jest naprawdę tak mocno odczuwalny? Nie chodzi mi o grę w sieci, tylko o singla.

Powiem tak po pierwszym odpaleniu xboxa 360 i gry fable II od razu zauwarzyłem input laga po prostu postac reagowała z lekkim opoznieniem na polecenia, natomiast po włączeniu trybu game nie ma już z tym problemu jak dla mnie w trybie game input lag jest nie odczuwalny i nie przeszkadza w graniu.
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Witam

ktoś pomoże w rozwiązaniu kłopotu z opużnieniem dziwęku wyciągniętego z eurozłącza
efekt jest na tyle odczuwalny że nieda się ogładać słuchać przez wzmacniacz

zakup nowego wzmacniacza z wejściem światłowodowym to żadne rozwiązanie :(
Na avforums.com wyczytałem, że niektóre modele samsungów miały "advance menu", które wywoływało się przez wciśnięcie "0000" będąc w nemu serwisowym i tam były dodatkowe opcje audio. Spróbuj może seria C ma to ukryte menu. Jak to nie da rady, to podobno przez wyjście słuchawkowe nie ma opóźnienia dźwięku, lub jest minimalne.
 

gabmax

New member
opóznienie dżwięku

Napisał guciogt Zobacz post Witam ktoś pomoże w rozwiązaniu kłopotu z opużnieniem dziwęku wyciągniętego z eurozłącza efekt jest na tyle odczuwalny że nieda się ogładać słuchać przez wzmacniacz zakup nowego wzmacniacza z wejściem światłowodowym to żadne rozwiązanie Przecież w menu tel. jest w ustawieniach dodatkowych funkcja korekty niedopasowania dżwięku do obrazu
 

jacdym

New member
Witam.
Od nie dawna posiadam Samsunga C650. Czy ktoś może napisać, co zrobić aby pozbyć się "efektu teatru" podczas oglądania filmów? Nadmienię tylko, że wyłączanie Motion Plus nic nie daje.

Może sprawdzasz dla sygnału z innego wejscia? Musisz wyłaczyć Motion Plus dla każdego wejścia osobno. Również przy odtwarzaniu divx.
 

rappek

Member
Teoretycznie działa na C7000 w wzwyż ale uruchomiłem na c6710 (działa super)
Trzeba zainstalować tak jak pisałem tu:
http://www.hdtv.com.pl/forum/629052-post17.html


Multiupload.com Skype.zip
dopisać w config.xml <type>user</type>
rozumie że nalezy usunąć ip serwera netplayera (ale wtedy nie będziemy mieć netplayera) i wpisać nowy serwer ip ale jaki? bo nie zauważyłem w pliku skype.xml podanego ip czy nalezy samemu podac swój ip komputera w/g wskazówek http://www.hdtv.com.pl/forum/newreply.php?do=newreply&p=622795. A nie dało by się wczytać np skype i netplayera z tego samego serwera ip żeby nie tracić jednego albo drugiego
 

kapyur0

New member
jako posiadacz xbox-a nie zauważyłem żadnego nawet nie włączając trybu gry (jak dla mnie to teoria "spiskowa" i czepialstwo) dla zwykłego gracza nie istotne i nie zauważalne sprawa
pozdro.

ps model 46"AA01 ;)
 

FivePoints

New member
Może sprawdzasz dla sygnału z innego wejscia? Musisz wyłaczyć Motion Plus dla każdego wejścia osobno. Również przy odtwarzaniu divx.

Ale jak wyłączyć Motion Plus dla źródła z pendrive (USB) ?? Jak jestem w trybie USB(czyli filmik z pendrive) i chcę wejść do Menu aby wyłączyć Motion, to telewizor przełącza się spowrotem na tryb Tv :( Więc jak to można zrobić ?
 

dragon_2009

New member
Ale jak wyłączyć Motion Plus dla źródła z pendrive (USB) ?? Jak jestem w trybie USB(czyli filmik z pendrive) i chcę wejść do Menu aby wyłączyć Motion, to telewizor przełącza się spowrotem na tryb Tv :( Więc jak to można zrobić ?

ano odpalasz film z pendrive'a wciskasz na pilocie TOOLS -> Ustawienia obrazu -> 100Hz Motion Plus i zmieniasz parametry lub wyłączasz.

Można? Da się?
 

mensir67pl

Member
Bez reklam
dzis wjechały .... 40c650 na CN02

i :) to co a obrazku .......


20110304679.jpg
 

paszis

New member
rozumie że nalezy usunąć ip serwera netplayera (ale wtedy nie będziemy mieć netplayera) i wpisać nowy serwer ip ale jaki? bo nie zauważyłem w pliku skype.xml podanego ip czy nalezy samemu podac swój ip komputera w/g wskazówek http://www.hdtv.com.pl/forum/newreply.php?do=newreply&p=622795. A nie dało by się wczytać np skype i netplayera z tego samego serwera ip żeby nie tracić jednego albo drugiego

Trzeba uruchomić na kompie serwet http i wstawić tam widget skype -> następnie podać adres IP kompa.

Identycznie jak to jest to jest opisane tu SourceForge.net: Hacking C-Series TV with Internet@TV only - samygo
Tyle ze usuwasz z url=http://www.multiupload.com/OLQTLJ8G52 (jest tu mini serwer http, nod się burzy ale wirusa tam niet) wstawiasz tam widet skype zamiast ten ,łamiący TV...
 

guciogt

New member
Na avforums.com wyczytałem, że niektóre modele samsungów miały "advance menu", które wywoływało się przez wciśnięcie "0000" będąc w nemu serwisowym i tam były dodatkowe opcje audio. Spróbuj może seria C ma to ukryte menu. Jak to nie da rady, to podobno przez wyjście słuchawkowe nie ma opóźnienia dźwięku, lub jest minimalne.

Witam

niestety ale C650 chyba nie ma tego ukrytego menu bo naciskam 0000 w trybie serwisowym i nic dodatkowego się nie pojawia chyba ze jakoś inaczej się wchodzi :(

ktos pisał żeby zmienić opóźnienie w ustawieniach dźwięku SPDIF ale to chyba zmienia tylko dla światłowodu opóźnienie dźwięku a nie dla euro

niestety nadal jestem w tym samym miejscu i dzwięk przez wzmacniacz jest mocno opóżniony

już nawet w akcie desperacji patrzyłem za nowym wzmacniaczem ale to co by mi pasowało bo lubie stereo to HK 260 czyli ok2100pln czyli prawie tyle co TV a gdzie reszta do budowy kina domowego

jeszcze jedno pytanko
ktoś pamięta jak się nazywa program do edycji listy kanalów na kompie i skąd można go pobrać bo zrobiłem aktualizację softu i wszystkie ustawienia w krzaki :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry