Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

buczan

New member
a co może być nie tak z kartą graficzną ? hmmm ? to jest wątpliwe że z nią coś jest nie tak ona śmiga bez problemu obraz jest pokazywany bez problemu tylko że obraz w tv migocze jak ustawie normalna rozdzialke taka jak na monitorze wskakuje 75hz a jak dam domyślną od tv czyli 1920x1080 daje 60hz i migocze do tego jak dodaje brak wielu funkcji gdzie bym umiał poustawiać te migotanie np.motion plus ...
 

buczan

New member
Tylko że to nie zależy od karty ten overscan tylko od sterów CCC ati na nowszych jakie miałem i najnowszych tej opcji nie ma wiem że na starych były takich dość bardzo starych sterach była ta opcja ...
 

q_23

New member
Witam, stoję przed dylematem wyboru 32c650 a 32c6500 - różnica w cenie nie gra roli, natomiast prosiłbym o krótkie wskazanie lepszego TV, w kilku punktach. Temat ma ponad 350 stron...a ja muszę coś wybrać w 2 dni. W sklepie zauważyłem LED'y mają lekko przesuniętą w stronę czerwonego tonacje kolorów - czy to przypadek, czy reguła dla LED'ów? TV ma być do kablówki + hd, filmów mkv + XBOX. Dzięki za pomoc:)
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Witam, stoję przed dylematem wyboru 32c650 a 32c6500 - różnica w cenie nie gra roli, natomiast prosiłbym o krótkie wskazanie lepszego TV, w kilku punktach. Temat ma ponad 350 stron...a ja muszę coś wybrać w 2 dni. W sklepie zauważyłem LED'y mają lekko przesuniętą w stronę czerwonego tonacje kolorów - czy to przypadek, czy reguła dla LED'ów? TV ma być do kablówki + hd, filmów mkv + XBOX. Dzięki za pomoc:)
Ja bym bral nizszy model. Czern na ledach bardzo czesto robi sie granatowa i dziwnie swieci. Widoczne sa efekty rozjasniania i przyciemniania obrazu w zaleznosci od scenerii. Jak masz czarne tlo i bialy tekst po srodku, to wtedy widac jak ledy potrafia "jasno" swiecic ;).
 

przeeemek

New member
Obecnie posiadam tv Samsunga Le32a551 i jestem z niego baaardzo zadowolony. Teraz nadszedł czas na coś większego. Ze względów finansowych celuje w 40 cali.

Nie chciałem zakładać nowego tematu dlatego tutaj piszę. Model z tematu 40c650 jest moim ideałem.

40c650 obecnie kosztuje minimum 2,3 tyś. zł
40c630 obecnie kosztuje minimum 2 tyś. zł

Czy tańszy model posiada te same bebechy a "wyjęto" z niego tylko internet? Czy matryce są w nich takie same? Jaka jest matryca w nich?

Dzisiaj wpadł mi tez w oko LG 42ldc650 - cena około 2 tyś zł z internetem.

Używam cały czas samsunga i jestem mega zadowolony. Co sądzisz o tych dwóch modelach, chyba nie warto przepłacać do c650 jeśli ma takie same bebechy. A może jednak LG?

Dzięki
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Obecnie posiadam tv Samsunga Le32a551 i jestem z niego baaardzo zadowolony. Teraz nadszedł czas na coś większego. Ze względów finansowych celuje w 40 cali.

Nie chciałem zakładać nowego tematu dlatego tutaj piszę. Model z tematu 40c650 jest moim ideałem.

40c650 obecnie kosztuje minimum 2,3 tyś. zł
40c630 obecnie kosztuje minimum 2 tyś. zł

Czy tańszy model posiada te same bebechy a "wyjęto" z niego tylko internet? Czy matryce są w nich takie same? Jaka jest matryca w nich?

Dzisiaj wpadł mi tez w oko LG 42ldc650 - cena około 2 tyś zł z internetem.

Używam cały czas samsunga i jestem mega zadowolony. Co sądzisz o tych dwóch modelach, chyba nie warto przepłacać do c650 jeśli ma takie same bebechy. A może jednak LG?

Dzięki
40C650 ma matryce szklana, polepszajaca obraz.
 

michoo_

New member
Czy ktoś się orientuje jak to jest z gorącymi subpikselami??
Pojawił mi się na środeczku jeden czerwony... a od zakupu nie minał nawet tydzień! Wymienią mi w sklepie czy zdany jestem odać na gwarancje?
 

As Kier

New member
Przeglądarka na b651

http : //blog.stankala.pl/index.php/tag/przegladarka-internetowa/[/url]
może to się komuś przyda...
 

adamuadamu

New member
c650 vs c630 - NIE, bebechy nie są te same, c630 ma gorszy support (porównaj ilość aktualizacji dla 650 a ilość dla 630), c650 to płyty i soft zbieżny z najwyższymi modelami (VALDEUC), c630 to VAL6DEUC oraz MSX6DEUC - mam ten drugi niestety, i odtwarzacz filmów jest beznadziejny - nieustannie rozsynchronizowuje obraz z dźwiękiem, oglądanie xvid oraz mpg (np. rip z vcd) to masakra, po 15 min filmu mowa wyprzedza obraz o sekundę lub więcej; samsung tylko mami aktualizacjami softu dla ww. modelu.
sama jakość obrazu b. ok z tv - delikatny ghosting w ciemnych scenach (im słabsza jakość sygnału źródłowego, tym bardziej widoczny). sama nie-błyszcząca matryca (c630 już nie ma "ultra clear panel") to dla mnie b. poważna zaleta - nienawidzę lusterek itp. wynalazków

ogólnie na ten moment kupiłbym c550 - miałbym 40c550 zamiast 37c630
 

przeeemek

New member
Czyli według siebie warto jest dołożyć troszkę kasy i kupić c650. Dzięki za szczerą wypowiedź. Naczytałem też trochę, że w modelu tym montowali różne modele matryc.
 

suchy262

New member
Z ciekawości zapytam czy istnieje jakiś program,który wyświetlał by wszystko co robię na PC. Coś podobnego (via SAMSUNG PC Share Manager) przez DLNA???

Nie mam zamiaru non stop lapka podłączać pod TV :)
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Z ciekawości zapytam czy istnieje jakiś program,który wyświetlał by wszystko co robię na PC. Coś podobnego (via SAMSUNG PC Share Manager) przez DLNA???

Nie mam zamiaru non stop lapka podłączać pod TV :)
DLNA służy tylko do przesyłania multimediów i nie zastąpi kabla video PC->TV.
 

FivePoints

New member
Witam.
Od nie dawna posiadam Samsunga C650. Czy ktoś może napisać, co zrobić aby pozbyć się "efektu teatru" podczas oglądania filmów? Nadmienię tylko, że wyłączanie Motion Plus nic nie daje.
 

kurak76

New member
Witam,

Mam pytanie do posiadaczy samsunga C650 oraz konsoli Ps3 lub xbox 360. Czy input lag o którym tak wiele się pisze odnośnie tego tv jest naprawdę tak mocno odczuwalny? Nie chodzi mi o grę w sieci, tylko o singla.
 

CLL

New member
Problem z nagrywaniem 40C650

Witam,

mam 40C650. Uaktywniłem w nim opcję PVR. Podłączyłem do TV dysk 2,5" samsunga.
Formatowanie przebiegło bez problemu, nagrywanie również.
Po wyłączeniu i włączeniu TV, TV przestał widzieć partycję XFS (tę do nagrywania).
Znaczy widzi ją ale nie chce na niej nagrywać, ani ponownie sformatować.
Próbowałem kilkukrotnie ponownie sformatować bezskutecznie.
Zaktualizowałem soft. Nie pomogło.
Sformatowałem partycję pod linuxem jako XFS, nie pomogło.
Ktoś miał podobny problem?

dzięki
CLL
 
Ostatnia edycja:
Do góry