Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

Seba21

New member
Czy u was też teraz w Samsung Apps w działach typu Videos, Game itp. nagle zrobiło się bardzo ubogo? Ostatnio długo się to ładowało. Ale nagle wcięło wiele aplikacji i jest od kilku dni bardzo mały wybór, wręcz żenujący. Druga rzecz to w dziale Video można zaktualizować serwis POLVOD, bo automatycznie nie aktualizuje, ale nawet ta nowa wersja nie rozwiązuje problemu. Nadal jak nie ma reklam to jest film na pełnym ekranie, ale jak jest choćby jedna to następna, albo film już idzie w okienku. Jedynie dodali możliwość zmiany głośności i wyjście z filmu przyciskiem return i exit nie zawiesza aplikacji.
 

B@nita

New member
U mnie to samo,Iplex jak nie działał tak dalej nie działa i raczej wątpie w jego powrót,czas kupić coś na androidzie bo na samsunga nie ma co liczyć.
Player(dawny tvn player) też się chyba skończył,brak nowych tegorocznych sezonów.
 

Razio1

New member
Pojawiła się aktualizacja POLVOD.PL (trzeba zaktualizować ręcznie w sklepie). Wreszcie naprawia błąd! Film pojawia się na całej powierzchni ekranu telewizora.
 

totalny11

New member
Witam
Czy będzie ktoś uprzejmy, przypomnieć mi, jak instalujemy widget netplayer(dostępny chyba 2.70).
A może jest coś obecnie lepszego?.
Pozdrawiam
 

rafc1o

New member
a ja tak z czystej ciekawości włączyłem to POLVOD, ( w sumie to szukałem innego softu bo mam 0000, a szumak bo muszę za każdym razem przełączać TV, na odpowiedni "input" :) ale apropo POLVOD, działa na pełnym ekranie, reklama żadna się nie właczyła, Aplikacje mogę usuwać, te Onety twittery bo nie korzystam.
Zastanawiam się czy w oprogramowaniu 2004 będzie już zapamiętywał TV, Input z dekodera, że jak właczę dekoder MM, to mi się właczy TV na HD gdzie jest multimedia.
Czy może inny soft wgrać??
 

piteron

Active member
Bez reklam
ostatnia wersja oprogramowania to
003018
ale tej nie polecam,blokuje funkcje PVR
dobre były z 2 na poczatku i z tego co pamiętam to nie jest wina TV tylko urządzenia zewnętrznego
Mi np dekoder vectry tę sie nie przełączał,ale już bluray i nagrywarka tak choć były to LG
p/s
myślałem że juz wszystko odnośnie c650 jest wyjaśnione a tu taka niespodzianka
 

Doczu

New member
Dobrzy ludzie need help.
Dwie sprawy
Po pierwsze mam soft 2004 który wgrałem jakimś magicznym sposobem (który wyczytałem tu na forum) zamiast któregoś z tych nowszych (chyba 3015), ale było to dawno i nie pamiętam jak sie to odbywało. Chciałbym sobie wgrać nowszy, ale online teraz nie wykrywa mi nic nowszego. Może ktoś pomóc jak się do takiej aktualizacji dobrać ?

Sprawa druga, to "zniknęło" mi DLNA. Nie wiem w jakich okolicznościach, ale zwyczajnie TV nie widzi mi plików z laptopa. Ustawienia w laptopie wydają się być OK, zapora nic nie blokuje, TV jest dodany w udostępnianiu. Podejrzewam ze stało się to po którejś aktualizacji Win7 i zdaje się WMP.
Ktoś ma jakiś pomysł ?
 

mover2002

New member
dziś odbyła się aktualizacja youtube i wyskoczył komunikat iż aplikacja działać będzie do końca kwietnia :( ostatnia aplikacja z której korzystam zostanie usunięta - super zakończenie roku :(
 

maniek224

New member
Witam. Jak uruchomić to Yahoo? Zainstalowałem, uruchomiłem i pisze aby zaktualizować aplikacje. Nigdzie tam nie można wejść to jak to zrobić? Bardzo proszę o pomoc
 

fenek

Member
Mam to samo. Odpala sie Yahoo ale niestety nie mozna sie poruszac po menu aplikacji etc. Moze komus wpadnie cos do glowy czemu niektorym uzytkownikom nie dziala.

TAPATALKNIETO
 
Do góry