Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

mirsie

Member
Rozmawiałem na czacie z dżentelmenem ze wsparcia Samsunga, to jakiś ich błąd serwera, który dotyczy starszych telewizorów z Internet TV. Jak stwierdził, "pracują nad rozwiązaniem problemu", choć pytany o jakieś terminy zasłonił się niewiedzą.
Nie spodziewali się że te telewizory jeszcze działają? Zapomnieli zaprogramować automatyczne awarie po blisko 4 latach użytkowania i stąd problem. Nowe produkty mają już wbudowaną funkcję psucia się po okresie gwarancji. Mam nadzieję, że nie każą wykonać aktualizacji firmware. Też mam ten problem na dwóch c650. Inne funkcje sieciowe działają.
 

Artek610

New member
W mnie od kilku dni to samo:sad:
I taka mała ciekawostka: wczoraj rano (sobota) internet działał normalnie i nawet obejrzałem jeden odcinek serialu na tvp vod. Niestety, potem znowu się popsuło.
 

Artek610

New member
W tej chwili działa :cool:
Pojawił się też nowy serwis z polskimi filmami: polvod. Niestety, u mnie filmy pojawiają się w małym okienku na samym środku ekranu. Nie wiem z czego to wynika, bo reklamy przed filmem (jak na razie w rozsądnej ilości 3 sztuk) są wyświetlane na całym ekranie.
 

Seba21

New member
Pisałem już o tym dawno temu: http://www.hdtv.com.pl/forum/1076387-post5314.html
Od tamtego czasu zauważyłem tyle więcej, że zawsze pierwsza reklama jest na całym ekranie, a od drugiej idzie w okienku - stąd film w okienku, bo bierze jakby ustawienia takie jak ostatnia reklama. Dodatkowo też teraz wiem, że trzeba wyłączyć film przyciskiem stop, bo jak wyłączymy tak jak w innych aplikacjach exitem czy return to się program często zawiesza. Pytałem się ich przez maila i napisali, że będą to naprawiać, zwrócili się do supportu Samsunga i proszą o cierpliwość. Było to prawie dwa miesiące temu. Znając życie to raczej już tego nie naprawią, ale o tym się dowiemy jak wyjdzie chociaż jedna aktualizacje tej aplikacji.
 

piechu

Member
Bez reklam
no właśnie od jakichś paru tygodni mam problem z iplexem. Wcześniej obraz był wyświetlany na całym ekranie a teraz są wyświetlane w małym okienku na środku. W czym może tkwić problem?
 

Seba21

New member
W czym może tkwić problem? W telewizorze. W wielu aplikacjach które dobrze działają na Smart TV, na naszych Internet@tv jest problem, bo stają się coraz mniej kompatybilne, dlatego pewnie nie mamy Vod.pl, Radio Zet, HBO GO itp. był problem z nową Iplą, więc przywrócili starą, bo nie dali rady naprawić, nie działają kanały na Vimeo, teraz też problem z Iplexem, a twórcy programów muszą się właśnie zwracać do Samsunga, bo sami już nie potrafią naprawić aplikacji. Vod TVP też zaczyna szwankować i coraz częściej albo cały czas wczytuje, albo pokazuje brak połączenia. To się kiedyś też nie zdarzało. Coraz więcej widżetów się sypie. Dostałem dziś info, że na Samsung apps dali aktualizację POLVOD. Na razie jej jeszcze nie ma w, ale zobaczymy czy w 2-3 dni się pojawi możliwość jej pobrania.
 
Ostatnia edycja:

piechu

Member
Bez reklam
No to słabo. Najlepiej byłoby wymienić telewizor ale jak na złość oprócz prawdopodobnych problemów z inwerterem od jakiegoś roku (gdy włączam tv obraz jest przyciemniony, muszę zmienić kanał aby obraz się rozjaśnił) szajsung po 4 latach nadal nie chce się zepsuć :/ ;)
 
Ostatnia edycja:

Artek610

New member
W jakim sensie jest dostępne? U mnie wciąż stara wersja, a powinna już być od kilku dni aktualizacja.
Może w sensie, że działa na pełnym ekranie? U mnie od wczoraj filmy nie wyświetlają się w okienku (nie ma tez reklam) mimo, że tak jak piszesz program nie został zaktualizowany.

Wysłane przy użyciu Tapatalka.
 

B@nita

New member
Działa wam iplex? U mnie po włączeniu pokazuje pasek odtwarzania i stoi i nic się nie dzieje.
I tak przy okazji,wie ktoś czy będziemy mieć normalny player(tvn) jak dawniej czy pozostaną dla nas tylko stare śmieci sprzed lat?Player plus nawet na stronie jest ciągle w fazie testów...
 

rewaczek

New member
Może w sensie, że działa na pełnym ekranie? U mnie od wczoraj filmy nie wyświetlają się w okienku (nie ma tez reklam) mimo, że tak jak piszesz program nie został zaktualizowany.

Wysłane przy użyciu Tapatalka.
z ipla tez wala nie ma nowych chłopaków do wzięcia a nowszych modelach sa zapomnieli już o C650 a to jedne z najlepszych jakie wyszły
 

B@nita

New member
U mnie iplex w ogóle nie wyświetla,jak dla mnie jest to celowe działanie samsunga.Następny tv to już na pewno nie będzie samsung.Ciągłe problemy z aplikacjami internetowymi i do tego częste awarie tv tej marki.U mnie jak na razie działa ale też jest problem jak u kolegi wyżej z inwerterem,czasem zdarza się że po włączeniu jest ciemny obraz i dopiero przełączenie kanału powoduje powrót do normy.
 
Do góry