Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

SMAUG

New member
Sądze ze to nieprawdą . Le40C650 chodzą po 1200 - 1300 zł. Może dlatego że mają lepszy obraz niż wiele nowych modeli Samsunga np 6400/6500
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Sądze ze to nieprawdą . Le40C650 chodzą po 1200 - 1300 zł. Może dlatego że mają lepszy obraz niż wiele nowych modeli Samsunga np 6400/6500

To moze i ja swojego wystawie ;)


Zreszta widze tylko jedna oferte za 1299zl z niedzialajacym pilotem. Zenada. 20zl i bylby nowy pilot.
 
Ostatnia edycja:

Jann

New member
Czy u Was również występuje błąd w aplikacji TVN PLAYER, który polega na wyświetlaniu komunikatu:"wystąpił błąd z siecią" podczas oglądania materiałów?

Po komunikacie aplikacja wraca do głównego menu, a głos nadal działa ale obrazu nie ma...

Mam najnowszy soft ze strony samsunga.
 

fenek

Member
Koledzy rozbudowałem dzisiaj domową sieć o router:

TL-WR1043ND - Witamy na stronie TP-LINK

do niego wpiąłem dysk zewnętrzny Samsunga. Na laptopie ładnie wszystko widzi z tego dysku filmy, muzyke, zdjecia. Wszystko mogę kopiować usuwać etc.

Problem pojawia się na TV 40C650 a mianowicie:
- telewizor widzi katalogi na tym dysku i pliki w nich, ale gdy już chcemy np. odtworzyć jakiś film to pojawia się problem i wyskakuje komunikat "nieobsługiwany format pliku".



20c5c7ad3c9ad.jpg.html




-dodam, że ten plik normalnie tv odtwarza jak podepnę dysk zewnętrzny bezpośrednio do tv.

Miał ktoś może podobnie?? Albo wie jak to rozwiązać. Ten router kupuwałem właśnie po to żeby korzystać z dysku sieciowego a tu narazie lipa na tym modelu tv.
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Może jakiś alternatywny soft co będzie wspierał DLNA, bez tego po lanie nic nie ruszy!!!!!
 

fenek

Member
Próbowałem ten media serwer ale efekt jest ten sam. Z komputera pliki odtwarza a z dysku nie chce przy tej samej konfiguracji serwera.
 

fenek

Member
Dokładnie tak mam zrobione i na lapku normalnie odtwarzam pliki z dysku wpietego w router. Ale już na TV ich nie odtwarza pomimo że je widzi. Tu leży problem
 
Do góry