Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

Zibowski

New member
Szarpanie obrazu.

Czy zauważyliście, czy macie podobny problem ,ze po ostatniej aktualizacji [Wersja 1201.6] widoczny jest brak płynności. Szczególnie to występuje na Supertenis, ale i innych kanałach.
 

spark33

New member
Witam. Mam pytanie do posiadaczy 65ks9500. Chodzi mi o odległość od otworów do montażu uchwytu ściennego do dolnej i górnej krawędzi telewizora. Z góry dziękuję za info.
 

andrzeej

Member
A czy jest możliwość aby mieć kanały z tv naziemnej i kanały z satelity jednocześnie? Gdy chce wyszukać to jest do wyboru albo naziemna albo sat.

Druga sprawa zacząłem oglądać The Defenders i podczas jednej ze scen gdy żarówka miga i raz jest ciemno raz jasna na żółtej ścianie tworzą sie takie poświaty nagrałem to(link niżej) jeśli ktoś będzie to oglądał to możne sprawi czy tez tak ma czy to u mnie tylko.

https://www.youtube.com/watch?v=x4I9AfSf6Eg (odcinek pierwszy 40 min)
 
Ostatnia edycja:

off

New member
Hej,

mam dziwny problem. Dziś rano mój KS7000 nie chce się włączyć. Przez chwilę myślałem, że to może baterie w pilocie, więc je zmieniłem i objawy są takie:
1. Po naciśnięciu guzika POWER na pilocie (miga na nim dioda) reaguje dioda na TV i też miga, ale ekran i logo SAMSUNG pozostają niewzruszone.
2. Po naciśnięciu guzika POWER na obudowie TV miga na nim dioda, ale ekran i logo SAMSUNG także pozostają niewzruszone.

Wczoraj wyłączyłem normalnie TV, nic się nie działo, wszystko zamknęło się jak co dzień. Kilka dni temu zrobiła mi się akutalizacja softu.

mam to samo w nowym ue55mu7052, znalazles rozwiazanie?
 

pietas

New member
A czy jest możliwość aby mieć kanały z tv naziemnej i kanały z satelity jednocześnie? Gdy chce wyszukać to jest do wyboru albo naziemna albo sat.

Druga sprawa zacząłem oglądać The Defenders i podczas jednej ze scen gdy żarówka miga i raz jest ciemno raz jasna na żółtej ścianie tworzą sie takie poświaty nagrałem to(link niżej) jeśli ktoś będzie to oglądał to możne sprawi czy tez tak ma czy to u mnie tylko.

https://www.youtube.com/watch?v=x4I9AfSf6Eg (odcinek pierwszy 40 min)


nie przejmuj się ja też mam to samo na ks 7000 , to wina źródła

później tez widzę jest
 

morlinek92

New member
Czy jest możliwość ustawienia timera aby TV sam wyłączył się np. po 30 min.? Nigdzie nie mogę doszukać się takiej opcji, a byłaby przydatna.
Może jakaś apka?
 

fausto1

New member
Bez reklam
W ustawieniach jest

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
d0c8b8837a829740d3532ba94e1cc4e1.jpg
 

Herus

Member
Jako, że mam 55' KS7500 i za jakiś czas będę się przeprowadzał do nowego mieszkania to zastanawiam się czy go powiesić czy postawić na stoliku. Na jakiej wysokości Wy macie TV?
Zastanawiałem się nad 45cm stolikiem, ale po zobaczeniu zdjęcia z poprzedniego posta zastanawiam się nad powieszeniem. Odległość od TV to ok 3m.


@fausto1 - on jest pochylony?
 
Ostatnia edycja:

Kasio

Member
Ja zamontowałem na wysokości 77cm od podłogi (dolna krawędź TV 65"),moja dupa siedzi na wysokości 40cm ,poprzedni TV tez tak miałem i dla mnie jest OK.
 

fausto1

New member
Bez reklam
Jako, że mam 55' KS7500 i za jakiś czas będę się przeprowadzał do nowego mieszkania to zastanawiam się czy go powiesić czy postawić na stoliku. Na jakiej wysokości Wy macie TV?
Zastanawiałem się nad 45cm stolikiem, ale po zobaczeniu zdjęcia z poprzedniego posta zastanawiam się nad powieszeniem. Odległość od TV to ok 3m.


@fausto1 - on jest pochylony?
Tak ma regulację pochylu

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry