Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

gapa13

New member
Teli jest super . W 4 K wszystko idealnie bez żadnych przyciąć .Jedyny mały minus do nie równe podświetlenie widoczne na czarnym ekranie .

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

fausto1

New member
Bez reklam
Akurat potrzebuje do 65 cali uchwyt

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
dbe2ec0ade1ea43bd12dea2a24713825.jpg
 
Ostatnia edycja:

gapa13

New member
Nie to że robię reklamę ale jest ok .Sporo śrub .Poziomica ułatwia montaż .Wykonanie też . Jestem zadowolony .

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

ernet

Active member
Bez reklam
Czy komuś zawiesił się już telewizor na Netflix'e ? Co ciekawe reszta w tym czasie ( internet, Youtube ) działały bez problemu. Tylko wtyczka z prądu Netflix'a ożywiła ponownie :)
 

v1sioN

New member
Pytanie do posiadaczy KS9500. W jaki sposób odpalić tryb serwisowy? Kombinacja 4 klawiszy nie uruchamia telewizora w tym trybie. Na każdym innym samsungu działa, tutaj nie mogę odpalić.
 

gapa13

New member
Nie za bardzo pomogę teraz ale na 100 % się da bo odpaliłem u siebie .Tv z UK i udało mi też się zmienić region .Jak nikt nie pomoże to po urlopie zajrzę do kompa.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Kasio

Member
Na jakich ustawieniach oglądacie filmy w Hdr?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

ustawienia fabryczne z tym że:
Ostrość: 60
Czysty obraz cyfrowy OFF
Kontrast Dyn. OFF lub średni (w zależności od filmu) np:passengers lepiej wygląda z kontrastem dynamicznym ustawionym na Średni.

ale osobiście wole bardziej "dynamiczne" kolory,czasami wydaje mi się że lepiej wygląda zwykły film 8bit z włączona opcja HDR niż 10Bit HDR,ale to może z tego powodu że od lat fotografuje w technice HDR i już się przyzwyczaiłem do dużego kontrastu kolorów.
 

bozar

New member
Hej,

mam dziwny problem. Dziś rano mój KS7000 nie chce się włączyć. Przez chwilę myślałem, że to może baterie w pilocie, więc je zmieniłem i objawy są takie:
1. Po naciśnięciu guzika POWER na pilocie (miga na nim dioda) reaguje dioda na TV i też miga, ale ekran i logo SAMSUNG pozostają niewzruszone.
2. Po naciśnięciu guzika POWER na obudowie TV miga na nim dioda, ale ekran i logo SAMSUNG także pozostają niewzruszone.

Wczoraj wyłączyłem normalnie TV, nic się nie działo, wszystko zamknęło się jak co dzień. Kilka dni temu zrobiła mi się akutalizacja softu.
 

zzabek

Member
Hej,

mam dziwny problem. Dziś rano mój KS7000 nie chce się włączyć. Przez chwilę myślałem, że to może baterie w pilocie, więc je zmieniłem i objawy są takie:
1. Po naciśnięciu guzika POWER na pilocie (miga na nim dioda) reaguje dioda na TV i też miga, ale ekran i logo SAMSUNG pozostają niewzruszone.
2. Po naciśnięciu guzika POWER na obudowie TV miga na nim dioda, ale ekran i logo SAMSUNG także pozostają niewzruszone.

Wczoraj wyłączyłem normalnie TV, nic się nie działo, wszystko zamknęło się jak co dzień. Kilka dni temu zrobiła mi się akutalizacja softu.
Robiłeś twardy reset.....czyli wtyczka z prądu?
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Witam Panowie.Mam pytanie odnośnie samunga ks9500.Ile kosztował 65 calowy jak wszedł na rynek wiem że to model z 2016 .Chciałem poczekac i kupić sony xe 9005 ale wyczytuje że wcale nie sa takie fajne i coraz więcej awari a ten samsung to podobno niezły jest i nadal go można kupić na stronie producenta za 9,5k.Nie chcialem curvet ale trudno.
 
Do góry