Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

RHJG

New member
Bez reklam
Cholera ciężko coś doradzić bo można zetrzeć powłokę na amen....być może już masz starte ? Są zawsze w tym samym miejscu ? Spróbuj tym płynem lub innym do obiektywów,tam powłoka jest bardzo cieńka i skoro tam działa to i na TV powinna.U siebie po kredkach wyczyściłem,nie wiem od czego są te plamy u Ciebie ?
 

Andy33

New member
Witam wszystkich!zakupilem 49 ks 7000 jakies 4 miesiace temu...wiadomo jak jest u mnie wymieniano juz 2 matryce z powodu bad pixeli i jakis tam zabrudzen.Serwisant byl w wielkim szoku jak po zalozeniu nowej z miejsca znalazlem mu bad pixela. Po 2 wymianie na razie dziala ok. Jesli chodzi o obudowy to na razie spokojnie nic sie nie dzieje. A co do czyszczenia tv z plam i odcisow palcow to wykorzystuje pronto electronics i jest syper,zadnych zabrudzen.
 

4kAmator

New member
Panowie, poleci ktoś jakąś działającą z tym tv klawę bluetooth?? touchpad mile widziany :)
Pokażcie co macie.
Dodatkowe pytanko: ma znaczenie w które gnoazdo hdmi w oneconnect podpinam ps4 czy deko nc+ ??
 

Aksel

Member
Microfibra z którym włosem dwie sztuki, do tego woda demineralizowana.
Wpierw jedziemy 1/3 ekranu mocno zmoczoną szmatą, szybko zanim wyschnie wycieramy drugą suchą.
To jedyny sposób jaki u mnie działał.
 

magiks33

Member
Na fw 1160 dodali chyba jakieś kodeki dzwięku bo miałem bajkę o sekretnym życiu zwierzaków domowych ok40gb i jak odpalałem z usb to bez dzwięku z komunikatem -brak obsługiwanego formatu.A teraz córka ucieszona bo bajka z dzwiękiem
 

Wesley1

Member
Bez reklam
Cyfrowy Polsat - jak nagrać coś na dysk zewnętrzny pomijając dekoder?
I jeszcze jedno:
Czy można np nagrać na dysk materiał puszczony z BD?
 

pebe86

Member
Bez reklam
Panowie- kupiłem na alledrogo piankę do czyszczenia lcd Tracera (piankę- nie płyn!) i udało mi się domyć te smugi.
Zaznaczam jednak, że u mnie problemem nie były tłuste odciski palców, a niebiesko-fioletowe smugi (zacieki) po wcześniejszym czyszczeniu.
Także warto zaryzykować, zapłaciłem z dostawą ok. 20 zł.

Wcześniej kupiłem w Euro jakiś specjalny płyn, ale do niczego się nie nadaje. Efekt po myciu jeszcze gorszy niż przed :)
A piankę mogę polecić. Przynajmniej u mnie sprostała zadaniu.
 

mastachaz

New member
Cholera ciężko coś doradzić bo można zetrzeć powłokę na amen....być może już masz starte ? Są zawsze w tym samym miejscu ? Spróbuj tym płynem lub innym do obiektywów,tam powłoka jest bardzo cieńka i skoro tam działa to i na TV powinna.U siebie po kredkach wyczyściłem,nie wiem od czego są te plamy u Ciebie ?

zona uciapała tv tłustym jogurtem , prysnoł jej jakoś nie wiem jak to się dzieje haha :D

pojawiło się to jak przetarłem tv mokrą szmatką.

te plamy widac jedynie pod swiatlo sloneczne.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam masz rację powinien być osobny wątek,bo temat wbrew pozorom jak widać jest dla wielu użytkowników ważny....Tym bardziej,że uszkodzić powłokę jest stosunkowo łatwo jak używa się chemi,czy innych wynalazków.
 

rooland

New member
Siema,

posiadam dekoder z nc+ sagemcom dsiw74. Telewizor nie był w stanie samemu rozpoznać dekodera ale po wpisaniu z palca ruszyło przełączanie kanałów z jednym problemem. Jak mówię do pilota aby przerzucił przykładowo na kanał 25 to przełączy ale przy okazji pojawia się ta tabelka z wyborem kanałów (tak jakbym nacisnął na pilocie na środek) i żeby sięteog pozbyć muszę zjechać w dół używając smart pilota na kanał 25 i nacisnąć ok. Bo jak nacisnę znaczek wstecz to cofnie mi do ostatnio oglądanego ... Miał ktoś taki problem i go rozwiązał ?
 

Wesley1

Member
Bez reklam
A ja po raz kolejny zpytam:
Cyfrowy Polsat - jak nagrać coś na dysk zewnętrzny pomijając dekoder?
I jeszcze jedno:
Czy można np nagrać na dysk materiał puszczony z BD?
 

Aerofan

Member
A jakie macie ustawienia w trybie standardowym i film? jakie ustawienia motion plus ?

Chyba każdy powinien sobie ustawić indywidualnie według upodobań, uwzględniając źródło, natężenie i temperaturę światła wokół odbiornika ? Chyba, że mówisz o ustawieniach pokalibracyjnych, uwzględniających precyzyjną regulację RGB, punktu czerni, temperaturę bieli itp. ? Ale przecież to tylko telewizor, z multum różnych źródeł sygnału, a nie monitor do obróbki grafiki ?
 

morlinek92

New member
Panowie, poleci ktoś jakąś działającą z tym tv klawę bluetooth?? touchpad mile widziany :)
Pokażcie co macie.
Dodatkowe pytanko: ma znaczenie w które gnoazdo hdmi w oneconnect podpinam ps4 czy deko nc+ ??

Mam taką: Logitech k400 plus CZARNA
Testowałem również: MICROSOFT ALL-IN-ONE MEDIA CZARNA

Ogólnie lipa jeżeli chodzi o klawisze funkcyjne, nie każde działają lub mają trochę inną funkcje niż powinny. Regulacja dźwięku z klawy przy pomocy dedykowanych przycisków nie działa.
Wbudowana apka YouTube nie obsługuje touchpada tak mi się wydaje, bo chciałem sprawdzić ale aplikacja się chyba zepsuła - mam tylko szare tło na całym ekranie.
Poza tym przy www bardzo pożyteczne.

Jeżeli teraz miałbym możliwość wyboru wybrałbym Microsoftowa.
 
Do góry