Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

pietas

New member
Czy ma ktoś problem z losowym wyłączaniem się TV? Zwykle 5-15 minut po włączeniu, dzisiaj po godzinie na youtube. TV przełacza się w standby i od razu wyłacza dysk pod USB (zwykle dysk sie wyłacza po kilkunastu sekundach, słychac wtedy klik) Po wlaczeniu startuje dluzej, jakby ladowal sobie wszystko od nowa.
Byc moze dzieje sie to od momentu wgrania softu 1160. Na razie zmienilem dysk na pendrive i testuje czy nie ma to zwiazku.
Witam przywróć ustawienia fabryczne tv ustawienia/system/pomoc techniczna/reset do fabrycznych jakoś tak nie powiem dokładnie bo mam tv na serwisie wtycreset wwtyczkowy nic nie da...
 

Wesley1

Member
Bez reklam
To dlatego, że czasami nie do końca chowa się to "podręczne" menu. U mnie też czasami się wiesza i jedna linia świeci się na biało.
 

4kAmator

New member
Cześć panowie. Dziś kupuję 55ks7000. Mam wielką prośbę. Powiedzcie na co zwrócić szczególną uwagę przed zakupem (oczywiście poza badpixelami i obudową) ??
Mogę prosić o jakoeś linki do jakiegoś materiału z testem na pendraka?? Będę wdzięczny za wszystkie wskazówki tutaj lub na pw.
Mam nadzieję, że dokonałem dobrego wyboru. Pozdrawiam !
 

maniek530

Banned
Cześć panowie. Dziś kupuję 55ks7000. Mam wielką prośbę. Powiedzcie na co zwrócić szczególną uwagę przed zakupem (oczywiście poza badpixelami i obudową) ??
Mogę prosić o jakoeś linki do jakiegoś materiału z testem na pendraka?? Będę wdzięczny za wszystkie wskazówki tutaj lub na pw.
Mam nadzieję, że dokonałem dobrego wyboru. Pozdrawiam !

Sprawdź tylko to co napisałeś - pixele + obudowa - reszta jest ok i można w ciemno brać ;)
 

pepka

Member
Bez reklam
Pytanie czy nie lepiej zamówić "przez internet"? Pixele i obudowę w sklepie sprawdzisz, z podświetlaniem i resztą już gorzej ;)
 

fausto1

New member
Bez reklam
Jutro wkoncu przywozi kurier mojego 65ks700o za 6800 z media markt. Musialem czekac tydzien gdyz odsylalem swojego xd8505 na magazyn euro rtv i dopiero dzis zwrocili kase. W media jest plus taki ze jest 30 dni i mozna zwrocic w kazdym markecie :)

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

4kAmator

New member
pepka: zamówiłem przez internet, odbieram tylko osobiście w sklepie dziś ;)
maniek530: zdecydowałem się jednak na tego, zamiast 60"co gadaliśmy. Mam nadzieję, że nie będę miał z nim problemów :)

Te testowe materiały skąd wziąć na penla?? Pen wgl we favie czy w ntfs zprzygotować?? :p
 

orzecho

New member
Jutro wkoncu przywozi kurier mojego 65ks700o za 6800 z media markt. Musialem czekac tydzien gdyz odsylalem swojego xd8505 na magazyn euro rtv i dopiero dzis zwrocili kase. W media jest plus taki ze jest 30 dni i mozna zwrocic w kazdym markecie :)

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
Kupiłeś w tej promocji - minus 15% tak?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

dziadek266

New member
Cześć panowie. Dziś kupuję 55ks7000. Mam wielką prośbę. Powiedzcie na co zwrócić szczególną uwagę przed zakupem (oczywiście poza badpixelami i obudową) ??
Mogę prosić o jakoeś linki do jakiegoś materiału z testem na pendraka?? Będę wdzięczny za wszystkie wskazówki tutaj lub na pw.
Mam nadzieję, że dokonałem dobrego wyboru. Pozdrawiam !

Wyślij mi adres maila na priv, prześlę Ci plansze z kolorami do sprawdzenia pixeli.
 

4kAmator

New member
Dziękuję, znalazłem w sieci sporo plansz i filmów na testy. Zgrałem na pena i git, nie zauważyłem nic niepokojącego.
55ks7000 już wisi na ścianie w domku :)
Te demka w 4k z yt miazga.... Do teraz zbieram z podłogi szczękę :D
W porównaniu z poprzednikiem-50h6400 przepaść ogromna :D
Byłbym wdzięczny za jakieś ustawienia (domowa,darmowa kalibracja) :D
 
Ostatnia edycja:

dziadek266

New member
Dziękuję, znalazłem w sieci sporo plansz i filmów na testy. Zgrałem na pena i git, nie zauważyłem nic niepokojącego.
55ks7000 już wisi na ścianie w domku :)
Te demka w 4k z yt miazga.... Do teraz zbieram z podłogi szczękę :D
W porównaniu z poprzednikiem-50h6400 przepaść ogromna :D
Byłbym wdzięczny za jakieś ustawienia (domowa,darmowa kalibracja) :D

Popatz na to:
https://www.avforums.com/threads/sa...-reviewers-recommended-best-settings.2033760/
 

JasiQ87

New member
zazdroszcze wam panowie ja tyle czekalem na promocje 60 cali ze teraz obudzilem sie z reka w nocniku ale ceny 6500 to delikatnie mowiac są nie akceptowalne :p nie macie info o zadnych promocjach?:)
 

gret

New member
Ostatnia edycja:

JasiQ87

New member
Ja bym zadzwonil i moze niech ktos z serwisu to zobaczy :) wybralem ten model ale tak mnie denerwuje ze za tyle pieniedzy pojawiala sie takie rzeczy :)
 

ernet

Active member
Bez reklam
Tak przy okzaji... ostatnio pokazała się aktualizacja, numer z końcówką ..60. czy coś nowego wniosła- nie sprawdzałem.
 
Do góry