Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

Felix

New member
Tutaj sprzeczne informacje w temacie były zapodane na przestrzeni wielu stron.

Jedna osoba pisała, że Samsung reaguje dopiero przy 10 badpixelach, a inna osoba pisała, że nawet 1 badpixel jest podstawą reklamacji (serwisu).

Co do Twojej sytuacji to możesz spróbować delikatnie dołączoną ściereczką masować miejsce badpixela.

Nie wiem czy te filmiki 'naprawiające' faktycznie działają, ale zaraz po zakupie miałem tylko 1 badpixel, ok, olałem sprawę, 2 dni później włączyłem plansze i widziałem 3-4 takie ledwo widoczne badpixele. Uruchomiłem ten program i został tylko ten jeden, który od początku widziałem, tamte wchłonęły się, ale równie dobrze filmik mógł nie mieć z tym nic wspólnego.

To włączałem w każdym bądź razie:
https://www.youtube.com/watch?v=GQBz4khU_ck
 

qwerty123321

New member
ok dzieki za info - sprawdze.

szkoda ze kraza rozne historie czy moga byc bad pixele czy nie
oraz czy mozna wchodzi do ms czy nie mozna - tak zeby nie stracic gwarancji
 

_Holdfast1_

New member
A ja mam pytanie odnośnie czytania filmów z usb jak mam taki format ( tytuł filmu.1080p.WEB-DL.AAC2.0.H264-Ralf.DeiX ) to jest ok tv czyta film z pen drive natomiast takiego formatu jak ( tytuł filmu.UNRATED.720p.BDRip.x264.AC3-MiNS
Czy może mi ktoś powiedzieć czym to się różni i dlaczego jeden format tv czyta a inny nie i jak ewentualnie to zmienić ? Kino domowe które mam czyta oba formaty bez problemu natomiast tv nie.
 
Ostatnia edycja:

dunker

New member
Po wieszony w końcu kominek w 4k z You tube wymiata
4eab13e10017a2f2813763a217dbefa4.jpg
4ee58bf10dfe2974961a5eabc2526d7c.jpg



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

MrSadistic

New member
Jeśli chodzi o mocowanie ścienne to kupiłem w Neo net i jestem zadowolony. Troszkę trzeba było zrobić sztukaterie przy podkładkach ale ważne że wisi. :)
 

Attachments

  • 20161224_154208-1008x756.jpg
    20161224_154208-1008x756.jpg
    211,3 KB · Wyś: 57
Ostatnia edycja:

Felix

New member
Nie wiem czy to planowo czy jakiś błąd, ale KS7000 49" w Euro najtaniej jak widziałem dotychczas i to ze znaczną różnicą..

Samsung SUHD UE49KS7000S - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

3750 zł

Do tego Soundbara można dobrać taniej nieco.

Uważajcie jednak na odbiór w sklepie, ponieważ nawet przy zamówieniu internetowym jest to tak naprawdę zakup w sklepie, ponieważ internetowo robicie tylko rezerwację więc bez pomocy rzecznika praw konsumenta prawdopodobnie nikt wam na rękę nie pójdzie i nie zwrócicie z powodu 'nie podoba mi się' czy innego mało istotnego.
 
Do góry