Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

Aksel

Member
Mi obudowa zaczęła odchodzić po paru tygodniach. Na początku chyba u każdego jest OK.
Odnośnie hdmi 2.0 zerknij sobie tutaj:
https://pl.wikipedia.org/wiki/HDMI

Dodam jeszcze że te TV mają matryce UHD, a nie 4K. Telewizory 4K mają matrycę 1.9:1

Tymczasem problemów ciąg dalszy, do wszystkiego dołączył pilot.
Już wcześniej jak chciałem go używać po nocy to potrafił się na dzień dobry zawiesić tak że nie reagował przez kilkanaście sekund. Dziś dopiero wyjęcie baterii i wsadzenie ponownie odblokowało jego działanie.

Zastanawiam się również jak to jest że raz tv się włącza wraz z startem komputera a raz nie...
 
Ostatnia edycja:

dunker

New member
Mam pytanko odnośnie uchwytu pod 65 cali . Ściana na której będzie wisiał tv do cegła na niej gips karton .Czy mocować bezpośrednio przez gips karton czy wyciąć dziurę i bezpośrednio do cegly przy wiercić ?
 

dunker

New member
No ja też wolę w cegłę wiercić tylko przeraża mnie jak wytne gips karton że będzie to brzydko wyglądało


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

rafaell68

Member
Myślę że jak kupisz odpowiednio długie kołki to uchwyt bedzie wisiał na ścianie z cegieł. Może nie trzeba wycinać nic w regipsie. Daj foto.
 

dunker

New member
Kupiłem z polecenia jakieś śruby Rigifix M6 Anchor. Jeszcze nie zacząłem także zdjęć nie mam. Czytałem że jakieś deski jeszcze podkladaja pierw


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Ostatnia edycja:

dunker

New member
Ja juz zamówiłem wieszak. Cały sprzęt amplituner bluray itd mam fajną szawke na to także taka podstawka na odtwarzacz nie potrzebna
b38f8d5c79cb6ad48f93edcd8afcd8d8.jpg



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Maniek32

New member
Witam.
Panowie mam takie pytanie odnośnie stopek telewizora (według mnie bardzo idiotyczne rozwiązanie, kto wpadł na taki głupi pomysł aby umieścić je na krawędziach), wyczytałem gdzieś że telewizor posiada drugie miejsce do ich przytwierdzenia bliżej środka telewizora, czy ktoś z użytkowników może potwierdzić czy takowe istnieją. Bardzo podoba mi się ten telewizor i po przeczytaniu kilku recenzji i ocen użytkowników po nowym roku chciałbym sobie go sprawić ale koniecznie musi stać na stopkach bo w pokoju w którym chcę go oglądać nie mam możliwości powieszenia go na ścianie a i szeroki stolik ze względu na rozmiary pokoju też nie wchodzi w grę. Obecnie mam stolik na 78 cm i taki chciałbym pozostawić.
Niestety mieszkam w niewielkim mieście i żaden sklep nie posiada go na stanie żebym mógł sprawdzić osobiście.
 

Maniek32

New member
W Samsungu nie ma chyba możliwości zmiany szerokości podstawy/stopek. Taki "bajer" jest w Panasonicu...

Troche mnie zmartwiłeś tą informacją, KS 8000 rozwiązał by problem ale jest dużo droższy, ciekawe co wymyślą w 2017, chociaż czekać pół roku na nowe modele? troche ciężko jak człowiek się najara na nowy nabytek.
 

barburian

New member
Bez reklam
Myślę że warto poczekać z zakupem. Na CES 2017 pojawi się wiele nowości i to przełomowych jeśli chodzi o telewizory. Modele telewizorów z 2016 roku pewnie jeszcze trochę potanieją .
 

morgon79

New member
Witam.
Panowie mam takie pytanie odnośnie stopek telewizora (według mnie bardzo idiotyczne rozwiązanie, kto wpadł na taki głupi pomysł aby umieścić je na krawędziach), wyczytałem gdzieś że telewizor posiada drugie miejsce do ich przytwierdzenia bliżej środka telewizora, czy ktoś z użytkowników może potwierdzić czy takowe istnieją. Bardzo podoba mi się ten telewizor i po przeczytaniu kilku recenzji i ocen użytkowników po nowym roku chciałbym sobie go sprawić ale koniecznie musi stać na stopkach bo w pokoju w którym chcę go oglądać nie mam możliwości powieszenia go na ścianie a i szeroki stolik ze względu na rozmiary pokoju też nie wchodzi w grę. Obecnie mam stolik na 78 cm i taki chciałbym pozostawić.
Niestety mieszkam w niewielkim mieście i żaden sklep nie posiada go na stanie żebym mógł sprawdzić osobiście.
Mam 55KS7000 i ma on tylko jedną parę otworów na nóżki. Natomiast z tego co pamiętam, w instrukcji montażu było napisane, że większe modele mają dodatkowy, wewnętrzny, zestaw otworów. Niestety nie pamiętam czy model 60'' już to posiadał, czy chodziło o 65''.
 

qwerty123321

New member
witam

panowie odebralem wczoraj 49ks7000s. na zielonym tle znalazlem 3 bad pixele - niestety nie mieli innego egzemplarza wiec musialem wziasc ten ktory byl. czy moge go reklamowac przez infolinie ? serwis mi powiedzial, ze nie bo bad pixele moga byc ...
w MS sklep nie wejdzie bo dostal info od serwisu ze proba wejscia = utrata gwarancji. Co robic ?
 

qwerty123321

New member
czy to istotne z jakiej odleglosci je widze ?

czy w samochodzie jak masz ryse na lakierze to jest istotne czy ja widzisz z 3 metrow czy musisz stanac pod odpowiednim katem ?

pytanie przyszlosciowe:
czy nierownomierne podswietlenie tez mozna reklamowac ?
 
Do góry