Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

impressa88

New member
Spokojnie mozna kupić śruby 8x45 jak masz uciąć 8x50 a dwa nie ma potrzeby montować jakiś ekstra utwardzonanych tylko zwykłe o twardości 8.8 przecież tv nie jest konstrukcją który będzie obciążona ekstrymalnie jak konstrukcja dźwigu

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

sturnus

New member
Również mialem problem lecz w zakupionym wieszaku byl komplet roznych srub i dystansow. Udalo sie dobrac, lecz góra inne, doł inne - ale wisi;]
 

rafaell68

Member
Właśnie czekam na KS7000 i zastanawiam się nad podłączeniem. TV wisi i mam korytko w ścianie. Wieszak jest uchylny. Kabel zasilający w H6400 musiałem wymienić bo seryjny był za krótki. Coś mi mówi że ten One Connect też będzie za krótki.

EDIT: Na allegro 3m kabel 200 zł.
 

Rooofie

New member
Witam,

Od dzisiaj posiadam 60 calowy KS7000 i mam pewien problem.

W jaki sposób mogę uruchomić TRYB GRY po podłączeniu telewizora do PC?

Również mam problem z edycją wyglądu obraz po podłączeniu do PC, większość opcji jest zablokowana - to normalne?
 
Ostatnia edycja:

odoja

New member
Co do wykonania Sony XD9305, to nie ma aż tak kolorowo, ludzie na sąsiednim forum zgłaszali "krzywą" - wygiętą obudowę. Zdjęcia robione były z boku TV.

Mi się taki trafił i ewidentnie nie powinien przejść dalej poza kontrole jakości...ale wymienili mi na nowy i wszystko śmiga cacy. Babole się trafiają teraz zewsząd.
 

Ja-rec

New member
Ludzie powiedzcie mi jak ja się mam przekonać do Samsungs. Wcześniej zamówiony ks7000 zwrócony( odstająca obudowa), dziś po negocjacji fajna cena i 4 lata gwarancji w salonie Samsung. Stwierdziłem że mogę wydać nawet 7000zł byle miał do 50 cali. Szczęśliwy idę do salonu, a tu po rozpakowaniu co: obudowa odstaje w lewym dolnym rogu i nie zatrzaskuje się:-( jakaś porażka, w czwartek ma przyjść nowy model ale już zaczynam wątpić w tą markę mimo iż nie zacząłem jej jeszcze użytkować. Sam już nie wiem czy nie lepiej wrócić do 1 typu, tzn. Sony 49xd83, niestety IPS, ale przy oglądaniu przy oświetleniu aż tak wielkiego znaczenie chyba nie będzie. Ma ktoś jeszcze jakieś innej opcje na fajny, solidny tv do 50 cali???
 

cezary69

New member
Bez reklam
Ludzie powiedzcie mi jak ja się mam przekonać do Samsungs. Wcześniej zamówiony ks7000 zwrócony( odstająca obudowa), dziś po negocjacji fajna cena i 4 lata gwarancji w salonie Samsung. Stwierdziłem że mogę wydać nawet 7000zł byle miał do 50 cali. Szczęśliwy idę do salonu, a tu po rozpakowaniu co: obudowa odstaje w lewym dolnym rogu i nie zatrzaskuje się:-( jakaś porażka, w czwartek ma przyjść nowy model ale już zaczynam wątpić w tą markę mimo iż nie zacząłem jej jeszcze użytkować. Sam już nie wiem czy nie lepiej wrócić do 1 typu, tzn. Sony 49xd83, niestety IPS, ale przy oglądaniu przy oświetleniu aż tak wielkiego znaczenie chyba nie będzie. Ma ktoś jeszcze jakieś innej opcje na fajny, solidny tv do 50 cali???


Np. Panasonic DX750
 
Ludzie powiedzcie mi jak ja się mam przekonać do Samsungs. Wcześniej zamówiony ks7000 zwrócony( odstająca obudowa), dziś po negocjacji fajna cena i 4 lata gwarancji w salonie Samsung. Stwierdziłem że mogę wydać nawet 7000zł byle miał do 50 cali. Szczęśliwy idę do salonu, a tu po rozpakowaniu co: obudowa odstaje w lewym dolnym rogu i nie zatrzaskuje się:-( jakaś porażka, w czwartek ma przyjść nowy model ale już zaczynam wątpić w tą markę mimo iż nie zacząłem jej jeszcze użytkować. Sam już nie wiem czy nie lepiej wrócić do 1 typu, tzn. Sony 49xd83, niestety IPS, ale przy oglądaniu przy oświetleniu aż tak wielkiego znaczenie chyba nie będzie. Ma ktoś jeszcze jakieś innej opcje na fajny, solidny tv do 50 cali???
Popieram kolegę ks8000 ... nie rozumiem dlaczego wszyscy uparli się na ks7000 skoro taki badziew to chyba można dołożyć parę groszy i mieć wszystko ok zamiast tu psioczyć.... dobre wykonanie co roku to modele 8-9 .... strasznie nudny ten wątek w zasadzie tylko o obudowach i bad pikselach. ... [emoji24]

wytapane przez tapanie...
 

maniek530

Banned
Popieram kolegę ks8000 ... nie rozumiem dlaczego wszyscy uparli się na ks7000 skoro taki badziew to chyba można dołożyć parę groszy i mieć wszystko ok zamiast tu psioczyć.... dobre wykonanie co roku to modele 8-9 .... strasznie nudny ten wątek w zasadzie tylko o obudowach i bad pikselach. ... [emoji24]

wytapane przez tapanie...

nie tak kolorowo jest - naocznie widziałem w "S" ks8000 z odchodzącą ramką - aż sprzedawca się zdziwił :niewiem: jak mu pokazałem
problemem jest mocowanie obudowy - nie na śruby tylko plastikowe wczepy - ni ewiem na czym oszczędzali ???????????
 
Możemy już o czymś ciekawszym zacząć rozmawiać. ... juz wystarczy .... nie chcę być złośliwy ale w tv liczy się też coś innego poza obudową. ... jeśli lubisz jeździć po sklepach i oglądać obudowy. .. proszę bardzo ale już nam nie opowiadaj. ... wątek został wyczerpany. ...
Może zacznij opowiadać jak wrażenia z obrazu.... ustawień. .. dźwięku. ...

wytapane przez tapanie...
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
Sam

Możemy już o czymś ciekawszym zacząć rozmawiać. ... juz wystarczy

wytapane przez tapanie...


Dokładnie, niech admin przekaże ten link do Samsunga i może Samsung wyciągnie wnioski
co do swoich bubli telewizyjnych ( choć to mało prawdopodobne ) i trzeba zmienić temat, może niech zaczną się wypowiadać użytkownicy mega zadowoleni ....
 

maniek530

Banned
Możemy już o czymś ciekawszym zacząć rozmawiać. ... juz wystarczy .... nie chcę być złośliwy ale w tv liczy się też coś innego poza obudową. ...
Może zacznij opowiadać jak wrażenia z obrazu.... ustawień. .. dźwięku. ...

wytapane przez tapanie...

TV też jest "meblem" i niektórzy patrzą na efekt wizualny - to ważne tym bardziej jak taki tv kosztuje nie mało !
to tak jakbyś kupił Merca w salonie i maska ma prześwit z jednej strony 2cm od pasa przedniego a zd drugiej tylko 0,5cm - ale co tam silnik jest najważniejszy i frajda z jazdy ;-)
co do obrazu to jestem pewien że jest OK - zarówno w serii 7 jak i wyższych
 
Do góry