Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

ernet

Active member
Bez reklam
W takim razie zostaw dla potomnych albo wyrzuć:p

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Żeby nie było...pracuję w tej branży. Nawet sobie nie wyobrażacie,jakie są problemy ( podczas reklamacji ),gdy klient nie ma oryginalnego kartonu WRAZ ze styropianami. Dla dobra telewizora ( przewóz w jakiejkolwiek formie ) i waszego czasu: nigdy nie wyrzucajcie kartonu ! Jeśli nie macie na niego miejsca u siebie,to gdzieś go przechowajcie.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Czy ktoś z Was korzystał z profesjonalnej kalibracji?
Dzisiaj kolega zaproponował kalibracje za w sumie 530zl co przyznam szczerze, że mnie nie zachęciło.

To moje zdanie: zapewne profesjonalna kalibracja "wyciągnie " z telewizora jego max możliwości. Jednak ze względu na bardzo indywidualne widzenie/postrzeganie obrazu ( tak inne dla KAŻDEGO: kolory,ostrość,Gamma i KOLORY) jeszcze nigdy nie słyszałem, aby klient jej (parametrów kalibracji ) nie poprawił "pod siebie ". Dlatego ja żadnego z telewizorów nie kalibrowałem...
 

pablov7

Member
Dziś miałem klienta i dopiero 3 sztuka którą przyniosłem z magazynu 55ks7000 była "prawie" idealna, delikatnie na dole na parę milimetrów w rogu plastik odstawał to klient juz kupił. A nie byłoby tego latania i otwierania kolejnych sztuk gdyby promotor sony nie powiedział klientom o obudowach gdy poszliśmy po sztukę na magazyn, potem promotor samsunga nieźle go zjebał :D
Odnośnie pudełka jak pisał kolega wyżej lepiej zostawić choć nie jest wymagane do gwarancji.
Nikt tutaj nie wspomina o innych problemach KS, 2 sztuki które mam wystawione na sklepie 65ks9000 i 8000 mają podświaty na dolnej krawędzi, zwłaszcza widać to jak jest jasny obszar.
Pomimo i tak tych wszystkich wad, sam kupiłem 2 tygodnie temu 55KS8000 i spokojnie sobie leży zapakowany w pudełku bo w połowie grudnia zacznę go używać.
 
Ostatnia edycja:

impressa88

New member
Ja jedynie obawiam się badpikseli. A to że tam coś odstaje to naprawdę ludzie szukają dziury w całym

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

pablov7

Member
Bo Sony jest skręcony na śrubach i nie ma możliwości aby gdzieś coś odstawało. Seria 8/9 to mistrzostwo świata jeśli chodzi o wykonanie i Samsung powinien się od nich uczyć.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Co do wykonania Sony XD9305, to nie ma aż tak kolorowo, ludzie na sąsiednim forum zgłaszali "krzywą" - wygiętą obudowę. Zdjęcia robione były z boku TV.
 

swiatus85

New member
Mam problem z kupieniem wieszaka do 60KS7000, maja jakies dziwne glebokosci otworow na obudowie. Dolny rzad jest "glebszy" przez co sruby z kompletu sa za krotki.
Czy mozecie polecic sprawdzony wieszak, bo srub w obi, castoramie nie idzie dobrac.
 

PiotrekP84

New member
Mam problem z kupieniem wieszaka do 60KS7000, maja jakies dziwne glebokosci otworow na obudowie. Dolny rzad jest "glebszy" przez co sruby z kompletu sa za krotki.
Czy mozecie polecic sprawdzony wieszak, bo srub w obi, castoramie nie idzie dobrac.


A nie ma śrub dołączonych do TV ? Dziwi mnie to bo do tej pory miałem Sharpa, a później Panasonica i zawsze śruby były... Mój 60KS7000 przychodzi jutro więc problem też mnie dotyczy.
 

itepe

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hmmm, śrub użyłem tych samych na dole i górze, obie nierdzewne o podwyższonej wytrzymałości. Rozmiaru nie pamiętam. Wiem na pewno, ze dołączone dystanse są niezbędne aby TV wisiał pionowo.
 

swiatus85

New member
Wkrecilem 8x50 i wyraznie widac ze na dole bardziej dalo sie wkrecic, wg. instrukcji gwint patrz str 10 polski.
Trzeba dokupic podkladki i bedzie dobrze.
3ce839cc221036bfbda9c63baf983ba0.jpg
 
Do góry