Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

itepe

Klub HDTV.com.pl
VIP
No to ja z innej beczki: ustawiam upłynniacz np. 7/5. Po jakimś czasie sprawdzam: 0/5. Nie wiem kiedy to się dzieje. Niezależnie od tego czy ustawiam to na wejściu HDMI czy TV, co jakiś czas mam 0/x.
Macie jakieś pomysły?

Soft 1154.0 wciąż niestety ma błąd i nie można go rozpakować niczym.
 
Ostatnia edycja:
U

usunięte 434899

Guest
Soft 1154.0 wciąż niestety ma błąd i nie można go rozpakować niczym.

Dziś pojawiła się już nowa wersja na stronie Samsunga, datowana 8.12.2016.

Ten plik już da się rozpakować :)

[EDIT:] Oprogramowanie zainstalowane. Ze zmian, zauważyłem, że youtube w końcu przestał wylogowywać po wyjęciu tv z prądu. Wreszcie!!! :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

itepe

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak dla mnie obraz coraz lepszy w sensie jego przetwarzania. Zapewne są jakieś algorytmy przetwarzające obraz poprawiane.
Potwierdzam, ze w 1150 YT wylogowywał się sam, teraz jeszcze nie wiem.
Na pewno wciąż nie ma pełnej obsługi HDMI-CEC, a szkoda, bo w serii ES była znakomita.
Tyle na szybko.
 

Zibowski

New member
Aktualizacje do 49ks7000

Z racji wieku nie za bardzo to wszystko ogarniam. Ostatnia aktualizacja na moim 49ks7000 1142. Żadnych nowych aktualizacji dla mego tv nie ma. Ze wsparcia samsunga ściągnąłem 1154 z dzisiejszą datą na pobranie, potem wysyłam na pendrive. potem rozpakowuje i do tv. Telewizor wreszcie widzi folder z aktualizacją, klikam otwiera się Image, klikam i brak zawartości, gdy w laptopie ten sam pendrive na Image pokazuje ponad 1,2 GB. O co tu chodzi i czemu sam tv nie pobiera aktualizacji [automatyczne włączone]
 

itepe

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ponieważ TV łączy się z innym serwerem aktualizacji, niż ten dostępny przez www. Jak wrzuca to będzie, a wrzucają z pewnym opóźnieniem, aby wszystkie kraje na raz nie zaczęły pobierać aktualizacji. Taki mechanizm to zwyczajny load balancing, z tym, że czasami sterowany ręcznie przez adminów.
Swoją drogą wolę mieć większą kontrolę nad tym co wgrywam do TV i zawsze sam sprawdzam, czy przypadkiem gdzieś nie pojawiła się wzmianka o psuciu czegoś przez nowy soft. Nie ma - wgrywam, jest - zastanawiam się :)
 

Zibowski

New member
Ponieważ TV łączy się z innym serwerem aktualizacji, niż ten dostępny przez www. Jak wrzuca to będzie, a wrzucają z pewnym opóźnieniem, aby wszystkie kraje na raz nie zaczęły pobierać aktualizacji. Taki mechanizm to zwyczajny load balancing, z tym, że czasami sterowany ręcznie przez adminów.
Swoją drogą wolę mieć większą kontrolę nad tym co wgrywam do TV i zawsze sam sprawdzam, czy przypadkiem gdzieś nie pojawiła się wzmianka o psuciu czegoś przez nowy soft. Nie ma - wgrywam, jest - zastanawiam się :)

No to proszę powiedz coś o tym wgrywaniu przez USB. Czemu tv mówi brak zawartości gdy laptop widzi zawartość.
 

itepe

Klub HDTV.com.pl
VIP
W głównym katalogu powinieneś umieścić rozpakowany katalog "image" i to wszystko.
System plików u mnie FAT32.
Na pytanie o czy sprawdzić urządzenie USB wybierasz "Tak". I już :)
 
Do góry