Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

Wesley1

Member
Bez reklam
I to był błąd niestety. Trzeba było z rękojmią :) Żądałeś już od Samsunga zwrotu kasy albo wymiany tv na wolny od wad?
 

Rafal27b

New member
Gdybym wiedział, że taki obrót sprawa nabierze, to postąpiłbym inaczej. Wierzyłem, że wymiana matrycy przy pierwszych podejściach załatwi sprawę definitywnie, natomiast tak się nie stało. Teraz już jest po gwarancji dawno, to nie mam czego żądać, bo kasy mi nie oddadzą.
 

magiks33

Member
Gdybym wiedział, że taki obrót sprawa nabierze, to postąpiłbym inaczej. Wierzyłem, że wymiana matrycy przy pierwszych podejściach załatwi sprawę definitywnie, natomiast tak się nie stało. Teraz już jest po gwarancji dawno, to nie mam czego żądać, bo kasy mi nie oddadzą.

mi 4 razy wmieniali w 55ks7000 piatej już nie było dali pismo że sprzęt jest nienaprawialny-zabrali tv i z pismem do sklepu :) ale wziąłem 55ks7500 i 3 razy matryce już wmieniali :)))))

(gdzieś czytałem że pod wpływem temperatury paski z ledami się odklejają)
 

Rafal27b

New member
Dokładnie, to samo mi powiedział serwisant, że po wygrzaniu tv po jakimś czasie prędzej czy później pasek led się odkleja. Taki urok tego modelu, nowe matryce przychodzą w całości, może jakby to rozebrali i naprawili w lepszy sposób, to sytuacja by się nie powtórzyła, a tak to wymiana sztuka za sztukę i powracający problem. Ciekaw jestem na ilu wymianach się u mnie skończy. Nową matryce mam już pare dni, ale czuje, ze wytrzyma maks pół roku :)
 

magiks33

Member
Dziwne przez te aktualizacje chyba usunęli po cichu opcję HbbTv w ks7500 ???
Możcie sprawdzić w swoich KSach i dac znać tak z ciekawości--proszę
 

Kaputek

Banned
To odklejenie paska nie jest winą. Wina są słabej jakości diody Led. W moim egzemplarzu niektóre świeciły jaśniej a niektóre jak by zgasły. Mało tego w dwóch miejscach diody mrygały, Tak jak by się zapalała i gasła.
 

Oskar90

New member
Da się recznie zainstalować flash player na ks7500 ? od 2lat na niektórych stronach nie działają filmy. w necie jest pare sposobów aby no zrobić lecz wszystko jest po rosyjsku badz ukrainsku. może ktoś u siebie naprawił ten problem ?
 

Setoj2323

New member
HbbTv jest do pobrania z aplikacji samsunga. Dzisiaj zainstalowałem i działa z tvp naziemną.

Tv musi być podłaczony do Internetu. Informacja dotyczy mojego KS 75 9500.





Dziwne przez te aktualizacje chyba usunęli po cichu opcję HbbTv w ks7500 ???
Możcie sprawdzić w swoich KSach i dac znać tak z ciekawości--proszę
 

hitokuineko

New member
Hej a próbowaliście podłączyć Xbox series x? Wykrywa Wam go jako konsolę, da się sterować konsola za pomocą pilota jak to było z poprzednią generacją?

Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka
 

hitokuineko

New member
Hej a próbował ktoś łączyć do ks7000 Xbox series x?
Wykrywa Wam konsolę? Da się sterować nią za pomocą pilota jak było to z poprzednią generacją?

Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka
 

remix70

Member
Takie pytanie odnośnie tego naszego ue55ks7000s:
Jak to jest z tą matrycą bo się pogubiłem...Podłączyłęm Xbox Series X i w ustawieniach konsoli jest że tv nie obsługuje 4k 120Hz...tylko 4k 50Hz...
Oświećcie mnie bo infolinia Samsunga coś kręci że nie udzielają informacji odnośnie matrycy...
 

Dejvid1189

New member
Ostrzeżenie przed kupnem telewizorów Samsung

Witam serdecznie, chciałbym wszystkich przestrzec przed zakupem telewizorów Samsung. Posiadam model KS7000. Niestety dałem się naciąć na ich telewizory. Od początku sporadycznie podczas grania na konsolach wyskakiwały jedno-dwu sekundowe defekty obrazów. Raz na jakiś czas pojawiał się zniekształcony obraz, gdzie wszystko było różowe i pikseloza jak z Pegasusa. Wystarczyło przełączyć się pomiędzy źródłami HDMI i problem znikał. Czasami pojawia się po włączeniu jakiegoś sprzętu lag że wyświetla się śnieżenie zamiast normalnego obrazu. Na to też pomaga zmiana źródła obrazu i powrót do poprzedniego.



Teraz jednak nawaliła matryca. Samsung zdalnie przeprowadził twardy reset telewizora i stwierdził, że jeśli to nie pomoże to matryca jest do wymiany. Oczywiście to nie pomogło.

Dodam że problem który właśnie opisuję, występuje jedynie jeśli nie używam tv przez kilka dni. Jak używam codziennie problem się nie pojawia. Po jakiś 30 minutach problem sam znika. Nie wiem o co chodzi, musi się nagrzać czy co, bo nie był używany 3-4 dni?

Zdjęcia wszystkich defektów poniżej.

https://we.tl/t-IZno3hIjiH

Oprócz oczywiście tych 1-2 sekundowych bo są nie do uchwycenia.

Miał ktoś taki przypadek? Ile kosztuje wymiana matrycy?

Nigdy już nie kupię tv Samsung. Śmiech na sali żeby sprzęt kosztował tak olbrzymie pieniądze i był tak awaryjny. Nie mówiąc już o tym że oczywiście na dole ekranu występują w kilku miejscach standardowe dla tych modeli prześwietlenia. Odkleja się taśma LED od paneli co już kwalifikuje matrycę do wymiany

O pomstę do nieba woła też pilot! Nie dość że nowy kosztował swego czasu prawie 250zł to po roku od zakupu zaczęły się zacinać przyciski aż w końcu przestały działać. Samsung wymienił pilot na nowy, ale oczywiście po kolejnym roku znowu to samo! Koszt naprawy 40zł! Skandal! Ostrzegam przed tą firmą. Omijajcie telewizory szerokim łukiem !!

Dla mnie sprawa jest prosta. Jest to po prostu nieakceptowalne.

Nie przy takich horrendalnych kwotach jakie sobie krzyczą producenci. Problem z odklejającą się taśmą i beznadziejnym pilotem jest powszechnie znany i to znak rozpoznawczy tego modelu. Mam w domu inne modele monitor LG 27 cali, tv Sony bravia kilkunastoletnie i nie ma z nimi żadnych problemów. Inne telewizory jak Grundig, TEC topline mają 20, a nawet 30 lat i działają nadal i nie kosztowały takic pieniędzy.

Za takie wadliwe produkty producenci powinni posypać głowy popiołem, przyznać się do porażki i zwracać pieniądze ludziom za zakup czegoś takiego.
 
Do góry