Samsung seria JS 8500 na rok 2015.

vigoo

Banned
To, że tewizory kupione dawno temu ciągle działają, nie ma nic wspólnego z dzisiejszą rzeczywistością. Inne czasy, inne telewizory i inna folozofia producentów...
 

mafia35

New member
Bez reklam
Dzisiejsza rzeczywistość nie różni się od tej np. 6 lat temu. Pamiętam jak kupowałem C650. Latanie po sklepach w poszukiwaniu matrycy SQ1 a od biedy AA01.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
To może zacznijmy od innej strony. Czy ktoś z nabywców lub testerów zgłaszał problemy z jakością wykonania Panasów DX750/DX780 (np. problemy z ramkami, bad pixele itd). Nie podoba mi się to, że niektóre modele "sypią się" już na starcie użytkowania. Odłażenie ramek w TV za 6/7k (55"/60") to zwyczajna kpina z klienta. Nie wiem co za "inteligent" wpadł na tak "genialne" rozwiązanie w KS7000. Nie po to kupuje nowy TV, żeby mi już na starcie serwisant grzebał w TV.
 

piteron

Active member
Bez reklam
Mi sie dx750 podoba
Moze nie tak bardzo jak ks8000 ale widać ze to klasa wyższa . W ks7000 gakt5 ramka stara sie udawać tą ks8000 ale jest to mizerna imitacja. To samo jest w.js8500/9000 pierwszy to plastik fantastik drugi to szczotkowany metal
W dx pikseli wadliwych nie stwierdziliśmy ale znajomy ma czas do rozpoczęcia olimpiady więc na pewno sprawdzi to dokladnie
 
Do góry