Samsung seria E8000 - testy, opinie, wszystko o...

jarwlo

New member
tego to ja już nie wiem :D aż tak mądry nie jestem :p myślę, że będzie działać, Cyfrowy Polsat bardzo często opiera się na technice Cyfry+, więc jest duże prawdopodobieństwo :)
 

misiek1

New member
Recenzja PS64E8000

Ma ktoś moze jakąś recke tego dzieła ?.. bardzo mi zależy na jakiś opiniach tej nowej plazmy .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jutro walczymy z testem tego modelu. Jeszcze go nie odpaliłem.
Ale przez cały dzień to porównamy z różnymi modelami.
 

broken_music

New member
Też chętnie przeczytałbym recenzję takiego Samsunga, jak wygląda sprawa z Smart TV, jakie łącze trzeba mieć by odbierać te dobrodziejstwa w dobrej rozdzielczości, wreszcie czy warto kupić takiego Samsunga z serii 8000 ?
 

Lauda1976

New member
Czy jak się uzyska wysokie wartości w tescie Ps64e8000 to jest to znamienne, że 51'' będzie równie dobry, czy trzeba robić odrębny test?
 

przemo73

New member
Bez reklam
Jedno jest pewne że gdybym kupił 64'' to byłby kolos naprawde chciało się ale kaski szkoda nie żałuję że kupiłem 51'' jest naprawde duży i dla mnie wystarczający i tak z 4 metrów trzeba biegać wzrokiem po ekranie.:p

Czeski, gdzie zaginąłeś? ;)
Pewnie nie masz czasu zaglądać do nas bo napajasz się obrazem z E8000.
Napisz kilka słów jak wrażenia po tym czasie jaki używasz tego TV. Cały czas się zastanawiam nad wyborem odbiornika. Raz chcę kupić 51E6500 (bo kasa mniejsza). Raz 51E8000 (bo to topowy model). Innym razem 60E6500 (bo duży ekran).
Nadal jestem w kropce. Odległość od ekranu mam 3,50 - 3,80 m. Czasami będę patrzył na telewizor pod kątem.
Na dodatek ostatnio oglądałem UE55ES6800 i też mi się podoba, a półka cenowa jak 51E8000.
Nie wiem co wybrać. Po prostu się gubię.
 
przemo73 może ja coś pomogę już sprawę "klepnąłem" i dziś czekam na kuriera ale nie chcę zapeszać gdyż każdy kto juz kupił gdzies zaginą widac kupa radochy z z nowego tv i nie ma na nic innego czasu ... żona też mi powiedziała że jak tv przyjedzie a nie dokończę remontu drugiego pokoju to razem z tv wylecimy przez.....
także nastawiam sie na rozsądne podejście do tematu ale różnie to bywa..... w praniu

też sie wahałem miedzy 51e8000 a 60e6500 ale w myśl że duże jest piękne ale mały może więcej ....jedzie 51 i nie chcę zapeszać z moją upragnioną czarną stopką

ja mam do tv z kanapy 3-3,5m ustawiałem sobie atrapę wyglądało OK teraz czas na weryfikację
pewne jest jedno jeszcze chyba nikt nie stwierdził.... qwa za duży tv kupiłem... także o to nie ma co sie martwić
 
coś słabnie ten nasz wątek wszyscy oglądają tv a nie marnują czas na fora ;)
wrzucam właśnie kilka filmików na szybko bez kalibracji zaraz po wyjęciu z pudła .... może najpierw pierwsze minusy:
1. dla przemo73 - mógłby być większy nie wiem czy aż 64 ale 60 tak jak myślałem minimum... ale to chyba oczywiste
2.pilot smart touch - może za mało czasu ale na początek wymaga dużo cierpliwości, nie precyzyjny, koniecznie trzeba celować w odbiornik, mała powierzchnia pada powoduje że zawsze albo zamiast nawigować podgłaśniasz lub przełączasz kanały zawsze palec dojdzie do innych przycisków .... mam nadzieję że do przyzwyczajenia

stąd tez pytanie czy IR blaster przypadkiem nie wspomaga pilota czy tylko służy do łączenia z innymi urządzeniami?

3. nie ma zdefiniowanej współpracy z modułem Cyfrowego Polsatu (cyfra i n-ka są) - może to jest do rozgryzienia ale na początek rusza tylko jak ustawi sie kanały cyfry
4. zauważyłem powidok loga ale dosyć szybko znikną
5. odblaski w pełnym słońcu są zauważalne ale nie dyskwalifikujące...
6. czerń na ustawieniach domyślnych dobra ale do dopracowania....

załączam moje filmiki proszę o wyrozumiałość dodam iż żadnej kalibracji nie było wszystko idzie na domyślnych ustawieniach
reszta w miarę możliwości lub proszę o sugestie

Samsung PS51E8000 oblaski 01 - YouTube
http://youtu.be/qjL7YBuP11Y?hd=1
http://youtu.be/u9iN_Xq59PE
http://youtu.be/p6I_G_Qhd7w

ana plusy przyjdzie czas..... są i to sporo:)
 
Ostatnia edycja:

misiek1

New member
Jutro walczymy z testem tego modelu. Jeszcze go nie odpaliłem.
Ale przez cały dzień to porównamy z różnymi modelami.


Ehh.. chyba się nie doczekamy tego testu... szkoda flagowy model plazmy samsunga na 2012 rok a tu czystka.. dlaczego testowane są na bieżąco jakieś średniaki a takich nic ?... ogarnijcie :p
 

brutalus

Member
3. nie ma zdefiniowanej współpracy z modułem Cyfrowego Polsatu (cyfra i n-ka są) - może to jest do rozgryzienia ale na początek rusza tylko jak ustawi sie kanały cyfry

i jak ustawisz pod cyfre to normalnie kanaly CP dzialaja? ja przymierzam sie wstawic moduł do e6500, ale nowy modul CI+, ktory cyfrowy polsat dołaczyl niedawno do dystrybucji, mysle, ze powinno dzialac bez problemu:?
 
jest opcja do wybory naziemne cyfrowe lub analogowe, satelitarne, cyfra i n-ka, i jak wybrałem cyfre poszły wszystkie kodowane (nie do końca wiem czy wszystkie gdyż lista kanałów jest cyfry) a jak wybrałem satelitarne cyfrowe to wywaliło brak sygnału i nie wiem co robić gdyż jak wybiorę satelitarne wyszukuje dużo kanałów ale jest komunikat że brak sygnału a jak ustawię cyfrę to chyba zasysa tylko gotową listę...
więc to nie jest raczej problem modułu CI tylko oprogramowania dedykowanego .....
może ktoś już się bawił jak wyszukać wszystkie kanały i ułożyć własną listę ?
 

jarwlo

New member
Jak widzę to tragedii nie ma !! ba powiem wiecej wygląda naprawdę dobrze !! Nie wiem jak Plazma stała względem okna ale uważam, że daje radę !! Ja mam pokój od południa ale o godzinie 14 już słońca u mnie nie ma, trochę się tego boję bo TV będzie wisiał prostopadle do okna ale w cieniu tzn nie będzie bezpośrednio na TV padały promienie słoneczne !! pawel_bthd co myślisz brać plazmę czy nie brać ??
 
powiem Ci tak jasne punkty bezpośrednio oświetlone będą sie odbijać ale na pewno nie tak że nie da się oglądać ja mam okno dachowe więc może nie za duża powierzchnia światła ale jest bardzo jasno(okno względem TV jest od góry mniej więcej w kierunku na godzinie 16) spróbuję może w weekend więcej złapać ale myślę że nie będziesz żałował zwłaszcza że jest w cieniu a jak zobaczysz na jednym z filmików światło również padało bezpośrednio na prawą stronę TV
 
Do góry