Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

moulder

New member
Witam. Czy u Was działa normalnie przełączanie w menu dźwięku z głośników tv na zewnętrzne. Wpiąłem dzisiaj sobie zewnętrzne głośniki (w gniazdo słuchawek), przełączyłem na nie w menu. Wszystko działa ok. Ale nie mogę z powrotem przełączyć na głośniki w tv (opcja w menu jest zaczerniona). Musze wyjąć wtyczkę z tv i wtedy mogę włączyć wbudowane głośniki. Czy to normalne, czy jest to błąd softu? Wydaje mi się, że powinienem móc przełączać sobie dźwięk bez grzebania z kablami, po to chyba ta funkcja jest...
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Ta opcja tyczy się wyjścia audio RCA z tyłu, a nie wyjścia słuchawkowego, po podłączeniu kabla pod wyjście słuchawkowe dźwięk w TV automatycznie się wyłączy i pokaże się dopiero po odłączeniu kabla bez przełączania tej opcji.
 

xyros

New member
Witam,
mam pytanie związane z youtube - wrzucam sobie coś do ulubionych na youtube na pc i nie widać tego na tv, jak dodam poprzez tv, to jest to widoczne w pc. Też tak macie?
 

kenny30

New member
DVD po DLNA

cześć, chciałem odtworzyć film dvd z dysku twardego komputera poprzez DLNA w LE37B650, pliki odtwarza ale jedynie w oryginalnej wersji, czy wie ktoś, jak zmienić wersję językową filmu DVD lub włączyć napisy?
 

vincent_sk8

New member
witam.
mam następujący problem.w menu serwisowym przywróciłem ustawienia fabryczne a następnie włączyłem i wyłączyłem funkcję hotel mode.
po tych zabiegach nie mogę odtworzyć z dysku zewnętrznego niektórych plików mkv, które wcześniej odtwarzałem bez problemu.
zrobiłem wiec hard reset, jednak to też nie pomogło.niewiem gdzie jest błąd, może trzeba wgrać jakiś program z samyGo?
może w ustawieniach menu serwisowego coś trzeba włączyć?
prosze o pomoc.
 

vincent_sk8

New member
nikt nie ma pomysłu?
mam też prośbę do posiadaczy samsunga B650, a konkretnie modelu B653T5W - czy jest ktoś w stanie zrobić zdjęcia ustawień wszystkich kategori w menu serwisowym - może to by pomogło?
 

Ustiao

New member
Mam oprogramowanie 2005, sciagam na dysk usb aplikację sammygo, ale w content library w tv widzi mi jeden plik sammygohorse. Czy musze cos w menu serwisowym, zeby wgrac sammygo?
 

tresor

New member
koledzy , wam też tak pilot , słabo reaguje ? ja muszę centralnie w sam czujnik kierować , a pytam bo nie wiem czy to wina TV czy pilota , bo jak coś to moge zainwestować w pilota Logitecha , jak tak to może polecacie jakiś model ?
 

pucpuc

New member
Nawiązując do mojego posta #7321 o działaniu aplikacji iMediaShare z naszymi telewizorami, chciałem też wspomnieć o programie SERVIIO, który też świetnie mi odtwarza multimedia (w tym nieograniczone zasoby zasoby internetowe) po DLNA. Po doinstalowaniu dodatku serviio do przeglądarki CHROME banalnie prosto dodaje się teraz do listy biblioteki on-line programu np. wyniki naszych wyszukiwań YouTube. No i pięknie odtwarza streemy programów na żywo jakie możemy znaleźć w sieci. I tu ciekawa informacja dla kol. Sam650 - twórcy aplikacji PVR+. Twój program pozwala te streemy nagrać na dysk. Przy uruchomionej aplikacji PVR+ nacisnąłem klawisz REC i nagrał się plik TS o nazwie ostatnio oglądanego programu z DVB-T. Otwarcie pliku było wprawdzie możliwe dopiero po jego naprawieniu na komputerze programem TS-Doctor, ale było możliwe! Prośba do Sam650 - może Ty byś fachowo sprawdził te możliwości i być może jeszcze ukaże się nowa wersja aplikacji PVR+, za którą ciągle jesteśmy Ci tak wdzięczni
 

robik1976

New member
problemy z wifi

Witam, posiadam model LE37B650T2W. Po podłączeniu routera i ustawienia wifi tv widzi dysk twardy (podłączony do routera) i filmy znajdujące się na nim, jednak nie chce odtwarzać tych filmów (nieobsługiwany format plików). Podłączając ten sam dysk pod usb bez problemu je odtwarza. Mam też problem z konfiguracją komputera. TV widzi komputer jednak nie widzi plików które chciałbym odtwarzać (zdjęcia, muzyka) pomimo dodania folderów przez program samsung pc share... Jest gdzieś jakaś prosta instrukcja krok po kroku jak ustawić? Będę wdzięczny za podpowiedzi.
 

milena_78

New member
Witam mam telewizor samsung le40b620 mąż bawił się ustawieniami serwisowymi i niechcący zmienił w ustawieniach TYP telewizora. nie wiem jaki ma byc ustawiony. Będę bardzo wdzięczna jeśli ktoś poda mi jaki ma byc ustawiony prawidłowy TYP. TV przestał łapać programy. Jest na to jakaś rada?
 
Do góry