Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

Firel246

New member
Co mam wpisać aby polaczyc TV z LAN?
Łączę się routerem do notebooka. i notebooka chce podlaczyc lanem do TV aby w TV miec neta.
w notebooku musze miec ustawienai adres ip 192 168 2 105 i brama domyslna 192 168 2 1 bo inaczej nie mam w nim internetu.
 

Ustiao

New member
aha jaka wersja softu w telewizorze ??
Soft mam 2005 w telewizorze. Chodzi mi dokładnie o to, zeby w jakis sposób połaczyc sie z ftp sąsiada. Sammygo wgrałem do telewizora, ale nic sie nie dzieje. NIe uruchamia sie.

PS. Co zrobić, zeby ostatnia strona byłą rzeczywiscie ostatnią, bo po zalogowaniu mam ostatnią stronę jako pierwszą i czytam od tyłu.
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Soft mam 2005 w telewizorze. Chodzi mi dokładnie o to, zeby w jakis sposób połaczyc sie z ftp sąsiada. Sammygo wgrałem do telewizora, ale nic sie nie dzieje. NIe uruchamia sie.

PS. Co zrobić, zeby ostatnia strona byłą rzeczywiscie ostatnią, bo po zalogowaniu mam ostatnią stronę jako pierwszą i czytam od tyłu.

A jesteś z sąsiadem w jednej sieci lokalnej? Poza tym o ile mi wiadomo, bo ostatnio porównywałem możliwości różnych nasów, to mają one wbudowane serwery DLNA, które działają bez problemu z naszymi TV, a dodatkowo można uruchomić serwer samba i zamontować go jako urządzenie usb w tv przy pomocy SamyGo Extensions. Nie da się w żaden sposób przeglądać zasobów ftp przez telewizor.
 

milena_78

New member
Pewnie B620 albo jakis zblizony. Na przyszlosc niech patrzy co jest i zapamieta.

dziękuję za "taką" pomoc.S[prawę sama załatwiłam ,wgrałam dwukrotnie soft,najpierw z 2009 potem z 2010 i załapał.Teraz proszę o podanie typu do samsunga B650T2 chodzi o numerki podane w menu serwisowym ,czy to będzie T-CHELEU-0101 ??? Czy jakieś inne?:)
 

Firel246

New member
Próbowałem DLNA z programem AllMedia. Niestety widzi pliki, lecz za kazdym razem "nieobs. format pliku"a to są pliki obslugiwane przez TV.

Co zrobic?
 

SATAn_

New member
Bez reklam
dziękuję za "taką" pomoc.S[prawę sama załatwiłam ,wgrałam dwukrotnie soft,najpierw z 2009 potem z 2010 i załapał.Teraz proszę o podanie typu do samsunga B650T2 chodzi o numerki podane w menu serwisowym ,czy to będzie T-CHELEU-0101 ??? Czy jakieś inne?:)

Skoro byl tak "mądry" i zmienial w slepo to dostal rownie dobra odpowiedz.
Jesli cos zmieniam to patrze co jest/bylo wczesniej, zamiast zmieniac bezmyslnie byle co, a potem placzecie ze cos nie dziala i wielkie blagalne POMOCY.


No wybacz.
 

robik1976

New member
Skoro byl tak "mądry" i zmienial w slepo to dostal rownie dobra odpowiedz.
Jesli cos zmieniam to patrze co jest/bylo wczesniej, zamiast zmieniac bezmyslnie byle co, a potem placzecie ze cos nie dziala i wielkie blagalne POMOCY.


No wybacz.


nabijasz sobie posty takimi odpowiedziami?? :hihi:
 

jurek0

New member
wątek jest co prawda o TV, ale chciałbym Was zapytać jaki odtwarzacz BD samsunga polecilibyscie do podpięcia do B650. Co prawda Samsung wypiął się na aplikacjie i Internet@Tv w naszej serii ale chciałbym zaryzykować i nabyć jeszcze raz ich sprzęt dający dostęp do tego całego nowego 'SmartTv' czy jak się to teraz nazywa. A może nie warto w to wchodzić w ogóle?
Czy w przypadku odtwarzaczy DVD/BD są możliwe modyfikacje jakie były przy B650 przez SamyGo?
 

szakaaal15

New member
Witam. Prosil bym o pomoc bo niestety niewiem co juz zrobic. Podczas aktualizacji TV LE40B650 z 3001 => 2005 czy jakos tak postępowałem zgodnie z poradnikiem itd, wgrałem plik force_fw_back_v0.2 i cóż wszystko poszło fajnie aż do momentu gdy telewizorek powinien się uruchomić ponownie(wyłączył się i już nie włączył ponownie)... zamiast tego czerwona dioda mruga 10 razy i gaśnie a telewizor dalej wyłączony. Dioda zamruga jeszcze jedynie przy naciśnięciu jakiegokolwiek guzika na pilocie lub panelu tv :( Bardzo proszę forumowiczów o pomoc. Pozdrawiam Paweł
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Witam. Prosil bym o pomoc bo niestety niewiem co juz zrobic. Podczas aktualizacji TV LE40B650 z 3001 => 2005 czy jakos tak postępowałem zgodnie z poradnikiem itd, wgrałem plik force_fw_back_v0.2 i cóż wszystko poszło fajnie aż do momentu gdy telewizorek powinien się uruchomić ponownie(wyłączył się i już nie włączył ponownie)... zamiast tego czerwona dioda mruga 10 razy i gaśnie a telewizor dalej wyłączony. Dioda zamruga jeszcze jedynie przy naciśnięciu jakiegokolwiek guzika na pilocie lub panelu tv :( Bardzo proszę forumowiczów o pomoc. Pozdrawiam Paweł

The B Series Wiki - SamyGO
 

komar12

New member
Witam.Kablówka UPC wprowadziła moduły CI+ .Czy tv LE40b651 ma dekoder DVB-c? Znalazłem w opisie ,że jest DVB -T .Jak wyszukam kanały cyfrowe to znajduje ich 179 (są zakodowane), więc po włożeniu modułu odkodują się?
 
Do góry